Krása

Poďme analyzovať svadobné vlasy a make-up Kim Kardashian

Poďme analyzovať svadobné vlasy a make-up Kim Kardashian

Viete, čo je cringey? Keď sa ľudia odkazujú na svadobnom obrade Kim Kardashian je ako "americký kráľovskú svadbu." Um, no. Možno, že zoznam hostí a cenovky boli podobné, ale pre mňa to bolo skôr over-the-top Trista a Ryan akési afére. Krát tisíc. Plus, zavolaj mi cynický, ale je to len trochu príliš pohodlné-konvenient, že Kim sa oženil s Kris. S K. Som očakával už na Kim a Kris TV spin-off.

load...

V každom prípade! Snark stranou, kto nemiluje pozerali na celebrity svadby, pýtam sa vás? Bolo to skvelé leto na to, že počnúc Will a Kate, samozrejme, a potom Kate Moss a Jamie Hince. Teraz máme Kim a jej nový manžílek, Kris Humphries (ktorý by mal naozaj len zmeniť svoj názov na Kardashian v tomto bode a nazývať to deň). Dostali zadrhla v sobotu. A ja neochotne chystá prísť a povedať, že som naozaj rád Kim vzhľad. Takže žalovať ma. Páči sa vám? Poďme diskutovať.

Takže poporiadku. Milujem diamant headpiece. LOVE. IT.

Keď sa ľudia stále robiť celý "princezná" porovnávanie Bál som sa, že by sme vidieť Kim prejsť uličkou v skutočnom diadém, ktorý by urobili vyzerala ako chudáka Kate Middleton (alebo niečo z toho Gypsy svadobné prehliadky) , Ale to je viac "arménska princezná" -To exotické a očarujúce a zároveň vzrušujúce pre tých z nás, so záľubou v Nicole Richie -štýl čelenky, ktoré sedia cez čelo miesto na temene hlavy. Zatiaľ žiadne slovo o tom, kde je to z hoci krajkový závoj (a šaty) je Vera Wang, samozrejme.

Som rád, že sa jej to vo dvojici s jednoduchým, hladil-back nízkeho drdolu. Keby len moje vlasy by produkoval jeden z takého rozsahu. Pre tých z nás, bez toho, aby rozšírenie, počul som, že je šiška vec, ktorá mu umožňuje byť vykonané. Musím vyhľadajte to, pretože v mojej snahe kopírovať Lucy Liu vlasy (rovnako ako rúž) na svadbu som sa zúčastnil v minulom týždni, a to aj veľkým množstvom Redken je gél roztápajúceho sa snehu Textúrovanie a celú hrsť spin kolíkov nemohol ubrániť svoju veľkosť S bočné smrekový. Povzdych.

load...

Teraz poďme sa presunúť na make-up. Ako som minulý týždeň, Kimov maskérka, Mario Dedivanovic, žiadal ľudí, nápady na jej look- "žiarivý / fyzická alebo sexy / glam" but zostal málovravný až do svadby. Teraz neviem, či je to len mňa, ale. Nie je tento druh žiarivý, prirodzený, sexy a glam naraz?

Tak nejako som si to. Ak chcete mi, že vyzerá oveľa menej plastu ako maska, než je obvyklé, aj keď je možné, že je to len preto, že sa jedná o jediný zblízka foto nájdem a to nie je veľmi kvalitné. Som si istý, že je toľko make-up na tom hrnčeka ako predtým.

V každom prípade by to nemala byť Kim Kardashian verejné vystúpenie bez podpisu Kardashian dotýka: obrovské množstvo falošné riasy, údené-out oči a opálenej pleti a kontúrovanie. Mohol som s menej dramatický oko tu, ale som rád, že sa aspoň držal farbu do horného viečka, miesto pod okom, pre čistejšie vzhľad.

Druhá vec za zmienku, je skutočnosť, že Kim vymenila svoje obvyklé nahý pery ružovým leskom. A má na sebe veľa môjho obľúbeného make-up Kategória: Blush. Hurá! Myslím, že ružové dotyky sú tým, čo prináša tento pohľad do svadobnej územia. Musím povedať, že to schváli.

Keby len šaty nebol tak celkom boobalicious. (Aj keď by som neočakával nič menej. Er, ďalšie).

Pokiaľ ide o zvyšok fam, dobre, všetci dostali vyzerať ako nevesta na deň! Vážne, obliekanie bolo čierne a biele a matka Kris a dcéry Kendall a Kylie Jenner tiež nosil tesný, dlhé bez ramienok biele šaty. Hmmm.

Tu je celoplošný pic Kourtney:

Dokonca aj hostia dostali do akcie dress-like-a-nevesta!

Oh, lialo. Daj tie prsia preč, dievča!

Povedz mi: Bol Kim nádherná nevesta alebo príliš Gypsy-nevesta? Ako sa cítite, keď jej vlasy a make-up? Páči sa vám čiernej a bielej tému, alebo má všetkých hostí v bielych šatách trochu moc. Krazy?

load...