Krása

Pásové stuhy na vlasy sú oveľa lepšie ako bežné pružiny

Pásové stuhy na vlasy sú oveľa lepšie ako bežné pružiny

Ribbon vlasy väzby sú nové číre elastické.

Vy ste so mnou na túto tému? Sú to všetko, čo chcem nosiť práve teraz, a použil som sa posadnutý s jasným druhu. Myslím, že to začalo niekedy v polovici '00s, keď som sa rozhodol, že vyzerala chladnejšie, a to najmä s svetlé vlasy, než obyčajné čierne Goody tie by som na sebe skôr. Aj napriek tomu, že gumené háčiky oveľa viac.

load...

Ale teraz, keď som vziať tágo z celebrít, ako Hilary Duff a Jennifer Aniston a zmenili svoju lojalitu než so stuhou väzbami. Ktoré nie sú presne stuhy, ale široké, ploché, elastické elastické zviazané do uzla.

Oni zdvihnúť, čo by to byť len nudné vrkoč do niečoho oveľa krajší, že jo? Pravidelný elastický bude vyzerať, ako by ste ani nepokúsil, ale tieto šaty to aby bolo nutné žiadne ďalšie úsilie. Mám niekoľko z nich v rôznych farbách a vzoroch, a vždy som si komplimenty, keď som nosiť jeden.

Tiež som si stuha väzby najjemnejšie na vlasoch. Nemajú zachytiť alebo remorkér, a nemajú nechať zaniknúť vo vlasoch, keď vybrať. Čo sa týka koľkokrát sa obalí, mám tri, a ja mám jemné vlasy, ale veľa to. Zistil som tri je ideálny pre upevnenie kravatu, bez toho by to nepríjemne tesné. Ak by ste chceli, mohli by ste vždy nosiť pravidelné jasné elastický pod a dal vlasy kravatu na vrchole, rovnako ako Hilary Duff je na tom zozname.

Stuhu väzby tiež vojdú do čelenky, rovnako ako vrkoč forme. Myslím, Rachel McAdams vlani v tomto rozkošný hornej uzol s diakritikou s čiernou čelenkou:

Dalo by sa tiež použiť pre sláčiky vlasy do pohodlného buchta alebo bočným drdolu.

Bol som poslaný niekoľko vzoriek, aby sa pokúsila z indie firmy Love Me Knôt Kto musím povedať, aby niektoré z najlepších modelov. Moje Faves patrí čiernej a zlatej Chevron kravatu zo sady Lock & Roll:

load...

Kvetinový tie z Top Knôt nastaviť:

A výlisky rozhodujuca iz Lock & Roll:

Zrejme Molly Mesnick je fanúšik. (Spomeňte si ju z The Bachelor? Haha.)

Som si istý, že ste tiež videli stuhou väzby na Sephora. Nemôžem odhaliť žiadny rozdiel, s výnimkou farieb. Prichádzajú v šiestich rôznych farebných paliet, takže budete musieť vybrať buď všetky ružové, fialové všetky, všetky greeny, všetky blues, metalické alebo neutrálne (čo je trochu limitujúca, ak sa ma pýtate).

Môj Sephora pick je kovový set, pretože idú so všetkým a sú o niečo zaujímavejšie ako tie prostý:

Linka Emi-Jay (zrejme pôvodná stuha vlasovej tvorcovia tie) má tiež niektoré zábavné výbery. Milujem kachlice a bodkami v tejto sade:

Tiež leopard:

Midnight Camo:

A robia tieto trblietky čelenky, tiež:

Taká zábava! A ak ste v núdzi, Goody dokonca robí tieto veci teraz v plnej farby. Môžete byť schopní nájsť svoje stuhou väzby na cieľ:

Zrátané a podčiarknuté: Tieto Bad Boys sú všade práve teraz, a vy by ste sa pokúsiť em.

Nakupovať produkty

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali plochý vlasy kravatu ešte? Ktoré značky / farby / vzory sa vám najviac páči? Hľadať hociktoré iné chladné vlasové doplnky v poslednej dobe?

load...