Krása

Oskary 2018 po-strany: Musí vidieť krásu vyzerá

Oskary 2018 po-strany: Musí vidieť krásu vyzerá

Aj LIVE vo vzťahu k účastníkom následné ocenenie sezóna! Naozaj. Najmä na Oscaroch, červený koberec bit stala väčšinou príjemné, ale nuda sprievod Marchesa a broskyňový make-up a Drdol všetko úplne prijateľné, samozrejme, ale trochu chýba, pokiaľ ide o krásu zábavu, nie? Som oveľa viac upozorniť na nenútenosťou vlasov after-party a make-up, nie že každý kúsok prep práce nemal tiež ísť do dosiahnutia tohto cieľa. (Je to umenie, to ti poviem. Nezdá sa vám panikáriť zakaždým, keď dostanete pozvánku, ktorá hovorí, že "koktail chic" alebo "smart casual" alebo nejaký iný rovnako vágny pojem, ktorý vyžaduje rozsiahle vyhľadávania Google?)

load...

Niet divu, že dobré kaderníci sú v tak vysokej dopyte v Hollywoode. Úloha na dosah ruky: nevyužíva celebrita vyzerajú príliš formálne, ako by v skutočnosti bol Oscarov obrad pre hostí (to by sa snažia príliš ťažké), ale napriek tomu dosť neuveriteľné, aby sa vyfotografovať hneď vedľa nich, ako by sa tam mohol byť taky. Okrem jej vlasy a make-up mohol stať waaaay zábavnejšie. Yay.com!

Takže sme videli to najlepšie, sme videli najhoršie -Teraz, ste pripravení na ďalšie krásy rozobrať? Tu sú účastníci, v žiadnom konkrétnom poradí (aj keď si všimnete, že sa postupne zhoršuje). PLUS! Dve extra špeciálny bonus fotky na konci, ktorý bude svoj deň. Sľubujem.

BEST CHOP: Vanessa Hudgens

Ďakujem Gawd V-Hudge nakoniec stratil tie dlhé a lacnej rozšírenie. Teraz, jediná vec, ktorú musíme pracovať sa mierniť make-up (nie je to zlé, ale tam je vždy toľko, že).

BEST COLORFUL EYE: Eva Mendes

Pozrite sa. At. Hier. Milujem túto ženu. A ja SO oceniť to, čo robí pre nás, aby to vzrušujúce, ako napríklad tej pop zimozeleň modré pozdĺž hornej línie rias. By to stále vyzerala úžasne s hladkým hnedou Smokey a za ňou k ružové pery. Ale to trvá to na úplne novú úroveň.

AKO Gwyneth PRIANIE Pozrela: Charlize Theron

Charlize bola udržať nízky profil v poslednej dobe, ale DAMN. Keď to prinesie, keď je to naozaj prináša. Bola absolútne esá zlatá dievča vyzerať, všetky medové vlasy a osvetlený kože a sotva tam make-up-and pravdepodobne vyrobený Gwyneth (kto urobil niečo podobné) úplne jellis. Nechápte ma zle, myslel som, G stále vyzeral dobre, ale ja jednoducho nemôže dostať nad tým, ako dobre zachovaný Charlize sa, vzhľadom na to, že len tri roky mladší. Goopy pleť vyzerá o desať rokov starší.

load...

NAJLEPŠÍ MODERN, 60s: Emma Stone

Po krátkom období smútku, som konečne prichádza okolo Emme ako blondína. Aj keď nie som milujúci, ako sa jej rany boli znížené (príliš tenký a krátky), nemám inak tu majú vlasy textúru. Rád, že dolné veko liner, čo ona robí príliš tak nádherné!

BEST match-match EYELINER: Lea Michele

A keď už hovoríme o očné linky. Hurá! Lea načúva nám, že to naozaj počúva. Vzhľadom k tomu, že je robí seksi namiesto sladké, a funguje to oveľa lepšie pre ňu. Úplne som kopať, ako sa jej očné odráža námorníctvo šaty a lesklé pony dostane plný počet bodov.

BEST nepredvídateľný BEAUTY: Zooey Deschanel

Aj lurrrrve Zoey; vždy, vždy bude. Možno je to preto, že mám babička tendencií sám, ale myslím, že jej dievčenské, vintagey vec je taký závan čerstvého vzduchu na červenom koberci. To je ísť k Zoey vlasy a make-up tu, s osobitným dôrazom na riasy.

Najdramatickejšie: Nicole Richie

Čo Sharon Stone nemohol dať dole, Nicole Richie nechty. Hovorím o tom, s dôrazom na oči a pery zároveň (zložitú krásu pohyb a zvyčajne nie je vhodné). Tu to funguje vďaka jednoduchému vlasy a šaty-plus, studená tvrdá pravda je, že je to proste oveľa jednoduchšie nosiť na mladšiu pleť. Ospravedlňujeme sa Sharon.

BEST SIDESWEPT, DO: Liv Tyler

Liv ani nemusí robiť nič, aby nádherný, ona jednoducho JE. Jej make-up je jednoduchý, ale bezchybný a všetko, čo potrebovala, aby sa obliekli veci bolo vytiahnuť všetky vlasy na jednu stranu.

MOST GLOW: Kate Beckinsale

Je Kate vyzerajúce žiarivý, alebo čo? Som totálne tu uchvátený. Ten, kto to urobil make-up potrebuje zlatú hviezdu, pretože bronzer a červenať a jemné očný make-up sú odborne aplikované. Rád, že upustil od blond vlasy, príliš hnedé je tak oveľa šetrnejší k jej pleti.

BEST faux BOB: Taylor Swift

Mám rád dobré umelé bôb, a T-Swizzle to vyzerá tu vynikajúce. (Tu je dobrý ako na to, mimochodom). A jo, jo, ja viem, čo si myslíš Re: vlny a rúž a riasy / líniové combo. Ale viete, ako to je, chlapci. Poďme byť prinajmenšom vďační máme niečo nové s vlasmi!

BEST LOW BUN: Dianna Agron

Aj napriek tomu, že farba je trochu vulgárny, mám rád štruktúru a že to vyzerá, že DIY'd to, že to tak má byť. Make-up je prípustné (aj keď sme rozhodne nevideli). Beriem preč body za samoľúbeho výrazu (ako komentátor poukázal na to, že sa druh má niekedy aj beeyotch tvár).

BEST KALIFORNIA CASUAL: Cameron Diaz

Je to príliš ležérne? Možno. Ale myslím, že stále vyzerá celkom slušne rád voľné výbuch, sčerené šaty a low-key make-up. Prial by si ju zvýšenej s jasným pery, ako keby tu na sebe. Rovnako ako Gwyneth, jej pleť nie je zdvihol ohromne, ale aspoň to nie je odťaženia to s injekciou (to môžem povedať).

Chudobných Natalie Portman: Malin Akerman

Aj keď je to blondína, nie hnedé, myšlienka srsti je rovnaká ako Natalie Portman je: je to tu brúseného-out kadere, ktoré mám rád, a to pripol za jednu stranu. Ale ja by som rád videl Malin s trochu menej koreň akcie (alebo možno niektoré lowlights zmierniť konca). Jo, a ona má rúž na zuboch. To sa stáva!

Najhorší BANGS: Rashida Jones

Rashida je taká pekná baba, ale naozaj by som si prial, že by vyrásť jej rany málo, prečo sakra sú tak krátke a sentimentálny? Tiež si myslím, že to je príliš veľa make-up pre ňu. Budeme tu do pery, ale menej na očiach, prosím.

MOST CEZ-bronzový: Jessica Szohr

Ja neviem, či je to len osvetlenie s touto fotografiou, ale Jess hľadá naozaj sooper Dooper tu zarobené. Až príliš, a to aj pre Kalifornii, vo februári.

PASTIEST KOŽA: Claire Danes

A teraz opačný problém. Nerád vyzdvihnúť na Claire znovu potom, čo jej hladil-back vlasy katastrofou, pretože to bolo určite oveľa lepšie. Ale to ešte nebolo jej najlepšie vzhľad. Má veľkú kožu, ale je to trochu lesklý a voskový a pastózne vyzerajúci proti jej blond vlasy a biele šaty.

Prosiť o updo: Amanda Seyfried

Neviem, čo sa deje s týmto oblečenie, ale všetko, čo viem, je, že štiepenie, volániky a čipky korzet nepotrebujú pridaný do mixu rovnako dlhé vlasy.

Najväčším sklamaním: Naomi Watts

Mám slabosť pre Naomi, pretože máme rovnaký typ vlasov a viem, že obaja sme boj s celou vrstiev hlavolam. Ale to nie je dobré. Chudobný (a dátumom) vykonávanie polovičné-up, napoly-down vec. Stick rovno je oveľa lepší vzhľad pre ňu.

MOST neprirodzený updo: Anna Paquin

Myslím, že tie vlasy je príliš zložitý pre after-party. By práve stiahol späť jednoducho, rovnako ako Diana Agron, že by to bolo oveľa lepšie. Tiež? Začínam si myslieť, že zlomený zuby majú ísť. (Ako priateľ nedávno poukázal na to, že sú len roztomilý, kým ste možno 20, 25 na najviac. Ak nie ste Lauren Hutton, ktoré nestarnú dobre.)

Najhorší riasami: Kim Kardashian

Nemyslím si, že to bolo možné, ale Kim Kardashian sa vydal aj ťažšie na riasy. Všimnite si, koľko je na spodnej línii rias, ľudí. To musí byť nepríjemné. A áno, opäť máme OD na oko-oblastné korektor.

Najhorší obočie: Hayden Panettiere

A obočia sú len začiatok toho, naozaj. (Sú príliš špicatý u oblúku.) Čo ďalej? Falošné riasy sú príliš dlhé a falošný vyzerajúce (aj Kim sú lepší tvar); srsť je príliš tesný a rôsolovité; a ja som mohol robiť s mäkším povrchom na pery.

Ale ak ste si mysleli, že bolo zlé. Budete chcieť sadnúť teraz. Pripravení na finálnu dva?

MOST ako maska: Tori Spelling

To je dôvod, prečo neverím, Tori a Dean sú skutočnou pár. Nemôžu byť! Neviem, čo Tori sa skrýva pod touto maskou, ale nie je dôvod, prečo niekto, stále by mal nosiť toľko nadácie, očné linky, červenať a rúž. Máme tiež trochu o situácii Eagle deje. Viem, že je to kruté, ale jednoducho musím zväčšiť to pre vás:

Whoa.

A nakoniec. Ako môj darček na rozlúčku pre vás odchádzam vám tento malý sebavedomie booster. Kto povedal, že modely vždycky vyzeral dokonalý?

Najhoršie výstrihom dejinách ľudstva: Heidi Klum

Ako sa to stalo, nie som si istý. (A nie, nemyslím si, že Heidi dostala zlú spálenie slnkom-I domnievať, že je to odraz 100.000 zrkadiel má na sebe na jej hornej časti tela.)

A že sme ukončili našu 2018 Oscary pokrytie!

Ktorý after-party vzhľad ste zamiloval? Ako myslíš, že Dean cítil o Tori make-up? Nie je zlý Heidi Klum pic svoj deň?

load...