Krása

Oskary 2018 po-parties: Top 5 krásy trendy

Oskary 2018 po-parties: Top 5 krásy trendy

Môžem byť úprimný? Páčilo sa mi, krása vyzerá deje na účastníkov Oscaroch waaay lepšie ako to, čo sa deje na Oscaroch samotných. (Dobre, možno okrem Jessica C. Rose a Rooney.) S Emmou ma nechal dole, a moja náhla rozčarovanie s Michelle Williams, a poďme ne-i-talk-o-it Sandra Bullock tragédiu, myslím, že je to len prirodzené, že som hľadal útechu v ukľudňujúcim vynikajúce vlasy a make-up celebrít ako Olivia Wilde, Elizabeth Olsen a Kate Beckinsale.

load...

Všetci traja mali vystúpenia na večierku Vanity Fair Oscarov, a medzi touto udalosťou a Elton John AIDS Foundation jedného, ​​bol som jeden šťastný krása ed. V skutočnosti, vynulované som na piatich kľúčových kozmetických trendov, ktoré by ste mali pravdepodobne vedieť. (* Efektné ballgown nie je nutné.)

1. Supermodelka vlasov

Kate Hudson

Bar Refaeli

 Alessandra Ambrosio

Je tu niečo, čo jednoducho milujem o sebe sú vaše vlasy dlhé, voľné a rozpadá sa efektné schmancy šaty. Je to, že celý Victoria Secret supermodelka kontrast vec, idete sexy pod krkom, ale všetko čerstvé tvárou a prírodné s tváre a vlasov. Ako môžete vidieť, že supermodeliek, Bar a Alessandra majú toto vyzerať dole pat. Ale to vyzerá skvele na non-modeli Kate príliš. Kľúčom k úspechu je nedokonalosť, vy nechcete, aby vaše vlasy vyzerať príliš nápadne zvlnené alebo "robiť."

2. Vysoká buchta

Olivia Wildeová

Amy Adams

Jessica Lowndes

load...

Tak som napísal kozmetický príbeh na túto tému pre časopis, čo znamená, že musí byť bona fide trend. Ha! No naozaj, to je. Videli sme vysoké bochníček na Oscaroch na Jennifer Lopez, Tina Fey, Rooney Mara a Shailene Woodley. Aj celkom páči Olivia verzii tú najlepšiu hoci. Je to stiahol z povrchu pre danú okamžitou účinnosťou facelift, ale len voľné natoľko, aby vyzeral ako ona nesnažila príliš tvrdý. Ako viete, vždy som rád Amy Adams a jej vysoká buchta je trochu Brigitte Bardot sa tvári rámovanie úponky. A konečne, Jessica, bol by som rád videl jej vlasy stiahnuté dozadu trochu pevnejšie.

3. Bronzey oči

Olivia Munn

Diane Kruger

Heidi Klum

Hovoril som o tom bronzey veci na chvíľu teraz, najmä spôsob, akým Olivia má na sebe to-pod očami. Milujem tento pohľad toľko chcem ju vziať. Ale existujú rozdiely. Diane urobila bronz len na hornom viečku, zatiaľ čo Heidi nosil celú cestu okolo očí. Milujem, ako lesk robí oči naozaj iskru. (Teraz, keby sme mohli len porozprávať s Dianou o týchto koreňov. Som v šoku!)

4. Jemné tieň

Kate Beckinsale

Rashida Jones

Elizabeth Olsen

Takže aj keď som sa presunul z Ombre viac ako pred rokom, som sa ešte dostať komentáre k tejto starej pošty. Súdiac, že, rovnako ako týchto celebrít, DOS, tento trend sa nebude ďalej v dohľadnej dobe. Čo si myslím, že to sa vyvinulo do je oveľa jemnejšie farebné prechody, ako môžete vidieť tu. Kate Beckinsale má pravdepodobne najviac nádherná brunetka, aké som kedy videl. Všimnite si, že koruna je tma, ale ľahší bity rám po stranách tváre a druh pomoci ho rozšíriť. (Veľká optický klam!) Rashida má mäkký tón v tóne vzhľad, zatiaľ čo Elizabeth blond vzhľad veľmi prirodzené s tmavšie oblasti pri korienkoch. Súhlasím všetko.

5. Červené pery

Miley Cyrus

Karolína Kurková

Vedľa Angeliny, Rooney a Milla, červené pery neboli tak prevláda na Oscarov červenom koberci tento rok. Ale tam nie je niečo úžasné o nich Miley a Karolina? Miley ma prekvapil s týmto starého Hollywoodu vec. Aj keď som trochu nad tým, myslím, že vyzerá úžasne tu. (I srdce vlasy). A na Karolíne, kontrast ostro rozdelili vlasy a sviežu pleť s obrovskými červenými pery je skvelý. Aj napriek tomu, že som ju nejako nenávidieť, pretože si zrejme len vyšiel z postele, udrel ho a stále ho zabil.

Poďme diskutovať:

Páčia sa vám tieto krásy vyzerá lepšie ako skutočné ty Oscarov? Ktorý z týchto trendov je vaša obľúbená? Páči sa vám high-low kombináciu príležitostné vlasy a make-up s šaty pozornosť-prospech? (Alebo dávate prednosť uhladenejší vzhľad od hlavy až k päte?)

load...