Krása

Oranžová rúž Emilia Clarke a šedá kombinácia očných tieňov urobia váš život

Oranžová rúž Emilia Clarke a šedá kombinácia očných tieňov urobia váš život

Emilia Clarke v roku 2018 sezóny 5 premiére 'Game of Thrones'.

Emilia Clarke je jeden z mojich novších kozmetických drví-snáď vylepšené tým, že sa dostaneme do nej tak zriedka. (V poslednej dobe bol u SAG Awards, a pred tým, rovnaký udalosť v minulom roku).

load...

Ale potom, keď sa objaví na červenom koberci, ona robí to tak oplatí počkať.

Názorný príklad: jej nedávne vystúpenie na obdobie piatich premiére, Game of Thrones '. Mám na mysli, stačí sa pozrieť na tomto obrázku hore. Bude to tam v tých najlepších kozmetických celebrity fotky z roku 2018. Už som ho volajú.

Plné telo výstrel, možno nie toľko.

(The pokrčenia satén, nie? Nie je to najlepšie.)

Ale predovšetkým na krku, môj bože. Emilia už má všetky suroviny: nádherné husté obočie, plné pery, bezchybnú pleť, schopnosť vytiahnuť z super-elegantný, bočné-parted updo.

Ale potom išla a dostala kreatívne s jej make-up-bez toho by sa príliš kreatívny, ak viete, čo mám na mysli, a to je jeden z najlepších vyzerá som videl v poslednej dobe:

Oranžovej a šedej! Robia neuveriteľné paru, alebo nie? A tam je zdržanlivosť v tomto farebnom príkaze-no vložkou, žiadne bláznivé rias. 

Samozrejme, že zakaždým, keď zomrie cez vzhľad make-up, Čo tým vedieť? Je to Kate Lee za ním kráľovná zdržanlivosti a Neobmedzená.

Pery sú krémovo matný, a naplní sa ním stále tak presne so zaobleným, zdokonalené podobe. Nie som si istý, čo je odtieň, ale pretože Kate zvyčajne pracuje s Chanel, mohlo by to byť Rouge Allure Velvet Luminous Matte v 43 obľúbených. 

Budete potrebovať Defoe pery štetcom naneste rúž toto zdokonalil (ten, Stila je môj obľúbený). Jeden maskérka trik, aby sa pokúsili o tvare: použiť Kontúrovacia ceruzka na pery po rúž je zapnutý, nie skôr. Nové NARS zamatové pery Vložky sú amaaaazing a nie pohnúť; Dorada by bolo ideálne, aby zodpovedala oranžovo.

load...

Príkaz tieň je, že nepolapiteľný teplá šedá, že to nie je celkom tmavošedý, ale nie príliš chladno na koži, a to buď. V mojej zbierke, najbližší musím to zo starého Dr. Hauschka očné tiene Palette (čo je vlastne skvelý!), Ale ďalšie tesná zhoda by mohla byť Bobbi Brown Očné tiene v Cement, matným šedým-béžovej.

Všimnite si, ako to bolo aplikované, mieša nad bránkoviska, ale s kľúčom koncentráciu farby na vonkajších okrajoch Emilia očí. Bol som experimentoval s touto aplikáciou v poslednej dobe sám, a myslím, že je to skvelý spôsob, ako rozšíriť oči horizontálne, najmä ťažkými viečkami očí, bez toho aby sa spoliehať na očné linky. Vzhľadom k tomu, ako dokazuje Emilia tu, my nie vždy potrebujeme očné linky. Riasy alebo veľké ol '. Čo pojem!

Milujem, ako je zmäkčená vonkajšie uhol očné tiene zopakoval ťaženie neutrálneho červenať celej tváre. A potom je tu, že subtílne zvýrazniť, dodáva ďalší rozmer.

Niet divu, že sa usmieva toľko dievča vyzerá fantasticky. Budete kopírovať tento?

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Emilia make-up? Chceli by ste nosiť oranžovú rúž s šedou očné tiene? Je niečo, čo tu by som zmeniť?

load...