Krása

Olsens teraz vyrábajú parfumové oleje a sú skutočne skvelé

Olsens teraz vyrábajú parfumové oleje a sú skutočne skvelé

Elizabeth a James Nirvana Parfémy Oleje

Vzhľadom k tomu, voľba, budem vždy vyberať vôňu na báze oleja udrží po postreku alkoholu. 

Nie, že by táto možnosť nastane veľmi často myslia si. Ale ja mám radšej mäkšie, dlhšie trvajúci účinok oleja, ktorý vyzerá, že sa dostať do vašej pokožke lepšie a zostať blízko po celý deň. Alkohol spreje majú lepší rozptyl, ale môžu byť niečo málo cez-napájanie (#rude) a aspoň na mňa, zanikať rýchlejšie.

load...

Je smutné, že mám len pár oleja v mojej zbierke (ako nenapodobiteľné dieťaťa -Ľudia STILL pozdravil ma pýta, či som to na sebe). Takže som bol nadšený vyskúšať nové Nirvana parfumových olejov z Elizabeth a James.

Dobre, trochu nadšený. Elizabeth a James je módne línie vytvorené Ashley a Mary-Kate Olsen, takže som vždy trochu opatrný, pokiaľ sa jedná o celebrity. Ale sú to celkom chladné dievčatá a aspoň ich značka nie je obnoxiously majú svoje mená v ňom. 

A Moc sa mi páči ich dlhoročný kaderník, Mark Townsend (Som v stredu prepisovanie ďalší rozhovor s ním, takže zostaňte naladení!). V skutočnosti, on bol jednoducho mi hovorí, ako veľmi milujú oleja pre svoje vlasy. Tak to dáva zmysel, že by urobili ropy verzie svojich parfumov (ktoré som sa nesnažil pred týmto).

Nirvana Black je tým intenzívnejší, myslím, "večer" jednu možnosť:

Bol som si istý, že sa to nebude pre mňa pri prvom použití. Tieto poznámky sú fialové, santalového dreva a vanilky. Príliš bohatá, príliš ťažká, pomyslel som si. Som skôr iskrivý, čistý, ovocno-vanilkovou dievčatá.

Ale nie. Milujem teraz to tááák moc. Len to asi 20 minút zaschnúť dole, a vy skončíte s najkrajšie, jemne sexi, teplá vôňa, ktorá zostáva v blízkosti k pokožke. Ja neviem, či to platí pre verziu s alkoholom rovnako, ale mám pocit, že olej je robiť to lepšie. Je to naozaj poistky s vami a nie je premôcť vôbec. Ja len chcem, aby voňajúce zápästia, s lahodný, zimné vanilky, ktorá je dokonalá rovnováha medzi mužský a ženský.

load...

Ten druhý je Nirvana White:

Teraz máte možnosť vidieť, myslel som, že by som rád tento jeden, pretože je to celkom ženská a svetlo na počiatočné DAB. Tieto poznámky sú pivonka, muguet (Konvalinka) a pižmo, a ma napadlo, že by bolo "ja."

Páči sa mi to, ale prekvapivo sa mi páči Nirvana Black ton a viac. Čo je divné je, že White, kto nakoniec je silnejší z dvoch, s veľmi výrazným kvetinovým poznamenať, že len sedí na vrchole svojej koži a nevšímavý ako by ste neverili. Myslím, že to jednoducho nesúhlasí tiež so svojím telom chémie a príde trochu silná / zrelý v porovnaní s tým, ako som rád vôňu (sexy, sladká).

Z hľadiska veľkosti, títo ľudia sa zmestí do dlane (tak skvelé pre praskanie v kabelke):

A tam je málo kvapkadlo vo viečku (stačí len jedna kvapka za opotrebenie):

Povedal by som, že dať známku ako ide vidieť, ktorý z nich dáte prednosť, ale uistite sa, že na posúdenie po dobrom 30 minútovej suché dole obdobie, pretože v skutočnosti je potrebné prepadať pred vami, aby vaše rozhodnutie.

Najlepšie na tom je, že sú len 42 € každý (35 € v USA), takže vo vôni-krajine, docela sladká obchod!

Kde kúpiť

Nájsť Elizabeth a James Nirvana Black & White Nirvana parfumovej oleja v Sephora.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali Nirvana Black or White Nirvana? Ktoré sa vám páči viac? Dávate prednosť parfumové oleje alebo spreje?

load...