Krása

Olivia Wilde na rutinné make-up, obľúbené produkty a ďalšie

Olivia Wilde na rutinné make-up, obľúbené produkty a ďalšie

Ak ste čítanie tohto blogu na akokoľvek dlhú dobu, potom viete, Olivia Wilde je jedným z mojich najobľúbenejších a dlhodobých kozmetických drví. Predstavte si, ako nadšený som sa dostať e-mail od Revlon PR s otázkou, či by som sa s ňou rozhovor, pri jeho pôsobenie ako ich globálne značky veľvyslanca! Odpoveď nebola len áno, ale HELLS YES. No, v mojej hlave, som sa vlastne preklínať v e-mailovom chrbta.

load...

Rande bolo nastavené, pripravujú Aj moje otázky a potom mi zavolal Olivia. NBD. 

V skutočnosti, ona bola tak uvoľnený a zábavný, že keby som nemal rozdrviť skôr, rozhodne by som si vytvoril jeden v čase, keď som sa dostal z telefónu. Jej hlas je low-like cool dievča ona je-napriek tomu, že je tak relatable a trochu sebepodceňující (ako skoro uvidíte, až sa dostaneme k téme obočie!). Bol som mega-inšpiroval tým, čo musel povedať o starnutí a skutočnom význame krásy. Ak ste niekedy pocit, že sa na seba, ako "je to všetko z kopca", potom musíte čítať. Tiež som miloval počul o svoje obľúbené produkty a trikov, a ako veľmi miluje prácu s jej maskérka, Melanie Inglessis (tu opýtaných).

Olivia a ja hovoril o niekoľko týždňov skôr, než porodila svojho syna, Otis, 20. Apríla. Tu je presne to, o čom sme hovorili.

Aký je váš deň-to-day krásu rutina?

Deň za dňom, som vstať; umyť si tvár; hydratujú. Mám veľmi jednoduchý rutinné tam. Používam Revlon CC krém každý deň, môžem použiť v dopoludňajších hodinách, a niekedy znova použiť ju v noci. Je to môj go-to. Sotva som nosiť nadácie už nie. Som rád, že sa vzťahuje na to, čo je potrebné na pokrytie a má výbornú štruktúru a dobrú SPF 30. Má to pekný, svetelný kvality. Som veľký fanúšik toho.

Aj to trochu korektor, keď mám nejaké akcie sa deje, rovnako ako vačky pod očami. Potom budem robiť make-up pre deň. Aj vyplniť obočie a potom som dal na trochu očné tiene a riasenku. Aj nosiť tie Shadowlinks že Revlon robí. Majú matné očné tiene, ktoré sú veľké; Používam tie prirodzenejšie, rovnako ako kosť, ale majú tie farebné taky. A nosím dobrý, silný, lahodný riasenky.

load...

Na pery, niekedy sa mi páči veľmi prirodzený odtieň. Moc sa mi páči pastelky ColorBurst; Myslím, že tie matné sú naozaj pekné textúry. Sú veľmi elegantné a zostať na mieste. Tie lesklejšie sú v pohode, aj pre iný vzhľad. Sú tak ľahké. Stále jeden v kabelke a prejdite ho na celý deň.

Ktoré kozmetické výrobky nemôžete žiť bez?

Som celkom šialený o obočie. Moc sa mi páči, aby im vyplniť. Ja samozrejme majú naozaj špicaté obočia, a tiež mám prirodzene tenké obočie. Sú trochu vedľajší produkt, masakru v 90. Rokoch, ktoré som sa dopustil, ktorý budem navždy vinu na Kate Moss. Všetci môžeme viniť Kate Moss dohromady.

Pripadá mi to tak efektívne mať pekné, vyplnených obočie. Všetko ostatné sa dostane do miesta na tvári. Takže mám obočie ceruzkou na mňa po celú dobu. Iné, než to, dobrý peru produkt, ktorý je hydratačný. A potom krém na ruky.

Si známy pre nosiť celý rad rôznych pohľadov na červenom koberci. Bol si vždy tak experimentálne? Ak nie, ako ste sa stal tak pohodlné užívanie kozmetických riziká?

Myslím, že je to práca s lepšími a lepšími vizážisti. Pre červený koberec povedané, ja pracujem s úžasnými profesionálov, ktorí sú umelci, a presne vedia, čo sa bude krásne pracovať s šaty som si vybral. Typicky, začneme s šaty.

Potom pomáhajú povzbudiť vás riskovať. Melanie [Inglessis] je môj makeup umelec a jeden z mojich skvelých priateľov. Ona je naozaj skvelý. Milujeme pomocou produktov Revlon a máme veľa zábavy s nimi. Ide len o to snažia niečo, čo vás zaujíma, a nie sa snaží vyzerať ako ktokoľvek iný.

Vždy som bol experimentálne krásy, pretože som bol pre-teen. Použil som na farbenie moje vlasy rôzne farby, oholiť hlavu, skúste miliardu farieb očné tiene a nechty farieb. Vždy som si myslel krása je predovšetkým o zábave s ním. Teraz, keď sa to premieta do červenom koberci, snažím sa byť trochu odvážny.

Aké sú najlepšie triky, ktoré ste zdvihol v priebehu rokov od vizážistov ste pracovali?

Melanie je naozaj skvelý, rovnako ako Gucci Westman, ktorý ma baví pracovať s toľko na Revlon. Obaja sú naozaj pozor na prípravu kože s dostatočným predstihom pred make-up. Každý ma naučil zaobchádzať s mojou kožu príjemne a použiť dobrý hydratačný pred make-up. Poznám ako trik, ako sa zdá tak jednoduché a jasné, ale vy by ste sa divila, aký rozdiel to robí.

Melanie je ten, kto ma naučil o huby. Bol som s použitím Beautyblender, a urobil veľký rozdiel pre mňa. Naučila ma to tlmiť pred použitím, pretože potom nie je nasiakli všetky základy alebo smotanu. Tak som si to trochu mokrá, a to je najkrajšie textúru o; najhladšie aplikáciu make-upu.

A ešte niečo Melanie robí si myslím, že je skvelé, je kontúrovacou. Ona môže doslova zmeniť tvar nosa alebo lícne kosti s výpad bronzer. Je to niečo, čo ju odlišuje. Tak som sa dozvedieť viac o tom od nej.

Gucci má túto sladkú trik pridanie pehy cez nadáciu, aby to vyzeralo prirodzenejšie, ako skutočné kože.

Aký bol váš najhorší alebo najzábavnejšie "krása zlyhanie"?

Mal som to pre moje obočie od útleho veku, zrejme. Keď mi bolo päť, oholil som je všetko preč. Chcel by som sledovať môj otec holiť tvár ráno, a ja som chcel zúčastniť. Keď sa nikto nepozerá, vzal som jeden zo svojich britiev bez zrkadla a začala holenie môj tvár. Dostal som do svojho čela, a myslel, "Wow, môj čelo je naozaj chlpatý." Pozrel som sa páči tento smutný cudzinca.

Potom rástli späť, ale akonáhle som narazila pravdepodobne 13, som začal šklbanie a over-šklbanie. V tej dobe to bol skutočne v móde. Raz som sa otočil 18 a pochopil, že som chcel mať svoje husté obočie späť, prestal som ich šklbanie. Ale folikuly boli do značnej miery poškodená, čo bolo to, čo všetci ma varoval. Som ako každý iný ženy strávil posledných 15 rokov ľutuje, že. Ale to je skvelá vec, o make-up. Milujem obočie ceruzkou.

Robíte niečo špeciálne, aby sa starať o svojej koži?

Som veľmi jednoduchý. Snažím sa používať jednoduché produkty, ktoré nie sú toxické. Myslím, že tam sú niektoré nádherné značky, ktoré vám umožní byť dobré na pleť, ale s jednoduchými nástrojmi, nie 10,000 krémov. Kate Somerville robí veľký jemný čistiaci prostriedok.

Tiež som rád produkty Dr. Hauschka. Dobrý hydratačný krém je naozaj dôležité.

Nedávno som objavil úžasnú facialist v Los Angeles, Terri Lawton, kto vymyslí svoje vlastné malé lektvary pre každého pacienta. Je to naozaj zábava; to cíti sa ako lekárnik robiť špeciálne sérum. To je všetko-prírodné a veľmi jednoduché. Je to neuveriteľné. Myslím, že, ako som dostal starší, menej je niekedy viac a prirodzené, je obvykle lepšie.

Riadite žiadnu špeciálnu diétu alebo cvičebný režim?

Nie. Mám rád prácu, pretože je to terapia. Myslím, že je to často jediný prípad, kedy dávame na seba v priebehu dňa. Tento rok som sa naučil dôležitú lekci-, že cvičenie je naozaj sebaláska. Páči sa mi o tom hovoriť, pretože to bolo "aha!" moment, ktorý posunul svoj pohľad na výkon od bytia povinná, despotický vec, ktorú som sa bránil, aby dar dávam na seba. Je to, ako som umožňujú pokoja a sústrediť sa na seba v priebehu dňa. Je to všetko otázka prehliadanie ju týmto spôsobom. Zrazu som neplačte pri predstave, chodiť do posilňovne. To je môj čas pre mňa. Páči sa mi SoulCycle, Pilates, jóga. Tam je niečo úžasné o dovnútra a von z SoulCycle. Je to 45 minút krajnej intenzity.

Čo sa týka stravy, je to po celej mape. Vzhľadom k tomu, som tehotná, som reagovať na moje potreby výživy. Som naozaj snaží držať ďalej od spracovaných potravín a variť, rovnako ako môžem, takže viem, čo sa deje v mojej jedlo. Ja používam bioprodukty, keď môžem, GMO-free a ako miestny, ako len môžem. V New Yorku, je ťažké sa dostať miestne kúsok ovocia, pretože sme ľadový von. Ale všetko s mierou. Mám rád dobré Dorit!

Aký je váš pohľad na starnutie?

Myslím, že som sa cítil len krajšia, ako som dostal starší. A myslím, že budeme pokračovať. Pozerám sa na obrázky seba pri 20 ° C, a v prípade, že mal byť môj prime, potom som bol úplne mimo!

To, čo robíte, ako ste starne je učíte, ako sa o seba postarať. Učíš sa, aké produkty použiť. Myslím, že stačí nastaviť rutina starať o pleť, ktorá je odlišná štruktúra, pretože si iný vek. Použitie produktov, ktoré ochránia kožu máte od toxínov, od slnka, od všetkého, čo ho vystaviť.

Takže môj pohľad je veľmi mäkký. Je jasné, ako negatívne vnímame starnutia v našej spoločnosti. Zároveň existujú neuveriteľné ženy v Hollywoode. Ľudia majú radi Revlon vlastné Halle Berry; ona je celkom hračka prírody, pretože ona vyzerá tak dobre na svoj vek. Ak mám hovoriť s ňou, že je to všetko o starostlivosti o seba. Existuje mnoho príkladov žien, ktorí hľadajú ešte krajšia ako inokedy v ich neskorých 40s. Musíme odstrániť tieto myšlienky vašich 30s, ako keď ste sa pomaly slabnúci a vyblednutiu. Namiesto toho, myslieť na to, ako "ja viem, čo robiť teraz."

Čo znamená krása pre vás znamená?

Beauty je pre mňa len o dôvere. Šťastný dôvera, nie z egoistického mieste. Na pokojnom mieste, z toho dobrý pocit zvnútra tak to ukazuje na vonkajšej strane. U mužov, ženy, starí, mladí, skutočná definícia je, že vnútorné šťastie, ktoré presvitá.

Pokiaľ ide o výrobky a všetky tie veci, je to o použitie veci, ktoré prinášajú na to, že dôveru vo vás, takže sa pozriete do zrkadla a pocit, že váš najlepší ja. Nejde o to vyzerá ako niečo, čo ste videli v časopise. Bavíte sa s vašou kráse? Cítiš slobodu experimentovať s ním? Myslím, že to je miesto, kde to môže byť zábavné, a to nie je negatívna vec.

Viac od Olivia nájsť na Twitteri, Facebooku a Instagram.

Shopu Olivia Tipy

Je Olivia v zozname kozmetických drví taky? Už ste vyskúšali niektorý z jej najlepších ponúk produktov? Ako sa cítite o jej kráse (a starnutie) filozofia?

load...