Krása

Olivia Wilde je oficiálne moja nová kráska

Olivia Wilde je oficiálne moja nová kráska

Jo, nemôžem uveriť, len som napísal, že titulok jeden. Ale, Je pravda: svet sa chystá Nuts pre Oliviu v poslednej dobe, a nemôžem si pomôcť, ale všimnite si, že ona bola stiahol niektoré Kick-Ass kozmetické pohyby, ktoré si zaslúžia našu pochvalu. (Jej herectvo? No, musím povedať, že s Lainey súhlasím že na tomto poli.)

load...

Mimochodom, Olivia bola tiež len vymenoval, spolu s Emmou Stone, ako tvár Revlon, tak jasne ďalších právomocí, ktoré sa užívajú oznámenia rovnako. A aj keď stále si myslím, Emma je adorbs-ona je v podstate sen krása redakcie splní, čo sa všetky vlasy a make-up experimentovanie-ja venovať dnešný príspevok do Olivia pretože mám rád dobré premenu príbeh. Až v januári 2018, že sa zúčastnil červenom koberci udalosti v make-upu Prisahám bol inšpirovaný Barbie. (Vážne, vedeli ste, že dávate Barbies príliš veľa purpurovej očné tiene v týchto dňoch? Je to znepokojujúce.) Ale rýchlo dopredu o rok a pol a ona zmiernil dole (zatiaľ čo ešte glamming ju) a výsledkom je krása ikona územie , Príďte si štyri najlepšie vzhľad neskoro.

POM-POM vrkoč

Koľko mám rád to? Veľa. Je to zábava a je to hravý, ale to nie je demarkačnú líniu do Gaga územia alebo niečo podobné. To jasné čím dlhšie vlasy, tým lepšie s týmto pohľadom, a myslím, že to funguje najlepšie s ofinou rovnako. Muž za ním bol David Babaii (áno, výrobca vynikajúce a dobre cenovo radu eco vlasové prípravky), ktorý fúkal-sušiť ju priamo pred zabalením do elastickej každý 1/2 až 1 palec dole vrkoča. Budete chcieť použiť háčik bez gumičky: Goody robí veľké tie jasná a tak sa Sephora (oni prídu jasné, čierne a hnedé!). Jemne vytiahnite trochu vlasy von z oblasti medzi každú sekciu získať pom-pom efekt.

Smokies SOFT GREY

Mohol by tie lícne kosti brúsené sklo alebo čo? Ale teraz nasmerovať vašu pozornosť na očný make-up, prosím. Pozeráte sa na druhu dymové oči všetci snívame o zmiešaní vaše očné tiene nedostane lepšie ako toto. Je to všetko Chanel, a začal s ceruzkou Kohl celú cestu okolo očí a vodovody. Na viečka je nový dlho-nosenie krém tieň, ktorý budem hovoriť o v výbery redaktor je vid veľmi skoro, ak sa nemýlim, mám na sebe rovnaký trblietavé striebristo šedou farbou sám dnes, a to je naozaj neuveriteľné produkt. MUA potom použitý čierny tieň vytvoriť definíciu na vonkajších rohoch pred zmiešaním, miešanie, miešanie. Tak dokonalé.

load...

Mierne, 60S HAIR a make-up

Toto je môj obľúbený, a viete, čo tu robili Olivia? Podarilo sa jej dosiahnuť to, čo nikdy som mohol so svojím tieň. Aj ja som mal zlatohnedú vlasy, ktoré absolvoval na blond a rany. Tak prečo to vyzerá oveľa lepšie sa na ňu? Nefér. (Pravdepodobne je to dĺžka a zvlnenie. A ach jo, ty lícne kosti.) Mimochodom, spárované s vložkou len na hornom viečku a pekne ružové pery, celá tá vec vydáva moderné Jean Shrimpton druh účinku. Chcem vyzerať takto Zakaždým, keď idem von.

Čelenkou a červené pery

Dobre, ignorovať, že bočné prsia. (Kto chodí na červenom koberci s bočným Boob?) V každom prípade, pokračuje na, 60s tému máme pred sebou nádherný malý bump 'n' čelenka combo. Myslím, že je na voľnej vlny (a opäť Ombre farbu), ktoré uložiť tento pohľad z bytia príliš retro-rovnako ako odvážne výber červené pery. Ak ste v skutočnosti na sebe podprsenku a blúzku, ktorá nebola číra, by to fungovalo naozaj dobre pre kanceláriu, nie? Ak chcete získať Bouffant efekt, držať vlasy hore a tupírovať v troch krátkych úderov pomocou pádlo kefu. Sprej s lakom na vlasy. Len uistite sa, že nemáte tupírovať hornej vrstvy, ako chcete, aby im vyzerať hladko a zamotania.

Povedz mi:

Ste kopanie Olivia Wilde vlasy a make-up taky? Ktorý z týchto posledných červený koberec vzhľad je váš obľúbený? Ktorý z nich by ste vlastne skúsiť? Vieš, budem musieť dať brmbolcom Pony ísť.

load...