Krása

Odložte svoje čierne očné linky a namiesto toho vyskúšajte odtieň Olivie Munnovej

Odložte svoje čierne očné linky a namiesto toho vyskúšajte odtieň Olivie Munnovej

Olivia Munn v roku 2018 Samsung udalosti.

Olivia Munn je nový Olivia Wilde, aspoň pokiaľ ide o prijatie make-up riziká. Rovnako ako môj pôvodný Olivia krásy zamilovanosti (Wilde), môj nový (Munn) vie, ako posunúť hranice len dosť, ale vždy držať vyzerala úplne svieži a krásna.

load...

Y'all môže odvolať poslednej dobe som išiel gaga cez Munn červenom koberci vzhľadu, jej fialové maskary na premiére, Mortdecai '. Teraz, ona vypadol svetlú farbu znovu, ale takým spôsobom, ktorý je o niečo menej zrejmý.

Tu je jej hlavy až k päte na nedávne udalosti pre Samsung:

Mám rád všetko, čo sa deje tu zmiešané výtlačky, elegantné vlasy, bundy hodený cez ramená.

Tu je prekvapenie, keď sa dostanete bližšie:

Smaragdovo zelené očné linky, a len náznak toho! Je to tenká čiara cez jej horných rias línií, ale nie hodil, alebo prehnané akýmkoľvek spôsobom, takže efekt je jemnejšia. V skutočnosti sa s ňou kapucňou tvare oka, uvidíte iba farbu na vonkajších okrajoch, alebo či sa zníži jej pohľad. 

To je skvelý spôsob, ako predstaviť svetlú farbu do vášho make-up, bez toho, aby prevzal celý svoj vzhľad (povedzme, ak chcete nosiť zelené očné linky do kancelárie, bez toho, aby každé inej osobe, komentuje to). Baby záblesky zelene sú len stačí pridať zaujímavý prvok na make-up, bez rušivo.

Ani slovo o presnom odtieni Olivia maskérka, Shane Paish, ktorý sa používa na získanie vzhľad, ale ja by som ísť na nepremokavé alebo nezmazateľnou ceruzkou na zabezpečenie zelenej nekončí celého viečka. Niekoľko odtiene vyskúšať:

load...

Smashbox Vždy Sharp Vodotesné Kohl Liner v Cabana. Mám to v čiernej a je to môj go-to nepremokavou vložkou v túto chvíľu. Pobyty dať a vy nemôžete poraziť vstavaný strúhatko (vo veku)!

ArtDeco Soft Eye Liner v Jade. Jedná sa o nový-ish nemecká značka u nakupujúcich a som naozaj ohromený vytrvalosť ich vložkami a netradičné farby.

Yves Saint Laurent Crayon Yeux Haute Tenue dlhotrvajúce Eye Pencil v 9 Turquoise. Mohli by prestať tieto čoskoro daný tu práve tento odtieň k dispozícii na Sephora, ale je to naozaj dobrý očné linky! Jedným z prvých dlhodobých sebe tie, ktoré som sa zamiloval.

Dolce & Gabbana Eyeliner Crayon Intense v Emerald 7. So luxe a má škvrny zlata za poplatok niečoho niečo.

Uistite sa, že spárovať zelené s množstvom čiernej riasenky, a možno dokonca aj čierna vložka do horných vodovody, aby sa ubezpečil, že oči stále pop.

Nie ste si istí, že potrebuje celkom toľko červenať, ale celkovo som naozaj kopať tento odklon od obvyklých, predvídateľných čierne. Čo je zábavný spôsob, ako privítať jar, nie?

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Olivie z pohľadu tu? Chceli by ste ju skopírovať? Máte obľúbený zelený očné linky?

load...