Krása

Od vrchných vrstiev po textúru: najlepšia lak na nechty vyzerá to skúsiť teraz

Od vrchných vrstiev po textúru: najlepšia lak na nechty vyzerá to skúsiť teraz

Z bláznivých textúr (Pozerám sa na teba, kožené klince), aby sa tvar-posúvajúcich sa farebné efekty sme skoro videl, že všetko, keď to prišlo na lak na nechty tento rok v lete. Viem, že na jeseň práve dorazil, ale ja som ešte nebol pripravený pustiť z mojich najobľúbenejších trendov na nechty. (Alebo tepla. Budem tak chýbať teplo.) Tu sú tri, ktoré som jednoducho nemôže zbaviť, a ktoré budú ľahko vezme do novej sezóny.

load...

Brights

Neviem ako vy, ale ja rád nechty po celý rok svetlý dlho. Nielen, že vaše nechty pop, ale buďme úprimní, nie šťastné farby vždy dať vám v lepšej nálade? Zvlášť, keď zvyšok vašej výbavy je pokles-ish čiernej a šedej. Navyše, ja som úplne láska je tá dievčina, ktorá športové zvýrazňovač odtiene, a to aj uprostred zimy. Je to úžasné.

Bol som unesený týchto glazúra odtieňov. To je melón Cooler:

A to je Copacabana Mama:

(Tieto mená by mohla úplne fungujú ako Beachy, opilecký koktailov.) Platí dokonale, sú smiešne pigmentované a suché matne ktoré som zvyčajne nemajú radi, ale pretože tam je jemný trblietanie v nich, matný má rozmer a je vrah na nechty.

Vyzerajú úplne úžasné s vrchným náterom, príliš:

Môžem oficiálne povedať, toto je môj nový obľúbená značka. Naozaj som nemohol preniesť cez to, ako úžasné poľský bol. Plus, som dostal preč jednou vrstvou. ONE. Veril by si tomu? Nie? Ja tiež nie.

Revlon je neóny sú tiež veľmi jednoduché použitie a vyhrať máje body so mnou, pretože biely je pripojený k lesku. Prečo sa nikto nenapadlo skôr?

To neon ružová + koralová combo (Killer-Watt na ukazovátko, stredných a prsty malíčku a ružové žiara na mojom prstenníku) musí byť môj obľúbený vyššie. Tieto dva odtiene budú volať moje meno príde v januári, a len v tomto combo.

load...

Revlon je jasne modré odtieň vo svojom Brilliant Sila linky, nazvaný fascinovať, je ideálne, ak chcete byť efektné, ale nie príliš efektné.

Je to jemná natoľko, že to nie je vo vašej tvári. Že perfektný v čase medzi tieni pre ľudí, ktorí chcú ísť na svetlé strane, ale jednoducho nie sú hotové.

Sally Hansen Späť Tmavo (nedá. Vezmite. To. Mená.) Je ako Amped až pivonka pink-a milujem ju.

Navyše, kto nechce nosiť ružovú na nechty skoro celý deň, každý deň? Ja viem.

Fun Top Coats

Myslím, top coat jednoducho znamená jasný náter lesk, ktorý dáva svoju Mani väčšiu výdrž? Zamysli sa znova. Teraz sa dodáva v najrôznejších formulárov z trblietavé odlesky až matne ifying mágie. Sally Hansen práve vyjsť s vrchný náter výkladu viem, že som nikdy predtým nevidel. Tento jav sa nazýva Fuzzy Coat (odtieň je adorably názvom Vlna Lite), a je to tak rozmazaný, pretože je roztomilý. 

Nemáš chcete pridať pravidelný vrchný kabát, takže je to trochu hrboľatá, ale vážne, ako dokonalá je to?! Oni tiež prísť na veľa ďalších odtieňov (Zdvihol som čiernobiely jeden, Tweedy) a sú proste úžasné podľa môjho názoru. Plus, bude vyzerať tak chic na jeseň s fuzzy sveter.

Neočakávané Textures

Hladké klince? Ako booooring! Je to všetko o textúry. A nič viac chic než matným klinec na jeseň, takže zlúčenie oboch je do značnej miery génius. Pozrite sa na Sally Hansen cukrového obalu leštidla, pri pohľade zhora na cukroví kukurice (čo prisahám svieti oranžovo a ak nie je červení ako môj fotoaparát vyzdvihnúť) a náhradné-A-Mint nižšie.

Sú to hrubý, nerovný, a sú tak ďaleko od hladko, ako sa môžu dostať. Na rozdiel od niektorých iných značiek robia podobné textúrované leštidla, nemajú-trblietky -a, že mi z toho smutno, ale len preto, že som trblietky-posadnutý. Napriek tomu, že sú celkom v pohode. Chcem povedať, ako sa dostať na suché takto?!

Už ste vyskúšali niektorý z týchto doteraz leští? Ktorý klinec vzhľad je YOU milujúci v súčasnej dobe?

load...