Krása

Oči s kapucňou? Jennifer Lawrence má nápad na očné linky

Oči s kapucňou? Jennifer Lawrence má nápad na očné linky

Jennifer Lawrence vo svetovej premiére 'The Hunger Games: Sila vzdoru Part 1' v Londýne.

'The Hunger Games: Sila vzdoru Part 1' je skoro tu! 

Jennifer Lawrence išiel po červenom koberci na filmovom svetovej premiéry v Londýne tento týždeň, a nejako som zistil, že som kývla súhlasne na make-up, vlasy. A dokonca aj šaty (lapať po dychu!).

load...

(Je to Dior, samozrejme, budem nikdy pochopiť, ako sa to stalo, zmluva, ale je to prvý, ktorý nevyzerá úplne smiešne o chudobných dievčati. Mám pravdu?)

Baletka hairband vec je zložité, príliš, a ja som si nemyslel, že to fungovalo skvele na Lupita Nyong'o na Oscaroch. Ale Len som trochu do neho. Je toho názoru, menej Princess a mladistvejší a bez námahy, aby zmierniť formálnosť šaty.

Ale to, čo som naozaj tu hovoriť o make-up! Ako kolega osoby s kapucňou typ očí, som celkom fascinuje to:

Väčšina z akcie očné linky je na dolné viečko.

A je to sladké make-up nápad, ak ste tiež majú tento tvar očí. (Vieš, že to mám, keď akýkoľvek make-up vám dať do top jednoducho zmizne do viečka). 

Tak všimnite si, ako sa jej oči lemované čiernou ceruzkou dookola, ale linka je najhrubší pozdĺž dna a ticho rozmazaný. Potom sa rozširuje smerom von v trochu reverznej mačacieho oka, ktorá je dôležitá, to predlžuje oko do mandľového tvaru.

Na horných viečok, všetko, čo potrebuje, sú dlhé riasy a umývanie trblietavých champagne tieňa. A len niektoré Ružový lesk na pery a červenať. 

Miluješ to? Vidím to ako lepší variant na make-up nosila na Oscarov, ktoré dostal protichodné recenzie. Tieto línie boli celkom presné, ale tu, všetko je zafajčený, a tam je oveľa väčšie zameranie na dolnom viečku.

load...

Ako kopírovať Jennifer Lawrence Lower vekom Liner

Tak som DIY-ed to a je to vlastne celkom jednoduché! 

1. Po prvé, použite mäkký, vodotesný čiernou ceruzkou ako Smashbox Always Sharp vodotesný Kohl Liner v Raven na linku celú cestu okolo očí, a to aj v vodovody. To je môj nový obľúbený ceruzka, pretože to kĺže ľahko, skutočne zostane na mieste a už nikdy nebudete musieť brúsiť! Nerobte si starosti, aby vaše linky príliš dokonalé, ako budeme je rovnako rozmazaniu.

2. Ďalej sa rozmazanie kefa, ako je Urban Decay Good Karma Smudger kefkou a jemne rozmazať vložku, so zameraním najmä na dolných viečok. To je vynesie jeden z najlepších a najviac zásadnú make-up kefy EVER. Môžete tiež chcieť, aby ho použiť na prelínanie vložku von vo vodorovnom smere, aby sa rozšírili oči a urobiť je Angelina Jolie mačacie. (Príliš zaoblená, a to nebude vyzerať dobre. To bude mať nežiaduci účinok uzavretia očí.)

3. Teraz sa vatovou ponoreného do non-mastnú odstraňovač make-upu ako Bioderma Sensibio a upratať svoje linky, vytvára dieťa reverznej tvar mačacie oči. To je môj obľúbený make-up artist cheat tip pre zdokonaľovanie vášho make-up! Ak je linka príliš presný, vždy môžete vrátiť späť a znovu rozmazania s Smudger kefou.

4. Povrchová úprava s hromadou čiernej maskary (mám rád Lancome grandiózne), sa zameral na horné riasy a umývanie trblietavých tieňa (vyskúšať klasický Stila očné tiene v Kitten).

Pamätať, rozmazaniu a predĺženie linky smerom von, sú kľúčom k tomuto pohľadu. 

Páči sa mi to, pretože je to v pohode spôsob, ako vytvoriť ilúziu viac mačka-ako tvar očí, bez problémov, pravidelné mačka oko darčeky pre privretými očami!

Je to tiež skvelý spôsob, ako hrať až oči na večer, bez toho aby bolo ťažké cítiť ton očné tiene. S týmto vaše viečka sú stále veľmi čisté, a dôraz je kladený v blízkosti riasy.

Čo hovoríš? Chceli by ste to skúsiť?

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Jennifer Lawrence vzhľad tu? Už ste vyskúšali opačný mačacie oko? Mám nejaké ďalšie tipy na tento tvar očí?

load...