Krása

Ocenenie Espy 2018: vyzerá krása, ktorá sa musí vidieť

Ocenenie Espy 2018: vyzerá krása, ktorá sa musí vidieť

Takže whaddayaknow? Červené koberce nie sú len pre premiéry filmov. Pre rok 2018 Espy Awards -To krátky za vynikajúce športové výkonnosti Ročne-konali v Los Angeles tento týždeň, čo predstavuje primping príležitosť pre hercov a športovcov podobne.

load...

Ale môže niekto, kto nemá roundoff späť premety pre bývanie súťažiť v kozmetických koloch s celebritami, ktorí chodia po červenom koberci na týždennej báze? Vlastne áno. Cute-as-a-tlačidlo Olympic gymnastka Gabby Douglas rozhodne držala vlastné, spolu s profesionálnym tenistom Maria Šarapovová -although to väčšinou non-atléti ako Selena Gomez a Lake Bell, ktorý skončil kradne show. Tu je červený koberec dobeh zo športovo zamerané noci.

Selena Gomez

Povedzte mi, prečo som znova kritizovať match-matchiness? Nemám tušenie, pretože som v celej tejto červených šatách / červené pery / červené nechty kombináciu. (S bonusovými červenať, tiež v červenom rodine.) Je to naozaj funguje na Selena a dáva jej sofistikovanejšie, dospelý vyzerajú v porovnaní s jej pokusmi byť nervózny (pozri: MTV Movie Awards). Nie, že obaja nie sú veľké, ale myslím, že som len hlupácik pre krásu s vintagey atmosféru.

Lake Bell

Je to ako moderná interpretácia tieniaceho sirény Old Hollywood. Som trochu obťažovať korektor bránkovisku pod ľavým okom Lakeovo, ale nevadí. Myslím, že sa bez ramienok čipky šaty, ona hrala jej vlasy a make up tak akurát. Vlasy má tieto nedokonalé, mierne chaotický retro vlny, ktoré uvoľnili formálnosti šaty. A potom bum! Matný, oranžovej pery. (Shade je La Favorite v Chanel Rouge Allure Velvet).

load...

Malin Akerman

Malin! Chýbal si mi. Mala svoje dieťa pred tromi mesiacmi, a ich späť do hľadá fantastické. Po prvé, ja umieram pre tento vlasy. Je to taká veľká dĺžka dlhá, ale nie príliš dlho, a Ohýbateľné kúsky dať mu štruktúru, bez toho aby sa "urobil." Potom sa tie oči. Vidieť, ako sa v skutočnosti hrá svoj tvar a predlžuje ich vodorovne? Genius.

Paula Patton

Nie je blázon vlasy, ale make-up? Pekný. Som nulovania na červenať najmä, rovnako ako tie silné obočie. Ona je tak žiarivé, že je to škoda, o školáčka vlasy. Rád by som to vidieť up alebo dokonca kratšie strih, možno do kľúčnej kosti.

Cheryl Burke

No to je prekvapenie. Vzhľadom k tomu, keď je Cheryl Burke na svojich zoznamoch najlepších krásu? Niekto mal mini-človeka. Alebo aspoň zastavil strašný praxi na sebe rovné rany s kučeravými vlasmi. (Pet neznášam, je mi ľúto.) Mimochodom, vždy som rád, keď ľudia robia túto ťažkú ​​ranu, dlhé rovné vlasy vzhľad. (Spomeňte si ju Biel? A Jennifer Hudson?) Tiež, pehy!

Chrissy Teigen

Je to tak cool-girl hair tváriť, že jo? Nemám potuchy, čo Chrissy štýl je, ale pre mňa to vlasy vyzerá ako trochou bedrovej. Podobne, ako bedrový bude zdobiť. Nosiť veľké, bohatý vlny všetko dole by bolo príliš konvenčné, tak ťahá ju späť v reálnom pevne na jednej strane dáva jej tak veľký záujem. Musia byť spárovaný s očné linky, taky.

Olivia Wildeová

To nemusí byť najlepší predstavenie Olivia. Alebo by to mohlo byť len osvetlenie. Osvetlenie je všetko. Každopádne štandardné Olivia vlasy a make-up tu: zvlnená lob s údeným-out očí. Zdá sa mi to, alebo je chvost obočie na tenké strane?

Gabby Douglas

Táto dievčina je nádherná. (Myslím, že to vezme ju videl v šatách namiesto trikote, aby skutočne všimnúť, že!) Rúž na zuboch stranou, ju skutočne dostal hneď s jej make-up. Bezchybnú pleť, krásne silné obočie a čierne fólie a riasy formovať oči. Jej vlasy vyzerajú lesklé a zdravé taky.

Maria Šarapovová

Som ohromený. To je rozhodne riskantné účes (nie som si istý, či je to faux bob alebo len drdol s množstvom voľných kusov na prednej strane). Ale myslím, že sa to podarilo, nie? Love jednoduchý make-up príliš: jemný ligot pod očami (môj obľúbený!) A studená farba na pery, ktorý je niekde medzi ružové a broskyne.

Preklikajte tejto galérii, pozrite sa na zvyšok červenom koberci vyzerá:

Garcelle Beauvais - Espy Awards 2018

Marisa Miller - Espy Ocenenie 2018

Petra Murgatroyd - Espy Awards 2018

Gabrielle Union - Espy Awards 2018

Katie Cleary - Espy Awards 2018

McKayla Maroney - Espy Awards 2018

Kathryn Newton - Espy Awards 2018

Katherine Webb - Espy Awards 2018

Jennie Finch - Espy Awards 2018

Lolo Jones - Espy Awards 2018

Tara Lipinski - Espy Awards 2018

Kto myslíte, že mal najlepšie vlasy a make-up? Ktoré celebrity minul cieľ? Ak by ste mali vyskúšať niektorý z týchto účesov, ktoré by to bolo? (Robím Teigen!)

load...