Krása

Niektorí z vás nosia príliš veľa make-upu

Niektorí z vás nosia príliš veľa make-upu

Tak som šiel na pohárik minulú noc. Ale počkajte, tréner George, ak čítate tento, NO SAMOZREJME nepijem.

Každopádne som čakala vo fronte pri jednej z Toronta najlepších hotspotov s iným krásy zmýšľajúcich priateľov a my sme nemohli nevšimnúť All.Of.The.Makeup. A to nielen preto, že pracujeme v biz, myslí si. Som pre sesterského a neznášam ukázal veci, ako je táto, pretože v prípade, make-up vám robí radosť, tak kto som sa sťažovať? Ale OMG, to bol zásah na úrovni veci. Premýšľajte goopy červené pery, extrémne množstvo bronzer, divadelné očné tiene. (A to bol bar následné práce. Predstavte si, čo sa stane, keď nie ste prichádza z kancelárie?!?)

load...

Takže si myslím, že je čas, aby som použil tento blog-moju platformu, ako to bolo, pre väčšie dobro. Musíme si pohovoriť o tom, pretože verím, že som bol faktor umožňujúci príliš dlho.

Celý bod make-up

Je vyzerať, ako by ste na sebe akýkoľvek. A tiež perfektný pleť, zvýšiť svoje funkcie, a budete vyzerať krajšie.

Pripomeňme si to, jo? Myslím, že ma miluješ extrémne dráhy trend, rovnako ako ďalšie osoby, a to, či môže byť zábavné hrať sa s nimi, povedzme, Splashy večer von. Ale príliš často zabúdame, že ľudia demonštrujúci povedal zjavnej make-up vzhľad je 15-ročný nadšenci prírody s neprirodzene bucľaté a orosené kože a cudzinec v štýle prvkov. ANYTHING vyzerá dobre na nich.

My smrteľníci, na druhej strane, musí byť veľmi, veľmi opatrní. Jeden chybný krok, a to ako predmety, ako je táto prišlo.

Nie, že súhlasím robí make-up špeciálne pre mužov, samozrejme. Ale myslím, že až príliš často ženy uviaznu v marketingovom stroji krásy, ktoré nám hovorí, musíme mať na sebe všetky tieto kazillion výrobkov, najmä farebných produktov. (A to je miesto, kde sa cítim strašne previnilo dobre, pretože mám sklon bang na možno trochu moc o radostiach oranžovej rúžu či tyrkysové očné linky).

A iste ste videli bezpočet reklám, ako je tento:

Nehovorím, že to nemôže vyzerať dobre v reálnom živote, ale z toho, čo som včera videl, že je to spôsob, ako rizikovejšie videl som dievčatá robia tento typ tieňa s ťažkým bronzer, skinny obočie, zrejmého rúž. Bolo to príliš veľa.

load...

Takže Pevne verím, že my všetci musíme pracovať na pribitie prirodzený vzhľad ako prvý. Čo je miesto, kde má ďalší bod prichádza v.

Tie by mali byť výdavky aspoň 50% svojho času aplikácie make-up na koži

Dobre, ak ste jedným z tých spomínaných 15-ročných monštrá. Zvyšok z nás potrebujú vážnu pomoc, ale príliš často sa prechádza veci pleti, aby si na zábavné veci, ako sú očné linky a rúže.

A to je, ako chyby, ako sa to stalo:

Catherine Zeta-Jones, v prípade, že ju nepoznal. Šokujúce, že jo?

Každopádne, aby som vás zamieňať s titulkom tohto príbehu, nechaj ma byť jasné, že dosiahnutie perfektný-vyzerajúca pleť môže skutočne mať trochu make-upu. (Cue Calvin Klein citát: "Najlepšie je vyzerať prirodzene, ale to trvá make-up vyzerať prirodzene") By "príliš veľa" Len som na mysli make-up, že ostatní ľudia môžu detekovať. Čo bolo určite to, čo som pozoroval v noci. Je smutné, že tam bola kopa CZJ kože v dome.

Dobrou správou je, že existuje toľko produktov kožné zdokonaľovanie teraz robiť svoju prácu bez toho, aby bol ťažký alebo vôbec zistiteľný.

Som zamilovaná do tejto novej Burberry Fresh Glow Luminous Fluid základne, čo je fantastické prvý krok pred zvyškom make-up (aj keď ste práve na sebe korektor), čím kožu a, no, "svieži žiara."

Tiež som bol s použitím tohto nového BB krém z Estée Lauder oveľa viac, než mojej milovanej MUFE HD založenia v poslednej dobe. (Pozrite sa na tento post pre lopatka na BBS.) Musím povedať, že to nahradilo MAC jeden ako môj obľúbený všetkých BB krémy. A keď som ho mal na sebe prvýkrát na udalosť krásy pár týždňami, žiadna lož, tri rôzne editor priatelia mi povedal, že moja pleť vyzerala úžasne. Práve som prišiel z Sesh sa tréner George, ale napriek tomu. Bol som to od tej doby na sebe.

Tak jo. Zvážiť osvetlenie up, a to najmä pre lete s BB miesto hrubšie, ťažšie nadácie. Len nezabudnite, že budete ešte potrebovať korektor, že nemôže robiť všetko.

Jo a keď už hovoríme o korektor, uistite sa, že máte ten, ktorý nie je príliš ľahké na vašej pleti. (Ďalšie faux pas som videl minulú noc. Bože, ja som taký Mean Girl!) Najlepšia vec, ktorú by bolo dostať sa dole na Sephora po zhone a požiadať maskérka k farebnému zápas vás s jedným z vynahradiť niekedy je concealers HD. Pri výbere odtieňa je neuveriteľné, a dávajú vysoké pokrytie, bez cake.

Iné kožné vecí, ktoré majte na pamäti:

  • Ísť ľahko na bronzer. Nikdy som nebol fanúšik, a potom, čo videl všetky samoopaľovacie deje minulej noci, myslím, že ho môže len zbaviť úplne tento rok v lete. Myslím, že to bolo viac ako 10 rokov, čo J.Lo vyšiel s týmto pohľadom. (A myslím, že červenať vyzeráš oveľa "zdravé", než trenie hnedý pigment po celej tvári.)
  • To znamená, že počúvať Carmindy (ja nie), pokiaľ ide o červenať.
  • Vieš, čo si myslím o lesk.
  • Dajte si pozor na Orla. Tiež reverznej Eagle.
  • Nastavte si make-up s bezfarebnou HD prášku, čo je menej zistiteľné než tónované jeden a používať ho iba v oblastiach, ktoré dostanete lesklý.
  • Dobrý tip pre rezanie práškovej pocit je sprej si tvár tváre hmly ako posledný krok v make-up.
  • Všeobecne platí, že menej je niekedy viac.

Vyberte funkciu, žiadnu funkciu

Potom, čo ste pribil vec koži, budete chcieť vybrať medzi oči a pery. Aj napriek tomu, že toto pravidlo nie je naozaj pravidlo už na základe vývoja dráhy, ako je táto:

Len si myslím, že je to opäť príliš riskantné ísť von z domu s oboma oči a pery zdôrazňoval, ak robíte niečo zámerne dramatický pre čiernu kravatu, atď. Rozhodne nie je vhodný pre hltající pív na terase v sukni oblek.

Je to naozaj všetko o rovnováhe, takže ak robíte na pery, vykonajte majte na zvyšok tváre holé a čisté. Trochu červenať, trochu trblietavých neutrálne očné tiene a riasenku, a to je všetko. Že toto:

Nie toto:

Všimnite si tiež, že vysoká pigment a vysoká (vinyl) lesk môže byť trochu zastrašujúce. Nosiť na vlastné nebezpečenstvo:

Pre oči, som pre Smokin 'hore alebo flickin' von s LOTS vložkou. Len uistite sa, že budete postupovať podľa rovnakého pravidla a nosiť s len červenať a v ideálnom prípade, balzam na pery. (Ja som ešte nájsť lesk moc v týchto dňoch.)

Všeobecne platí, že zemité odtiene, ktoré sú v rovnakej rodine ako vašej pleti-taupes a hnedej a béžovej, sú bezpečnejšie voľbou pre očné tiene riadenia profilu v porovnaní s vysokým kontrastom chladné tóny, ako je uhlie. Pozrite sa, ako nemáte naozaj ani nevšimol očné tiene tu?

Svrbenie nosiť farbu? Skúste to, čo môj krása kamarát robil včera v noci a použiť ho ako úplný umývanie nad vekom. Alebo ísť na jednom hite jasného vložky buď pozdĺž horných alebo dolných rias liniek.

Jedna vec, ktorú by ste mali pokojne hromadiť na

Riasenky.

WORD. Kým nie ste dostať hlúpo ťažkopádny, a nie ste na sebe Kardashian štýlov tie falošné, mám problém s nulovou extrémnych rias.

Povedz mi:

Som bytia Protivné baby o tom príliš veľa make-up-podnikania? Súhlasíte s primárnym účelom, ktorý make-up je perfektný a zlepšiť? Už ste si všimol nejaké toaletný katastrofy v poslednej dobe, keď sa vo voľnej prírode?

load...