Krása

Naya Rivera, pred a po

Naya Rivera, pred a po

Ak ste niekedy mylný Naya Rivera pre Kim Kardashian, vstup do klubu. 

29-ročná herečka a spevák, najlepšie známy pre hranie roztlieskavačky Santana Lopez v Glee, sa podobá Kim toľko, že by sa mohla takmer príbuzný. Okrem make-up, vlasy a zmysel pre módu, sa zdá, že má podobne-podozrivo! -plumped-up funkcie. 

load...

Ale Naya nevyzerala vždy tak Kardashian-ified. Poďme preskúmať jej krásu transformácie. 

Naya v roku 2004

Naše prvé pic ukazuje Naya v roku 2004, keď jej bolo iba 17 rokov. Vtedy mala veľké materské znamienko na brade, ktorú odvtedy zrušila. Vlasy mala prirodzene tmavo hnedej a vyzerá super-pekná a svieži s neidentifikovateľnou make-up. 

Naya v roku 2009

Teraz sme rýchlo dopredu do roku 2009 a debut Glee. Naya bol 22 tu, na jednom zo svojich prvých veľkých červenom koberci udalostí a držal Glam pomerne nízky-key. Myslím, že vlasy môžu byť zafarbené tmavšie a zuby zbeleli. Ale okrem toho, že sa práve nosia falošné riasy, čierne obloženie a niektoré naprostý lesk na pery a červenať. Ďaleko od svojho červenom koberci vyzerá v roku 2019!

Naya v roku 1998

Naya mával oveľa viac zábavy so svojím štýlom, ako môžete vidieť v tomto roku 1998 zastrelený. Over-the-top updo je v istom zmysle rozkošný s ofinou a červenou rúžom, ale my by sme ju nikdy neuvidí tieto veci teraz. Bez ťažkých riasami, nadácie alebo kontúrovanie, jej make-up vyzerá naozaj čerstvé. Má dokonalé zuby!

Naya v roku 2004

Domnievam sa, že do roku 2004, Naya mohol som prekonal Rynoplastika zmenšiť nos. Ale pery vyzerajú prirodzene a jej make-up je stále pomerne ľahký (až do pavúčej falošné riasy). Tváre sú bacuľaté, ale vzhľadom k tomu bolo len 24 je tu, dám známku výhodu pochybnosti!

Naya v roku 2009

Môj obľúbený Naya fotografii je to jedna z roku 2009, kde ona sported nádherné malíček make-up, off-the-tvár vrkoč a zábavný nadrozmerných Hoop náušnice. Pery by sa mohla zvýšiť (Pozerám sa na vrchole jedného), ale celkovo to vyzerá skvele.

load...

Tu je ďalší výstrel z 2009-dôkaz, že Naya používané skutočne nosí farby na perách! Fuchsií je úžasné na ňu. Vlasy sú uvoľnené a prirodzené, a vyzerá to, že pravdepodobne dostal sprej opálenie. Myslím, že jej oči sa začínajú pozerať sa viac dokorán.

Naya v roku 2013

Teraz sme v roku 2013, a Naya bolo 26 rokov tu. Prvá vec, ktorú si všimnete, je samozrejme make-up. Všetci robíme naše chyby, a to bol jeden z Naya je: šialené falošné riasy, ťažké červenať a chudobnými blending, aby sme vymenovali aspoň niektoré z problémov tu. Ale tiež vidím bacuľatejšie pery a líca (Restylane, snáď?) A rozhodne tvarovaná nos, naznačujúce Rhinoplasty. Tiež jej viečka nie sú tak kapucňou ako tomu bolo v rokoch 2004 a 2009.

Naya v roku 2016

Bolo to v roku 2016, ktorý Naya začala morfovat Kim Kardashian 2.0. Zrazu bola blondínka, s ľahšími obočím, a prijal Kim podpis nahé pery, falošné riasy a ťažké kontúrovacieho. Vzhľadom k druhej, nos vyzerá oveľa tenšie, ale myslím, že to bolo tiež chirurgicky upravený. Opäť si všimnite, koľko väčšie oči sú teraz.

Naya v roku 2018

Túto fotografiu 2018 je pravdepodobne najviac zrejmý dôkaz naya užívaním plnív vo tvárach. Bolo jej ešte len 28 v tej dobe, takže nemohol byť ich použitie na nápravu veľa strate objemu. Namiesto toho, Restylane skutočne zmenil jej tvar tváre, pretože to bolo injekčne okolo spánkov, cez všetky tváre a samozrejme na perách. Dráhový preháňa vplyv, spolu s novým párom Instagram obočie a tmavšiu farbu vlasov. Nebol by som prekvapený, keby mala aj Botox v jej čele.

Naya v roku 2019

Príchode na 2019 Naya má teraz naleštený štýl červenom koberci pre, ale pre mňa, jej tvár nadobudla celkom umelom vzhľad. To je nos, ktorý je neprirodzene tenké a tvarovaná na smrť, plus plnšie pery (aj keď to určite zlepšenie oproti verzii 2018). Myslím si, že jej očný make-up a obočie zlepšili tony-obaja sú oveľa mäkšie.

Naša posledná pic je ten, ktorý ma inšpiroval k tomu Pred Po. O MÔJ BOŽE! Zrazu Naya pery sú väčšie ako kedykoľvek predtým, spolu s vyplnenými lícami, super hladké čelo, a to, čo mám podozrenie sa zdvihol viečka. Nič o tom vyzerá prirodzene. Ale zrejme to nie je jej cieľom.

Záver

To je jeden Pred po ktorom sa nachádza fotografie naozaj hovorí sama za seba. Myslím, že všetci môžeme súhlasiť, že minimálne, Naya sa hral si s výplňou kyseliny hyalurónovej v jej pery, líca a spánky. Avšak, mám podozrenie, že to nie je všetko dielo ona urobila. Okrem zubov bielenie, myslím, že môžeme byť pri pohľade na dôkaz Rhinoplasty, Botox a možné zníženie výkonu zdvihu očných viečok (Blepharoplastika), čím sa získa oči viac široký-otvorený vzhľad.

Čo hovoria odborníci? Podľa Jasona Emer, v Beverly Hills kozmetický chirurg, "povedala rozhodne mala Operácia očných viečok a náplň cez líca a pery. Ona môže mať implantáty v tvárach taky." 

Lícna implantáty?! S tým, že tak ľahko dostupné (a čo je najdôležitejšie, nestálym voľba) Restylane by som nemyslel, že celebrity by ísť tak ďaleko. Ale znovu hľadá, je to určite možné. Vieme, že Naya je žiadny cudzinec pre plastickú chirurgiu. V jej monografiu Sorry nemrzí, ona ukázala, že ona sama nadaný prsné implantáty pre jej 18. Narodeniny. Takže zvyšok týchto kozmetických vylepšení by nemal byť úsek vôbec.

Ako sa cítite o krásu evolúcii Naya je? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...