Krása

Naomi Watts 10 najlepšie vlasy a makeup vyzerá

Naomi Watts 10 najlepšie vlasy a makeup vyzerá

L'Oréal Paris nedávno oznámil, že Naomi Watts sa pripája svoju rodinu hovorca, a nemohol som byť viac vzrušenia. V nej mnoho vystúpení Červený koberec sa 46-ročná herečka sa vždy objavuje ultra-pohodlné vo svojej koži, a ona nikdy nevyzerá prehnaný (alebo vykonaný nástrek!). 

load...

V skutočnosti je to Naominho vedomosti o tom, čo funguje s jej jemnými črtami a typ vlasov, ktoré som najviac obdivujem. Všimnite si, že ona nikdy odbočuje od jej podpisu vlasov (polovici dĺžky a ľahký blond), ani robí išla pre extrémne make-up vzhľad (ona zvyčajne palice s bobule alebo červené pery). A napriek tomu, že stále dokáže mať veľa zábavy s jej krásou.

Chcete vidieť, čo tým myslím? Poďme preskúmať jej 10 najlepších pohľadov.

1. Mäkké vlny, začervenaná Cheeks a zafarbia Lips

Jemný, sypký, Dotykové vlny s rozpálených lícach a zafarbia pery je klasická krása vzorec, ktorý je tiež úplne romantické. Naomi (ktorý bol neuveriteľný vyzerajúca 41 tu) nechať líca a pery vyniknúť, udržať oči len maskaru a šampanské tieň, so silnými obočie. Keby robil tento pohľad dnes, tak by som pravdepodobne chcieť ju vykefujte tie vlny.

2. Center-rozdelili krútia a výrazné červené pery

Ako rozkošný je tento pohľad? Väčšina z nich by nemal byť schopný vytiahnuť dlhý bob s pevnými, prstienok štýlu kudrliniek, ale to vyzerá fantasticky s jemnými črtami Naominých. Silná vyhlásenie vlasy vyzval rovnako tučným červeným peru a dlhé tmavé riasy vyvážiť všetko von. Vyzerá ako bábika.

3. Rovné vlasy s tupými koncami a sivé dymové oči

load...

Tu je fotografia, ktorá inšpirovala svojou chvastať o vrstvách. Ako viete, je tam obrovská hnutia v posledných rokoch voči zrážkam vrstvy menej s tupými koncami, a Naomi bol jedným z prvých v Hollywoode. Som veľký, veľký fanúšik tohto účes pre jemné, rovné vlasy textúr. A vyzerá to jednoducho perfektný s low-key make-up a mäkké sivé dymové oči.

4. Hlboká bočné časti a tmavý Berry Lips

To je jeden z mojich obľúbených pre istotu. Rozlúčka vlasy cesta na jednu stranu úplne zmení sa jej vzhľad, pre dramatické filmové hviezdy atmosférou. Potom je to všetko o bobule pery-čo je o niečo tmavšie ako Naominho obvykle, a robí pre kývnutie na vamp pier trend, bez premáhať svoj spravodlivý sfarbenie. Bola 43 tu. Blázon!

5. Rovné vlasy a mäkké dymové oči

Ešte ďalšie variácie Naominho krásy vzorca je toto centrum-parted, stick-rovné vlasy s ľahko rozmazane očami. Všimnite si, ako bledá pleť je, a že sa nesnaží byť inak-the červenať je super-jemné a pery majú len náznak farby. Som predovšetkým rád trochu robustný, dráhy v štýle riasy.

6. Retro Faux Bob a broskýň Lips

Ďalší z mojich obľúbených! Naomi nosia tieto retro účesy ako nikto iný. Odtiaľ vlasy to už stočený do vintagey vĺn, a potom zastrčil do faux bob, ktorý je tak roztomilý. Išla pre odvážnejších červenať tu so zodpovedajúcou broskyňový pery a čierne ako uhoľ maskaru na riasy.

7. Hollywood Waves, matná pleť a Cherry Lips

Môžete mi veriť, Naomi je 45 tu?! Tentoraz jej kože povrch je trochu matnejší než sme boli svedkami, so zodpovedajúcim non-lesklý čerešňového rúž. Ale je to jej vlasy, ktoré je skutočnou hviezdou-big, našuchorené a mäkké, v konečných retro vlny. Mohla by ľahko cestovania časom späť do starej hollywoodskej éry a úplne fit na.

8. Mäkké vlny, dlhé riasy a farbili Lips

Tu je jednoduchý denný pohľad na Naomi, ktorá dáva vyniknúť jej krehkú krásu. Vlasy to bolo jemne zvlnený a zastrčil za ušami, tým lepšie predviesť svoje čerstvé kože, silné obočie a definované riasy. Ja jednoducho milujem tieto postriekané pery na nej taky.

9. Retro vlny a červená rúž

Jedná sa o denné variácie na starom Hollywoode vyzerá Naomi je tak pre at. Bočné Swoopa vlasy sú veľmi Marilyn Monroe, ale make-up je viac low-key-prírodnej kože, tučné obočie a úplná ale Punch červené pery.

10. Soft Updo a Bright Red Lips

Posledný up je pohľad zo začiatku tohto roka, a ona to bude trochu mimo svojej odpočinkovej zóny s ultra-jasne červený rúž. Napriek tomu, že funguje naozaj dobre s jej sfarbenie a s uvoľnenou, ľahko updo. Príjemný spôsob, ako prejsť to, Naomi!

Vyjadrite svoj názor

Myslíte si, že Naomi Watts je dobrou voľbou pre L'Oréal Paris? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená?

load...