Krása

Nakoniec, nadácia, ktorá je dostatočne tmavá a dostatočne teplá pre moju indickú tónu pleti

Nakoniec, nadácia, ktorá je dostatočne tmavá a dostatočne teplá pre moju indickú tónu pleti

Nájdenie zápas základ pre moje stredne tmavej pleti je ťažké. Ak ste o poznanie hlbšie ako Selena Gomez, veľa šťastia nájsť produkt, ktorý odpovedá na prvú vzorkovník. Vypomáhať všetky moje NC40 + krásy, ja sa pustí do hľadania nájsť tie najlepšie predpoklady pre stredne tmavej pleti. 

load...

Ak ste videli svoj make-up tašku, potom by ste mali rozpoznať tento Bobbi Brown Foundation kože Stick (baňa je v teplom medu). Táto palica je all-around úžasné, stretnutia 3.5 z mojich štyroch Holy Grail kritérií nadácie. 

Podľa akých kritérií je to, pýtate sa? Nechaj ma vysvetliť. 

1. Shade Match 

Je zrejmé, že číslo jedna nadácia zločinom je, keď sa odtieň nezodpovedá vašej pleti. Ak nie je to zodpovedajúce dokonale, je jeho kúpu nemá zmysel, pretože vaše Eagle Sitch (alebo vzad Eagle) bude príliš rušivo. 

Najväčším problémom sa základ pre stredne tmavé odtiene pleti, vrátane indickej kožu ako ja, je nájsť produkt s dostatočne žltý v ňom. Že a nájsť odtieň, ktorý je dostatočne ešte tma. (Nebudem dostať do vlastných politických a sociálno-kultúrnych problémov spojených s týmto, ale ak chcete, čítať Taryn Charlesa úžasný kus na xoJane).

Nadácia Bobbi Brown Skin Stick v teplom mede je bezchybný farebný zápas na môj NC45 koži. Bol som na sebe od apríla, a bol to v súlade perfektné cez jar, leto, jeseň a zima-a Sephora zamestnanec mi dokonca povedal, že si myslel, že som nebol na sebe základ (skóre!). 

K dispozícii je 10 odtieňov, ktoré sú tmavšie ako teplý med (13 a zapaľovač), takže tento základ bude vyhovovať širokú škálu odtieňov pleti nie len môj indický kože, ale aj hispánski, Stredného východu, Stredomoria, Afriky a Ázie.

load...

Bonus: Holka crush Mindy Kalinga ju nosí v teplom Almond!

2. Pokrytie 

Som posadnutá plné pokrytie nadácie, ktorá môže zakryť svoju nenávidenú hyperpigmentácie (pretože akné nie je dosť zlé, Amirim?). Buildable plné pokrytie mi dáva flexibilitu pri pokrytí alebo aby sa moje pehy ukázať na dobrý deň pokožky. 

Viem, že to sa pýta veľa, ale hej, hovoríme Holy Grail stav tu. A vieš čo? Koža nadácie Stick je sakramentsky blízko. 

Je to krém vzorec, ktorý buffnite ľahko do mojej kože, a vyzerá skvele s jedným alebo mnohých vrstiev. Mám asi 85 percent pokrytie Som hľadanie. Ale ako môžete vidieť, tmavé kruhy a nedávne post-breakout tmavé škvrny stále presvitať trochu.

3. Dlhovekosť 

Môj kombinácia koža má tendenciu sa rozpúšťať svoj make-up, než môj pracovný deň je up-fuj. Potrebujem základy, ktoré nevyblednú (alebo v ideálnom prípade zaniknúť) počas ôsmich hodín. 

Koža nadácie Stick trvá pracovný deň (hurá!), Ale po osemhodinovej známky, to začne slabnúť. Formát krém je ideálny pre rýchle touch-up, ale pohybuje sa tak ľahko, že si musím dávať pozor, aby ste sa nedotkli môj tvár k niečomu, alebo sa zotrie hneď.

Ako väčšina nadácií, to sa pokrčiť do Môj úsmev liniek. Trik pre zníženie pokrčenia je aplikovať prípravok okolo bránkoviska, ale nie v skutočnosti ON záhybov, a potom buff (pozri tu pre moje obrúsenie tipy).

4. Balenie

Trvám na prenosnom základovej obale, pretože to Shizu musí ísť so mnou z telocvične do práce na večeru von. Vo svojom elegantnom čiernom trubicou s brilantne navrhnutý pobyt uzáverom, Nadácia Skin Stick možno zastrčiť do kabelky (alebo dokonca do vrecka). Vzhľadom k tomu, že je to formát tyč, nemusíte sa obávať, že by sa zlomil alebo vyliatia. 

Formát Twist-up palica tiež uľahčuje "čerpať z" vašej nadácie a potom vyleštite sa štetcom (ja používam Skutočné techniky leštiaci kartáč). Ak ste na cestách, smotana textúra umožňuje ľahké prst leštenie. 

Aj tu je množstvo výrobku je veľmi rozumné, môj prvý rúrka trvala šesť mesiacov. Avšak, akonáhle sa dostane pod Twist-up, budete musieť nájsť tupým nástrojom k vydlabať stojí za trojtýždňové produktu zabaleného pod (I used zadnej časti môjho pinzety).

Spodný riadok

Teraz už viete, moje štyri základové kritériá! Bobbi Brown Skin Foundation Stick dostane A pre ktorý ponúka vynikajúcu odtieň zápas, zostaviteľného stredné krytie, celodenné nosenie bez blednutia a vynikajúce balenia. Naozaj, to by mohlo byť ideálny základ, ak nie ste tak šialene vyberavá ako ja.

Ale pretože žiadna krása produkt je perfektný. Tu je to, čo by som zmeniť:

Cena. To je určite jeden z najvyššou cenou základoch vonku. Po Nova Scotia je vydieračské 15 percent HST, som zaplatil 61 € (!!). Ale potom som si to spočítajte, a to vyjde na 10 € za mesiac alebo 31 centov za deň. Čo je absolútne stojí za to bezchybnú pleť, IMO. Takže budem pokračovať v odkúpení, ale ja si prial, aby cena bola rozumnejšie pre niekoho, kto o rozpočte (pretože, ktorý nie je v tejto ekonomike?).

Kde kúpiť

Nájsť nadáciu kože Bobbi Brown Stick na adrese:

  • Kanada: Sephora, Holt Renfrew, vyberte obchody Hudsonovho Bay
  • US: Sephora, Nordstrom, Amazon.com, Neiman Marcus, Bobbi Brown, Bloomingdale, Macy

Vyjadrite svoj názor

Skúšali ste tento základ? Myslíte si tiež, bojujú s hľadaním základy, ktoré sú dostatočne teplé a / alebo tmavá? Máš nejaké ďalšie Recos?

load...