Krása

Najlepšie zimné laky na nechty z roku 2019

Najlepšie zimné laky na nechty z roku 2019

Počasie nám to tak ponuré v poslednej dobe-Frankenstorm cene, fuj, že to jednoducho cíti zle, ktoré majú byť na sebe šťastné koralov alebo ružový lak na nechty. Namiesto toho všetko, čo chcem, sú tmavé Burgundies, polnočné blues, The Rose zlatých. Robíte si zo mňa cítite? Som dokonca pripravený fušovať do trochu nervózny trblietanie, čo sa strany sezónu hneď za rohom.

load...

Za týmto účelom Myslím, že som strávil posledné tri hodiny preberať obrovským bin leštidla, ktoré som udržať na poličku mojom stole. (Ja viem, že je to ťažká práca.) A teraz som pripravený predložiť na vás, čo sa chystá ísť dole vo farbe nechtového v najbližších niekoľkých mesiacoch. Tip: je to všetko veľmi vzrušujúce!

Tu sú top zbierky zostupujúcich potrubia a moja Obľúbená farba výbery:

Kolekcia OPI Euro Centrale

Stredná Európa, Česká republika, Maďarsko, Poľsko a Rumunsko, boli inšpiráciou pre OPI zbierke jar / leto 2019, ktorá má vyjsť vo februári. (Jo, ja viem, že sme stále ešte v roku 2018, ale to je dôvod, prečo som nikdy pocit, že môže "žiť v prítomnom okamihu." Viete, čo tým myslím? Dáta v kráse sú všetci spackal!) Anyhoodle, toto je eklektický mix farieb, ako tomu bolo v prípade geograficky tematikou rozmedzí OPI v posledných niekoľkých rokoch.

Pokiaľ ide o mňa, sú tam dva SOOPER standout odtiene. Horný rad, tretí v sa nazýva ruky preč od môjho Kiełbasa! Čo je veľmi, veľmi nešťastné pomenovanie pre lak na nechty, ale vykúpený, pretože je to taký krásny kovový "bronzy tan", podľa tlačovej správy. (Myslím, že je to skôr ružové zlato, ale čo ja viem?) Amazing odtieň číslo dva je na krajnej pravice, spodný riadok. Hovorí sa tomu Polka.com a stranou vo fľaši s modrou a fialovou robustné trblietky.

load...

Mariah Carey by OPI kolekcia

A ďalšie od OPI. Táto rada je ich prvý collab s Mariah Carey -a napriek tomu, čo si môže myslieť na ňu, je to stojí za to venovať pozornosť, pretože štyri odtiene majú tento nový textúry technológiu zvanú Liquid Sand. V podstate to vám dáva okruhliakovou povrch s veľmi jemnými časticami trblietky, ktoré sú matné (ak nechcete nosiť vrchný náter). Určite bije museli leštiť nechty a potom držať ich do misy mikroperliček! Tie, na spodnom riadku sú všetky vybavené túto novú povrchovú úpravu, zatiaľ čo horná rade sú vaše štandardné blyští a metalické.

Môj vybrať? Spodný riadok, prvý na ľavej strane: zostať cez noc. Je to matná čierna s červenými odleskami.

Essie Predné kolekciu Lady

Essie je zimná kolekcia (čo je vonku) je ťažká na červené. Ale potom je tu šok jasne modrej a tyrkysovej. Idem im dať priechod (aj keď sú celkom na pohľad) a namiesto toho držať sa mojej komfortnej zóny. Len som mal moje nechty s červeným v ľavom dolnom rohu, ktorý sa nazýva ona je hýčkať a je len o presnú zhodu na moju večne obľúbeného Revlon lesk, čerešní v snehu. Druhý červený (Snap Happy) je oranžovej. Príďte decembra, budem celého trblietavé červené (Leading Lady) a striebra zlata (Beyond Cozy).

Estée Lauder Pure Color nechty Laky Tom Pecheux

Teraz to je to, čo hovorím. Náladový, správne zimné sada na nechty farieb. Navrhol, kto iný? -The majstrovský Tom Pecheux, ktorý je kreatívny riaditeľ make-up pre Estée Lauder. Už si ani si, že fotografie môže robiť Tieto odtiene spravodlivosť, pretože osobne, že sú ako drahokamy, zdvihol svetlo, ale vôbec nie over-the-top s leskom alebo leskom.

K dispozícii sú v skutočnosti dve zbierky tu: Metal Mania (svetlejšie farby) a Beyond Black (čo je to, čo som miloval s). Moje top pick je modrá, modrá krv, čo je nádherný hlboký námorníctvo, že by som mohol pozerať na celý deň. Musíte to vidieť osobne.

Karl Lagerfeld pre zber Shu Uemura

Didja počuť? Karl sa spolčil s Shu na prázdniny. Kvičať! To sú tri nechty obete v rade. Mám rád jednoduchosť farebné tému-červená, čierna, biela, aj keď vieš čo? Môžete jazz, em up s nechtami samolepkami, ktoré prichádzajú zvnútra. Overte si to:

Ako roztomilé, že?! Všimnite si, že osobne, červené nechty je tlmenejšie a béžová, kto je trochu tmavšia, než sa zdá na obrázky.

Kolekcia Guerlain Liu

Guerlain je rekreačný zbierka berie inšpiráciu z vôní circa-1929 s názvom Liu, pomenovaný pre ázijské hrdinky, ktorá spácha samovraždu po tragickom milostnom. Sakra, tak dramatické!

V každom prípade, že nechty farby sú možno trochu predvídateľný pre Guerlain, ale stále krásne. Som naklonený ten na ľavej strane, tzv Altoum, čo je kovový beigey zlata. Ten druhý sa volá Lou-Ling a je to plochý slivka.

Kolekcia Chanel Éclats du Soir de Chanel

Čo by diskusia na nechty, bez zmienku Chanel? Je tu len jeden odtieň na dovolenku kolekcie Malice, a ako môžete vidieť, je to krásny, komplikovaný, trblietavé čierno-červená. Ach áno, čierno-červená. Ten má hviezda kvality, moji priatelia. Ak je remorkéry na vaše city, kúpte teraz, takže si nenechajte si ujsť.

Nicole by OPI Kardashian Kolor sviatočná kolekcia

Sten, ja viem, ja nechcem hovoriť o Kardashians jeden. Okrem toho, že oni robia celkom dobré laky na nechty. Už viete, (myslím, že?), Že Nicole by OPI je formulovaná presne rovnaký ako bežný OPI; Jediným rozdielom je, že OPI je v salónoch a Nicole by OPI je na Walmart. V každom prípade, ak ste trblietanie človek potom budete chcieť skontrolovať tieto von, pretože tam sú tri, ktoré sú celkom nádherný. (A to už niečo znamená, pretože vieš, že som sa pomaly ohriať na čokoľvek iskrivý.)

Prvé tri z ľavého vzhľad oveľa lepší v reálnom živote, než v obrázky. Prvý z nich, Kardashing snehom (!!) je multi-color mix, zatiaľ čo zlatú zimné noci je zlato trblietky s modrými škvrnami. A potom číslo tri, všetko je Glam, všetko je Bright, je "ružové striebro." Ťažko sa to vysvetľuje, ale to by ísť so všetkým. A ja sa vlastne bude to skúsiť!

Sephora + Pantone Universe Jewel Laky

Ako pekne sú tieto!? Zrejme sú najhorúcejšie odtiene sezóny podľa farebných prognostikov v Pantone, ktorí pracujú s Sephora. Takže myslím, že by sme mali počúvať, čo?

Len som dostal pár vzoriek, ale oni mi rozhodne pripomínajú leští Estee vyššie som sa zmienil, s výnimkou trochu jasnejšie a ešte viac kovové. (Možno, že nosí to vo dne aj v Tomovej kolekcie noci?) Prial by som si želať si želanie, ktoré som mal fľašu ružové úplne vľavo (Cradle Pink), ktorý je dúhové top coat. Avšak, tie mám-Rose úsvitu ružové zlato a Reflexná rybník je modro-zelené sú šialene nádherná. Budete zamilujete.

NARS Andy Warhol dovolená zbierka

Ďalšie vzrušujúce collab! NARS sa vzdajú hold Andyho Warhola s týmto pětibarvového kolekciu, ktorá je teraz v obchodoch. Tri z týchto odtieňov je Pop Art, inšpirovaný; na zimu, ja vlastne naozaj rád fialové (New York Dolls). Čierna (Back Room) a zelenomodrá (Superstar) sú tradične zimné. Aj keď pravdepodobne príde februára budem tak zle studené počasie, ktoré budem chcieť robiť žltej! Názov sám-15 Minutes, je tak dokonalá.

Povedz mi:

Aké druhy nechtov farieb ste boli v nálade v poslednej dobe? Ste zaujal niektorý z týchto ty? Ako sa cítite o novom matný štrkovitá textúry? Metallics? All-out lesk?

load...