Krása

Najlepšie výrezy pre trojuholníkový tvar tváre

Najlepšie výrezy pre trojuholníkový tvar tváre

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Dobrý deň, Bill (a Michelle)! Bol som dlhoročný stúpenec a naozaj vychutnať všetky skvelé rady obaja máte! Bill, to je skvelý nápad dať čitateľom bezplatné konzultácie vlasov. Ďakujem ti veľmi pekne! 

load...

Milujem hrať s mojimi vlasmi, ale ja nikdy úplne istý, že robím správnu vec. Uviedol som niekoľko obrázkov, aby vám predstavu o tom, čo som mal v minulosti. Som 5'6 ", s priemerným stavať a modré oči. Moje vlasy sú trochu v poriadku, trochu silná a môže byť celkom zvlnená. Myslím, že je to najjednoduchšie riadiť, keď mi štýl je zvlnená, pretože nemám robiť veľa na neho vôbec! Len uschnúť a niektorých produktov pre správu. 

Bolo zafarbené takmer každú farbu Neviem si predstaviť, dokonca aj ružové v posledných mesiacoch. Moja prirodzená farba je asi niekde medzi jahodovou blond a hnedočervené. Ja boj s krycou šedej! 

Tiež som bojovať s dĺžkou. Práve teraz, moje vlasy je najdlhšia to bolo vo chvíli, a ja chcem, aby chop ju po celý čas! Ale ja tiež získať komplimenty na dlhšiu dĺžku a svetlejšie vrcholov. Tiež som naozaj páčilo, keď to bolo trochu tmavšie, ale nie som si istý, či je to najviac lichotivé farby na mňa, pretože som mávajú svetlejšiu pleť. 

Akú radu máte pre mňa? Majte sa snaží rast, alebo zostať u mojej obľúbenej dlhej bôb štýlu? Držať krok s svetlovlasý upozorní, alebo ísť s all-over farbu? Vďaka moc za váš čas čítať! - Sarah

A: Sarah, tie sú nádherné chameleón. Most akýkoľvek štýl a farba by vám bude vyhovovať.

load...

Ja som kopať prvú snímku, svoje tmavé vlasy s bočným tresku. Vaša farba očí, tón pleti a úsmev rock tento pekný vzhľad pre vás. Dĺžka predvádza svoj krk a rámy vaše čeľuste. 

Tu sú dva svetlovlasá, dlhšia verzia tresk:

Vaše dlhé, mäkké kadere s vrcholov sú super-sladké na druhom obrázku. Ťahanie dlhé vlasy späť do voľnej, mäkké pony predvedú svoj krk a čeľuste:

Vaša tretia fotka je super-cool shag cut, že som naozaj rád na vás. Nestrácajte čas, táto skaly svoju tvár a rámy oči. Toto je verzia Mám najväčší záujem pre vás, a farba rovnako:

Dúfam, že nájdete inšpiráciu v tomto poradiť.

Billyxoxo 

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...