Krása

Najlepšie účesy pre predné cowlick

Najlepšie účesy pre predné cowlick

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Mám pocit, že moje vlasy je trochu nuda. Mám prirodzene jemné, vlnité vlasy, ktorý je pomerne silný smerom ku koncom, ktorý robí to pre mňa ťažké sa dostať preč s ničím príliš trhané. 

load...

Rád by som to zmeniť nejakým spôsobom, ale môj kaderník je pevne presvedčený, že by to malo všetko zostať jednu dĺžku. Nemyslím, že existuje spôsob, ako okolo toho, kde môžem vyjsť nepozerá ako načechral, ​​kučeravé pudel?

Som otvorený hrať sa s farbami príliš. Ja som farbené vlasy v minulosti, všetko z čiernej na blond. Bola to zábava, ale nikdy sa cítil, akoby som našiel tú správnu farbu, niečo, čo je živé a vlastne mi vyhovoval. Je nejaký konkrétny farbu by ste navrhli? Alebo tonálne rodina mám držať?

Tiež, čo je najdôležitejšie, čo to sakra môžem robiť môj Hairline svoje stredovej cowlick? Je to úplne strašné! Nemám potuchy, kde na čiastočný moje vlasy, pretože to. Prisahám, že som v skutočnosti s ohľadom na jej získanie závitom off na jednom pódiu! - Maddy

A: Dobre, Maddy, takže to bolo ťažké poradiť sa... Ako môžem zlepšiť svoje prirodzené dokonalosti? Obraz z vás hore je môj obľúbený, pretože to ukazuje na pekný pohyb, ktorý máte.

Tu je rez, ktorý má vrstvené konca a hlboké bočné zákrutu, čo môže pomôcť vážiť vašu cowlick nadol. 

Nosiť vlasy skutočne dopredu, s distribúciou od koruny, vytvára pekný, zmyselný vzhľad.

Udržujte svoje dĺžky a neustále rastú ju.

Tu je to, čo dlhšie, vrstvený štýl bude vyzerať nasledovne:

load...

Páči sa mi aj túto farbu pre vás. Tie by mohli dosiahnuť tým, že pridá stredne hnedá lowlights a využitím existujúcich farbu pre zvýraznenie.

Na druhej strane. Milujem, ako mäkký vyzeráš s teplým červeným tónom. Takže tu je farba, ktorá vám bude vyhovovať a urobiť silné vyhlásenie:

Pokiaľ ide o váš cowlick, keď som bola v ranom mladistvom veku Mal som podobný problém, vlasovú a oholil môj off. Jejda, to tŕňom v oku... Strnisko a-go-go a nikdy skončil. Ak máte niečo urobiť, aby sa odstránili svoje vlasy, laser je spôsob, ako ísť.

Ak by ste mali skúsiť ranu, to je spôsob, ako pomocou cowlick na objeme.

To tresku museli byť posielané z ďalej späť na vašu hlavu, ktorá bude dať hmotnosť pre lepšie ovládanie.

Dĺžka extra ukázaný tu by bolo skvelé s ofinou pre vás.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...