Krása

Najlepšie účesy celebrít roku 2018

Najlepšie účesy celebrít roku 2018

Eeks! Je to posledný týždeň 2018-Ako sa to stalo?

Dúfajme, že Santa je dobré pre vás v sobotu a berieš voľno tohto týždňa sa na obývaciu izbu okolo seba, jesť veľa, možno mať zaludny nákupné výlet alebo dva a potom jesť a miestnosť ešte viac. (Jo a možno hrať s niektorými z vašej novej krásy prodz).

load...

Aj keď robíte, že-jedenie a leňošenie, že je-je to tiež čas na zamyslenie nad rokom, ktorý bol. A tu prichádza uhla krásy: v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní, poďme sa nostalgiu a pozerať sa na niektorých 2018 kozmetických vrcholov. Odo dneška sa. HAIR!

Emma Watson je pixie cut

Tak dobrý, že som musel ukázať fotku dvakrát. Emmin Mia Farrow inšpirovaný cut je práve tam, pokiaľ ide o radikálne transformáciou vlasy, ale myslím, že hazard sa vyplatila. (Na rozdiel od dobre, Ashlee Simpson pokus. Sorry Ash.)

Istí, že bude musieť nosiť viac make-upu teraz, a udržať obočie v tip-top pinzetou tvaru. Ale vážne, teraz, že všetky vlasy sú preč, ako pekne je to dievča? Nemali sme tušenie.

SJP je kartáčovaný-out vlny

Bol som búchal na to, čo cíti ako večnosť o tom, ako veľmi som unavený z "Hollywood vlasy." Viete, tie klesli-out vlny, ktoré sú samozrejme urobiť s plochým železom (pretože sú príliš dokonalé) a ktoré sa objavili ďaleko, až príliš často na červenom koberci v priebehu niekoľkých posledných rokov. Z nejakého dôvodu je to aj ťažké príliš tvrdý celebrít (ako Stephanie Pratt a Heidi Montag, a niekedy, Miley Cyrus), ktorí sa zdajú k ich priazeň.

Nová horúčosť je kartáčovaný-out vlny, ako je športové SJP tu (a mňa v tejto funkcii!). Rovnaký plochej ocele technikou k dosiahnutiu (okrem určite chcieť opustiť hornej tretí rovný), stačí kefa von s dobrým pádlom kefou (ako Mason Pearson), takže vyzerajú viac prírodných a trochu, 70s, rovnako ako blonďavé model v týchto fotky z Marc Jacobs jarnej '11 show.

load...

Horný uzol Keri Russell

V lete roku 2018 bol určite v lete z drdolu, non? Dúfam, že zostane s nami, aj keď je to trochu človek odpudzujúce štýlom -je to proste tak sakramentsky jednoduché a cool (doslova) na nosenie v horúcom počasí.

Páčilo sa mi Keri verzie najlepší. Je to trochu baletka-like a trochu chaotický. DIY návod tu.

Blondína rany Sienna Miller

So. Vám môže alebo nemusí vedieť, že som udržať zložku "zostrihy" na mojom počítači. Vzhľadom k tomu, že je to vždy šikovný priniesť niekoľko nápadov v Pred nechať váš kaderník mať jeho / jej cesta s vami.

Po veľkom tresku debakli z roku 2007, v ktorom zlý, zlý človek znížiť svoje rany na dĺžku polovice čela, ktoré vyžadujú plné dva roky ich pestovanie späť-by som na sebe moje vlasy all-jednu dĺžku, strašný to neopakovalo. Kým som videl pic Sienna a vedel, že musím mať ofinu, ako je tento okamžite. A svetlejšie vlasy. 

Kate Bosworth je bočné vrkoč

Ach áno. V roku 2018 Ďalším dôležitým vlasy trend bol vedľajšej účesy. Možná odštartovala Alexander Wang z jari '10 bočnými vrkôčiky, ktoré Kate Bosworth preukázali, takže veľmi dobre v reálnom živote. Nezdá sa vám proste milujem, že ona nosila vlasy takhle večer? Je to tak high-low vec (fancy dress, nie tak efektné vlasy) priviedol ku kráse.

Celebrity kaderník Charles Baker Strahan mi dal kick-ass bočné tienenie (alebo buchta) výukový program, ktorý si môžete starostlivosť nasledovať.

Natalie Portman je bočné buchta

A keď už hovoríme o vedľajších sušiče vecí, nikto robil bočné buchta lepší ako Natalie Portman. (Bol som s ňou hovoril tak moc v poslednej dobe, pretože ona hľadala predovšetkým nádherný a žiarivý obraz. A Čo tým know-ona je preggers! Takže je pravda, čo sa hovorí.)

Transformácia priamym vlasy Taylor Swift je

Potom, čo možno nie tak láskavo poukázal, že som vyrastal unavený z T-Swizzle to go-to kučeravé vzhľad (Nebudem zachádzať do podrobností, viete, čo hovorím), nikto nebol viac potešení než aby som videla ju s rovnými vlasmi v roku 2018 AMA.

Niektorí hovoria, že to bola parochňa; Hovorím, koho to zaujíma, to stále vyzerá dobre, a myslím, že by sme mali podporovať tieto zmeny. Teraz už len potrebujeme, aby sa práce na tomto make-upu.

Kate Middleton sa kráľovsky výborné vlny

Rovnako ako som nikdy nenapadlo, že by som objať trblietky lak na nechty, Kate Middleton má me znovu premýšľať, ako sa cítim o konzervatívne účesy. Jej blow-out je KILLER tu. A hoci to nie je nervózny alebo módne (a priznajme si to, bolo by nevyzeral z miesta na televíznej moderátorky), ja to zbožňujem.

Mal som nejaké požiadavky na ako na to, takže zostaňte naladení na to v roku 2019.

Rachel Bilson je farba Ombre

Pokiaľ ide o farby, veľký príbeh roka 2018 bol Ombre, ktoré vás naozaj dal vieru späť na jeseň. (Som od pridaných vrcholov späť z viacerých dôvodov, ktoré budem mať na pracovné miesto čoskoro. Nie je to to znamená, že nemám stále milujem tento pohľad.)

Rachel Bilson, myslím, že je najlepšie Ombre-nositeľa. Má ten správny účes (žiadne rany) a textúru (trochu zvlnené), ktorý dáva tento nádherný, Beachy, Kalifornia atmosféra. Ak by ste chceli vyskúšať tento jeden doma, pozrite sa na tieto DIY tipy od Luis Pacheco.

A.

Snook je pouf

Robím si srandu.

Chcel som napísať:

Leighton Meester je strih, farbu, štýl. Všetko!

Možno, že to začalo s hairbands Gossip Girl. Alebo keď som sa stretol s jej kaderníctvo, spomínanú Charles Baker Strahan, osobne. Ale ja som proste v láske s sušičom bodkou Leighton je. Viem, že sa prepne do jej farbu veľa, teraz je to trochu tmavšie než v tomto pic, ale to je vždy nejaký verzia teplé, bohaté, snedá tónom, ktorý som si želal, aby som sa mohol nosiť. (Nemôžem. CBS mi povedal, že moja pleť je príliš ružová.)

Leighton je textúra je vždy dokonalosť, taky, a keď som nepoznal, povedal by som, že to bolo úplne prirodzené. (Samozrejme viem, že tajomstvo: je to tousling trik, ktorý tu Charles opisuje.) A ja som rada, že nenosí rovnakom štýle po celú dobu: niektoré dni je to half-up, niekedy updo, niekedy len voľne, štýlový vlny. To je dôvod, prečo ju bylinné esencie zachytila ​​ako ich hovorca. Múdra, nie?

Tak mi povedz.

Aký bol váš obľúbený účes / farbu / Štýl 2018? Majú niektorú z týchto celebrít inšpiroval vás skúsiť niečo nové s vlasmi? Ktoré trendy vlasy dúfate odísť teraz? (Premýšľam Snook je pouf nie je jediným Jersey Shore štýl, ktorý je potrebné v dôchodku).

load...