Krása

Najlepšie účesy celebrít a make-up vzhľad: načechraný vlny, malinové rúž a ďalšie

Najlepšie účesy celebrít a make-up vzhľad: načechraný vlny, malinové rúž a ďalšie

Tento týždeň várka Celeb krásy INSP môže byť krátka, ale je to celkom sladké! 

Lily James, ktorý je na ceste k tomu stať sa menom domácnosti, dojem mi najviac sa svojím combo veľké hnedé oči a nádherné karamelové vĺn. Tiež som miloval Priyanka Chopra za starostlivosť glam, ale prehnal a Chloë Moretz na obdiv jej bezchybnú pleť.

load...

Tu je tento týždeň musí vidieť vyzerá:

Lily James

Čo mám rád: Lily vlasy nemôže byť viac na mieste. Teplá farba je neuveriteľné proti jej smotanovou pleť a tmavšia farba očí, to je pre mňa zaujímalo, prečo stále viac brunetky sa nesnaží toto miesto tieň! Tiež kartáčovaný-out vlny, hlboké bočný diel a dĺžka lob sú dokonalé. Make-up-múdry, má fantastické obočie a to je pekné vidieť normálne (non-plumped) horná pera pre zmenu. Čo by som zmeniť: Nadácia sa zdá trochu príliš svetlý / biela v porovnaní s kožou na chrbte. A aj napriek tomu, že falošné riasy nie sú zlé, stále si priala by som im nechal z tohto pohľadu.

Čo mám rád: Lily oči sú jednoducho fascinujúce tu a tam to nie je falošné rias, ktoré majú byť vidieť! Obrázkov, ako je to dokázať, môj názor o Falsies-nebudete potrebovať, a ja by som dokonca tvrdia, že sa jedná o rozptýlenie z ženskej prírodné krásy. Som rád, že make-up je tak subtílne (je to naozaj len očné ako hlavný tvrdenie), ale Lily vyzerá super krásna. Spôsob, akým si pripol späť vlasy na každej strane je tiež dosť. Čo by som zmeniť: vôbec nič. Som naozaj rád tento pohľad!

Priyanka Chopra

load...

Čo mám rád: Priyanka Schopnosť vyzerať oblečený a sexy, bez toho aby sa uchýlil k ťažkým make-up alebo predvídateľných účesov. To je skutočný zručnosť! Myslím, že je to jej vlasy hodil cez rameno, ktorá robí tento konkrétny look-telo a neformálne textúry sú nádherné. Tiež sa mi páči, ako sa jej rámy oči s riasami a obočím, nie tmavé očné tiene. Tieto smotanové malina rúžu vždy vyzerať skvele na ňu, a to jeden kontrasty v úhľadnej spôsobom so svojimi broskyňový tváre. Čo by som zmeniť: Možno len trochu viac kamufláž na tom pupienok, aj keď je to pekné vidieť celebrity sú rovnako ako my!

Chloë Moretz

Čo mám rád: Nemyslím si, že Chloe kože sa niekedy pozrel tak dobre. To neznamená, že ona nemá dokonalú pleť, ale myslím, že treba normálne nosia príliš prášok alebo tak niečo. Nie je tu textúra je božská, a vyzerá na svoj vek (18!), Pre raz. Jej obočie sú tiež majstrovské dielo, a ja som naozaj do jemných šedých dymové oči s bezproblémovú červenať a naprostej lesk na pery. Tiež sa mi páči jednoduchosť účesu (aj keď minulý týždeň strana pečivo bolo fab, taky). Čo by som zmeniť: Vôbec nič. Myslím, že to môže byť môj obľúbený Chloë vyzerať doteraz. Ona je na vzostupe v poslednej dobe!

Bella Heathcote

Čo mám rád: Mám vážne vlasov závisť. Rovná blondína bob je naozaj má moment, nie je to? (Prvá Jennifer Lawrence, teraz Bello.) Páči sa mi, že sa rozišli hlboko na jednej strane a udržiava obočie tmavé. Čo by som zmeniť: Kým Milujem koncept zaobleného fialové dymové oči, myslím, že táto aplikácia je trochu ťažký pod očami, s dôrazom na temnotu tam. Alebo možno je to len unavená.

Jordana Brewster

Čo mám rád: I obyčajne nemajú všimnúť Jordana príliš na červenom koberci, ale jej makeup sa sem dostal moju pozornosť (v dobrom slova zmysle). Tieto dymové oči naozaj pracovať na ňu! Páči sa mi, že temnota nejde nad jej zaniknúť, a namiesto toho je všetko rozmazane mäkkosť ju okolo rias liniek. Milujem kontrast z nich pred jej fyzickým, kartáčovaný-up obočie, robia dymové oči cítiť viac námahy. Čo by som zmeniť: Nie som blázon o tejto stredopravej rozdelili dlhý účes. Myslím, že Jordana bude vyzerať úžasné v bočnej časti a čerstvé tupým rezom, len niekoľko palcov kratšie.

Amanda Seyfried

Čo mám rád: Amanda je mäkké, dotýkanie vyzerajúce vlny. To je presne tak, ako by mal vintage-inšpiroval účes vyzerať v roku 2018-retro tvaru je tam, ale to nie je tuhý vôbec. Make-up je jej obvyklé údené-out oči s čiernou vložkou v vodovody a trblietavé bledých perách. Naozaj si to vážim, ako sa zlepšuje jej sfarbenie týchto svetlých odtieňoch miesto aby šiel príliš tmavý alebo svetlý. Čo by som zmeniť: Nemám nič! Amanda skutočne vie, čo pracuje pre ňu a ona palice s ním.

Mary Elizabeth Winstead

Čo mám rád: Marie polovica-back bob, n 'rany combo! Ona vlastne vyzerá mladšie v tomto účese, ktorý práve teraz cíti naozaj čerstvá ku mne. Je to oveľa zaujímavejšie ako tie tvarovaných objektov LOB, ktoré sme videli na červenom koberci po celé roky. Páči sa mi, že aj ona sa vrátila k pevnej brunetka farbu, ktorá prináša mimo oči. Subtílny pinky make-up dodáva mladíckej vibrácie. Čo by som zmeniť: To je veľmi malé, ale mám sokol zrak pre non-zodpovedajúce obočie ceruzkou.

Olivia Wildeová

Čo mám rád: Som zelenáč pre očný make-up pre tento jeden. Olivia odchádzajú rozmazané čierne vložky v bočnom "V" na vonkajšom okraji každého oka, s čiernou v vodovody rovnako. Ľahko mrazivý textúra jej rúžu je zaujímavý, a som tiež oceniť, že preskočí červenať, aby veci grafika. Myslím, že jej obočie sú trochu plnšie, než je obvyklé, taky? Čo by som zmeniť: Som trochu ho-hum na účes. Stále bojuje o navrátenie svojich rany!

Ktorí mali svoje obľúbené krásu vyzerať v poslednej dobe?

load...