Krása

Najlepšie trendy krásy z týždňa módy v Paríži

Najlepšie trendy krásy z týždňa módy v Paríži

WELL. Po tom všetkom krásy WTF-ery v Miláne, sa dostávame chuť ju z Paríža tiež. Najväčší z veľkých štyroch-Paris Fashion Week, zabalené do minulého týždňa. A oh la la, to bol jeden z najviac experimentálne v histórii krásy. Aj možno musieť ľahnúť.

load...

Ide o to však, že aj keď som nechcel byť chytený mŕtvy na sebe väčšina z týchto pohľadov na ulici, som stále fangirl pre kreativitu a umenia za nimi. Modely vyzerajú divne, to áno, ale je tu v pohode faktorom tu. (Nemôžem povedať to isté o, povedzme, Roberta Cavalliho dúhové očné tiene alebo Fendi je mokré pletené vrkôčiky v Miláne. Sorry Miláno).

Takže majte na pamäti, že sú určené k nárazom a hrôza, a potom sa pozrieť na piatich hlavných trendov, ktoré sa bude riadiť to, čo robíme s našim make-up a vlasy () v nadchádzajúcich mesiacoch:

Trend # 1: obočie, oslňujúci

Chanel

Miu Miu

Čo sa to, čo?!? Nebudem klamať, bol som trochu sklamaný Chanel pre divokú hojdačka od krásnej perlovej ozdobené panien na jar '12 až. Bedazzled obočie? Môžeme viniť Karla, pretože to bol jeho nápad. Na tom nie je nič o zámer o nich pre mňa, ale ja si myslím, že "vojenské" tvar a zmena farby je celkom čistý ako vyhlásenie dráhy.

A kto by si myslel, že Miu Miu bude trvať bedazzling o krok ďalej? Nalepovacie zrkadlá s modro-biele pruhované cirkusovom make-up: Nikdy by ma nenapadlo, že by som vidieť ten deň. A aj tak. Neviem, či je to slečna Wixson ale nemám nenávidieť.

Len si nie som istý, čo všetky tieto bedazzling pre nás znamená civilistov. Publicista mi poslal tlačovú správu pre tých, je to moja budúcnosť?

load...

Trend # 2: Extreme očný make-up

Lanvin

Stella McCartney

Dries Van Noten

Pokračovaním ďalej trendu obočie-oslnenia boli tri tituly s troma radikálmi a radikálne odlišný, očný make-up vyzerá.

Páči sa mi Stella robustný modrej riasy najlepšie (dosiahnuté podľa Pat McGrath, s vlastnou kobaltom gélu na hornej CoverGirl 24 hodín LashBlast Mascara v čiernej). Nikdy som nebol farebné riasenky ventilátor, ale je tu niečo o tom, ako tieto pop proti holé tváre, ktoré som srdce.

Lanvin svoje mačacie oči sú tiež over-the-top, ale nádherný. Sa snaží obnoviť tie starostlivé umeleckej šľahne bude moja definícia pekla, však. (Boli vykonané s čiernym krémové očné tiene, malé šikmé kefkou. A veľkou dávkou Pat McGrath je extrémna krásy Skillz).

A konečne, budem preskočenie Dries Van Noten oranžový tieň úplne. Ale ak chcete obnoviť vzhľad pomocou make-up na veky očné tiene v No. 66 a No. 78, a Chanel Ombre Essentielle Soft Touch Eye Shadow v Tigerlily.

Trend # 3: Color-blokované vlasy

Haider Ackermann

Jean Paul Gaultier

Je to pre mňa ťažké, aby podporili vlasy na Haider Ackermann, kedy aj tvorcom (Eugene Souleiman) opisuje ako "hrubý", "surový", "škaredý" a "nezdravé". Tak dobre. Po krútenie do chaotický uzlov a postrek čiernej a striebornej farbe aerosól vlasov, on potom maľoval pruhy s kovovými bronzovú make-up. A tu je jeden z mojich vôbec najobľúbenejších citátov v celej histórii Fashion Week. "Nie je to o tom premýšľať o tom, je to o gestá a grand gestom je tu: Nezaujíma ma." Niekedy si naozaj myslíte, že títo ľudia sú Effing s nami. Musí byť, nie?

Cez Jean Paul Gaultier, tam bol tiež niektoré vysoko kontrastné farby deje (a videli sme to na Prada taky, takže viete, čo hovoria, že tri je trend). Myslím, že take-home správa tu nie je presne napodobniť tieto pohľady (SI GOD NO), ale môžete hrať viac s farbou vlasov všeobecne. Ak máte osobnosť na to, možno zvažovať tučné pruh alebo dva mladšími vrstvami vlasov alebo ponorným farbivo na koncoch (čo je oveľa jednoduchšie, než Rooty JPG vzhľad, pretože stačí kosiť ho keď ste nad ním).

Trend # 4: Gothic pery

Yves Saint Laurent

Rochas

Nina Ricci

Viktor & Rolf

Keď som pracoval na zamestnanca, spísanie správy krása trend medziročný pokles bol vždy trochu opakujúce sa, pretože nevyhnutne by došlo k "červený rúž trend", ktorý sa nijako nelíši od toho, čo sme nazvali trend pred rokom a pred rokom že.

Ale nakoniec! Myslím, že mám niečo nové povedať. Vidíš to? Rúž je preč všetky temné a napätý a Goth-like. Yves Saint Laurent, to malo lesklý textúry poskytnutých nových (a vynikajúci) YSL Rouge Pur Couture Glossy Stain v č.1 vážne, jeden z najlepších škvrny v biz.

V Rochas, Nina Ricci, Dior a V & R, textúra bola matnejší. Nie som si istý, o druhých, ale farba na Rochas je (zmazané) Clé de Peau Extra Rich Lipstick v # R10 (ešte out). Annnnnd. Micro-trend v strehu! Všimnite si, že efekt Ombre na Nina Ricci tam, kde je to tmavší odtieň v stredu.

Trend # 5: Supernatural koža

Christian Dior

Valentino

Gareth Pugh

Balmain

Aha. Teraz trend, ktorý bude skutočne pracovať pre môjho jednotvárny život (Ja jednoducho nejdú do miest, kde sa môžu zobrazovať s robustnými modré riasy). Nie, že koža je skutočne trend, je to vždy. Bol som najviac spokojný s prekvapivo minimálnou Dior tvár (ktorá, ak viete, že vaše Dior bol vlastne veľký odchod do domu). Nemám potuchy, čo bol použitý pre zakladanie-ja za predpokladu, že to bolo ich vlastné, ale môžem vám povedať, o ten zvyšok. Pat McGrath používa zlatý lesk na vrcholkoch lícne kosti a očné viečka; čelo tieň definovať oči; ton riasenky; béžová ceruzka na vodovody, a len jasný balzam na pery.

Rovnako tak u Valentino, hoci viac dôraz bol kladený na oči s hromadou riasenky a paletou jemných pastelových tieni, pokožku mal "éterickú" kvalitu s zvýrazňovače Na Amorových lukom (a na vnútorných kútikov očí príliš) , Milovať.

Nemôžem vám povedať, čo bolo použité pri Gareth Pugh, aj keď by som zabiť vedieť, čo je na lícach a pery. Ale v Balmain, Tom Pecheux rozoberie to pre nás. Hoci "starostlivosti o pleť je veľmi dôležité," pripustil, že "Balmain vždy dostane 25 najkrajších dievčat na svete, takže nepotrebujú moc." To vysvetľuje, prečo prodz tu boli použité len hydratačné, korektor a púder. Ja používam tich každý deň taky, ale istý, sakra, nedávajú moja pleť vyzerať ako ona. Sakra, dievča.

Povedz mi:

Aké sú vaše obľúbené Paris Fashion Week sa pozerá? Čo by vlastne ísť po ulici na sebe? Myslíte si, že bedazzling alebo farebne zablokované vlasy budú skutočne vzlietnuť?

load...