Krása

Najlepšie rúžové vložky na prekrytie rúk

Najlepšie rúžové vložky na prekrytie rúk

Najlepšie pery vložky pre zvýšenie vašej prirodzený tvar pier.

Jedna vec, ktorú by som rád o kráse je, že nikdy nehovor nikdy.

Pred niekoľkými rokmi, nemyslím si, že som vlastnil jeden Kontúrovacia ceruzka na pery. Zdalo sa, že zbytočné: moja rúž nekrváca, a ja som všetko o aplikovanie farby priamo z tuby.

load...

Úprimne povedané, som tiež myslel, že to bol datovaný. Všetci sme sa otriasol v "kruhu okolo pier" syndrómu na červenom koberci. Aj spojené Kontúrovacia ceruzka na pery s, 90s, a Cholafied.com (ktorý, bohužiaľ, už neexistuje. Znamenie časov?).

Ale myslím, že viete, že 90s všetky věci'jsou späť. A zrazu, lip liner je môj nový obľúbená vec!

Nový spôsob, ako nosiť Kontúrovacie ceruzky na pery

Zabudnite na jeho použitie ako obrys. Nový spôsob, ako nosiť Kontúrovacia ceruzka na pery je ako matný, all-over farby. S trochou balzamu, máte dobré ísť-žiadny rúž potrebný.

A čo je najdôležitejšie, lip liner môžu zlepšiť a perfektný tvar pier, aby vaše pery vyzerajú plnšie a / alebo dokonca viac. Netreba ísť plnou Kylie Jenner, ale trošičku čiaru nad ide dlhú cestu!

Bol som na misiu nájsť najlepšie rtu vložiek pre tento konkrétny účel-tie, ktoré majú blízko k mojej prirodzenej pery tónom a dobre fungovať pre kreslenie len o niečo mimo riadky. Je tiež dôležité, aby boli dlhoročnou sebe, pretože nikto nechce, aby jej čiaru nad úlohou pošpiniť off uprostred cez obed.

Po prvé, dovoľte mi ukázať moje pery au naturel.

Teraz splniť svoje obľúbené pery vložiek (a vidieť rozdiel oni robia!):

1. Joe Čerstvé

Joe Fresh Long Wear Lip Liner v pohode Nude je tak dobrý, vy. Bláznivo dobré, vzhľadom si ju kúpite v obchode s potravinami (bohužiaľ, nemajú predať online). Subtílny ružová farba je super-lichotivé, a to ide o pekné a krémové-plus môžete miešať s kefkou na druhom konci. Po nanesení zasychá dole tad a stáva sa super-dlho-nosenie, ale nevysušuje vás. Milujem tento produkt!

load...

Kde kúpiť: Joe čerstvé a Loblaws obchody

2. MAC

Nemôžeme hovoriť o pery líniové bez uvedenia OG Kontúrovacie ceruzky na pery značky, MAC! Robia veľa skvelých vložiek, ale môj top pick je veľmi podceňovaný MAC Pre Longwear Lip Pencil v neochvejne Stylish. Linka Longwear zrejme zostane na mieste lepšie ako ich pravidelné ceruzky, je to pravdepodobne najdlhšie nosenie vložka partia! -a to škoricovej farby s miernym leskom, je veľmi unikátny. Je to trochu hnedastá, ale nie moc, viete? Hoci je textúra je pomerne suché, a budete chcieť spárovať s balzam na pery, to neznamená, že vaše pery vyzerajú suché, čo je bonus.

Kde kúpiť: Nordstrom

3. Make Up For Ever 

Make Up For Ever je ďalšia značka môžem vždy spoľahnúť na robiť veľké, dlhotrvajúci make-up, ktorý sa nerozmazáva ani migrovať. Make Up For Ever Aqua Lip vodotesný kontúrovacou ceruzkou v médiu Natural Beige 3C je stredne nahá béžová. Páči sa mi, že má väčšiu intenzitu a druh tehlovo červenej podtón, v porovnaní s šedo-béžovej I obyčajne spájajú s "nude". Ide o krémovejšia než MAC, a povrch je matný. Myslím, že to pikantné farba bude vyzerať skvele u väčšiny ľudí!

Kde kúpiť: Sephora

4. Marc Jacobs

Môžete si myslieť, Marc Jacobs krása je len o trendy, a nie výkon-riadený make-up značky ako MAC alebo MUFE. Ale tie by bolo zlé. Marc Jacobs (P) outliner Longwear Lip Pencil v mede (smrekový) 302 ma naozaj prekvapilo! Po prvé, doba opotrebenie je skvelý. Po druhé, Zbožňujem tento odtieň. Je popisovaný ako ružový nahá, ale keď si ju na, farba vyzerá skôr ako ružové so žltými tónmi. Je veľmi ťažké nájsť dobré ružovej, ako je tento, a ešte viac, tie, ktoré sú dostatočne nepriehľadná, aby overline s.

Kde kúpiť: Sephora

5. Charlotte Tilbury

Najviac hnedastá ceruzka vo svojom arzenáli je Charlotte Tilbury Lip Cheat v Iconic Nude. Je to veľmi, 90s-hľadá, ale je tiež k dispozícii v deviatich ďalších odtieňoch, ak brown nie je vaša vec! Charlotte je veľkým zástancom vždy za použitia Kontúrovacia ceruzka na pery, a to je nádherne krémová ceruzka, ktorá robí čiaru nad hračkou. To trvá niekoľko hodín, a dokonca sa zdá, zanechať trochu škvrny.

Kde kúpiť: Nordstrom

6. NARS

Nebudem vám ukazovať na špičku tohto NARS zamatové pery Liner v El Agua, pretože som figurína, ktorý sa pokúsil zaostriť ju, a porážal vec! -Keď je to naozaj twist-up. Och! Mimochodom, táto nová rada vložiek je fantastické a extrémne dlhú nosenie. Rovnako ako MAC, idú na smotanovej a potom sušiť dole; Po tom, oni vážne nie ustúpiť! Tento odtieň je moja voľba, pretože je to blízko k svojej prirodzenej farby na pery, ale v pohode odtieňoch fialovej je viac ako nečakané nahá alebo ružové.

Kde kúpiť: Nordstrom

6. Kevyn Aucoin 

Mal som tento Kevyn Aucoin mäse tón Lip Pencil v Bare na veky, a až začali používať. S podobným názvom ako to, že je to samozrejme ideálne pre naše účely čiaru nad! Nie som si istý, či oni ešte robiť Tento odtieň; Myslím, že by to mohlo byť nazývaný Medium teraz, ale existuje osem z čoho vyberať v rozmedzí. V porovnaní s ostatnými vložkami, toto nie je tak suchá alebo dlhodobé nosenie, ale ja som naozaj rád, textúru a ako ľahko kĺže. Teplý nude-červená farba je na rozdiel od nič som dostal vo svojej zbierke.

Kde kúpiť: Nordstrom

8. Maybelline

Chcel som hovoriť o ďalšie dva produkty, ktoré nie sú dlho-nosenie, ale stojí za zmienku, pretože práve teraz spúšťa a sú naozaj dobré možnosti v lekárni. Maybelline Color Blur Cream Matte Pencil & Smudger v 50 Páči sa mi lila Je to krásne ruže ružový odtieň nie že lila, v skutočnosti, a to prináša non-sušenie matný povrch. Rovnako ako Joe čerstvý, prichádza s mixéra na druhom konci. Tie majú byť viac opatrní re: rozmazaniu, ale to je krásny výrobok. Je ich tam deväť iné odtiene, a to je najviac nahý jeden.

Kde kúpiť: Amazon.com

9. L'Oréal 

Posledný z nich musím ukázať, je L'Oréal Le Matte Lip Color Stick do 104 Game, Set & Matte. Textúru a povrch je veľmi podobný Maybelline, s výnimkou nemusíte dostať mixér na druhom konci. Opäť platí, oceňujem, že je matný, ale super-komfortné a nezdôrazňuje suché pery vôbec. Tento odtieň je ako intenzívnejší verzii Joe Fresh cool Nude. Je to najľahší linky (je ich tam päť farieb celkom).

Kde kúpiť: Ulta Beauty

Než sme sa zabaliť, ešte pár vecí o tom! Po prvé, nie je to zlý nápad investovať do pery štetcom, aby bolo ľahšie miešať svoje Kontúrovacia ceruzka na pery cez celú plochu pier. Používam NARS # 30 Precision Lip Brush alebo Stila # 6 Lip Brush:

Plus, balzam na pery! So všetkými-over pery líniové, že je to nutné. Môj súčasný faves sú Dior Addict Lip Glow Color Reviver balzam na pery a ošetrenie pôvodnej Fresh Sugar:

Dúfam, že som vás presvedčil, že čiaru nad neznamená, že musíme dať sami veľké, falošné vyzerajúce ryby pery. Bol som pomocou týchto výrobkov poskytnúť svojim Pout len ​​teens trochu vylepšenia, a prisahám, že to robí môj tvár vyzerať vyrovnanejší. Vysoko odporucany!

Shop:

1. Joe Fresh | 2. MAC | 3. Make Up For Ever | 4. Marc Jacobs | 5. Charlotte Tilbury | 6. NARS | 7. Kevyn Aucoin | 8. Maybelline | 9. L'Oréal | 10. NARS | 11. Stila | 12. Dior | 13. Čerstvé

Myslíte si overline svoje pery? Aký je váš obľúbený lip liner?

load...