Krása

Najlepšie rezy na poškodené vlasy s poškodením

Najlepšie rezy na poškodené vlasy s poškodením

Vitajte v našom vlasy konzultačnej stĺpci. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie vlasov, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Ahoj Bille! Chcel by som začať tým, že hovorí, že vlasy radu môžete ponúknuť čitateľom je úplne úžasné, veľmi informatívny a užitočné!

load...

Zaujímalo by ma, aký typ strihu a farby, ktorú by som odporúčal pre moje poškodené vlasy. To je samozrejme v poriadku a rovné, a postupne trpel mojej posadnutosti s hraním s rôznymi farby na vlasy. Počas uplynulého roka a pol, som preč od svetle blond až po tmavo hnedú a späť niekoľkokrát, a ako vidíte, moje vlasy sa konečne vzdal!

Po získaní Hayden Panettiere-inšpiroval bob, ktoré som miloval, to sa nakoniec rozrástla z jeho súčasného stavu s niektorými líšt a mini-rezy pozdĺž cesty. Tam je extrémna zlomeniu okolo línie vlasov a uší a srsť, ktorá prežila do tohto bodu je veľmi tenká a krehká, takže už sa jedná o vláknitý, "bla" vzhľad. Napriek mojej snahe rásť vlasy von, som konečne zmieriť s tým, že je potrebné odrezať. Čo by bolo lichotivé rez, ktorý by zbavil svojich poškodených vlákien? 

Tiež, akú farbu by ste navrhli? Moja prirodzená farba je tmavo blond popol, ale to je v súčasnej dobe DIY box-farbivo prevyšovať ľahkých svetlovlasý upozorní (strašné rozhodnutia). Som najpohodlnejšie v blond spektra a chceli zasa blond; zakaždým, keď som farbil moje vlasy hnedé, som skončiť ľutoval ju v priebehu niekoľkých dní a čoskoro potom, čo majú schôdzku na svetlách zriadené. Mám modré oči a moje zmeny pleť drasticky sezónu, od fair v zime docela opálený v lete. Mám veľmi drobnú rám a stojí na 5'3 "Mnohokrát ďakujem za vašu pomoc. -! Alexandra

A: Alexandra, ďakujem vám za vaše milé slová.

Takže si zabil svoje vlasy... Dúfam, že to bola zábava pre vás! Hovorím, dostať von z vášho systému, keď ste mladí. To je, ako merať, čo robí, a nefunguje.

load...

To je to, čo cítim, by bolo ideálne farbu a znížiť tak, aby vám späť trochu lesk a hĺbku:

Rez by tiež pomôcť vyriešiť vaše problémy trosky.

Ide o dlhodobý nápad pre svoju farbu a strih:

Podobne ako vlasy, s viacerými vašej prirodzenej farby a mäkké odlesky. 

Tóny v tejto farbe bude vyhovovať vašej pleti rovnako:

Tam je veľa hĺbky, ale stále je to zdravé.

Tu je niekoľko rezov, ktoré bude fungovať. Tie majú trochu väčší náskok.

Myslím, že by to bolo super-zábavné na leto:

To by vám možnosť začať od nuly.

To je viac mladistvý strih, podobne ako prvý fotografiu:

Ak sa vám nedarí znížiť to kratšie, to skvelý spôsob, ako udržať určitú dĺžku a rock chaotický vzhľad:

Už nikdy sa nebudete získať krásnu, zdravú farbu, ak budete mať na experimentovanie. Najlepšie farby sú zvyčajne tie, ktoré sú vylepšením pôvodnej farby.

Hovoriť, že som pre bielenie kecy z vašich vlasov, kedy je potrebné na efekt!

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Hair 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...