Krása

Najlepšie priméry, aby vaša pokožka vyzerala bezchybne

Najlepšie priméry, aby vaša pokožka vyzerala bezchybne

Hovorím ti, Rok 2018 je rokom základného náteru.

Na päty môj post asi 7 spôsobov, ako zastaviť lesk na tvár, som dostal e-mail od čitateľa budeme nazývať ju R., či by som mohol odporučiť primer špecificky pre bezchybné vyzerajúcu pleť.

load...

Tu je skrátená verzia nášho CONV:

Napadlo ma, či by ste mali byť schopní, aby mi pomohol nájsť dobrú tvár náter.

To, čo chcem, je to, čo každý chce: vyzerať bezchybné. Mojím hlavným záujmom sa skrýva viditeľné póry, ale zároveň je to upchatiu, takže môžem vyhnúť prestávka outs, nemám problém s akné, ale ja ten občas na obtiaž. Tiež mám trochu problém s ropnej škvrny v mojej T-zónu, predovšetkým bradou, takže musím niečo, čo nebude pridať k problému.

Bol som pomocou Benefit je to Gal a bol som spokojný s tým, ale ja jednoducho došli a myslel, že tam bolo niečo lepšie tam. Aj použiť práškový základ (podpora je Hello Flawless), ak to robí nejaký rozdiel vo vyberaní náter. Nehľadám tráviť veľa peňazí na to; niečo blízko k cene Benefit výrobku je veľký, čo myslím, že je o niečo menej ako 40 € CDN. Niekoľko mien prišli už: Bare Escentuals, Smashbox a príliš tvárou v tvár. Hociaká rada? Ostatné produkty sú vítané !!

A tu je to, čo si myslím:

R., máte šťastie, pretože som práve urobil celovečerný príbeh v časopise Glow práve na túto tému (ako, aby vaša pleť vyzerať bezchybný)! Myslím, že je stále na stánkoch tak určite pozrieť sa na to!

Každopádne viem, že budete požiadaní o primery špecificky, ale rovnako rýchlo, ako sa dostaneme k tým, chcel som sa dotknúť starostlivosť o pleť. Nie som si istý, čo ste teraz používate, ale podľa môjho výskumu pre príbeh, ktorý som zistil, že mnoho značiek sú coming out s produkty starostlivosti o pleť špeciálne zameraných na dáva vám bezchybnú pleť. Dali sme to "high-definition starostlivosti o pleť" Meno: produkty, ktoré sa zameriavajú na drobné nedokonalosti, ako sú veľkými pórmi, otupenosť, začervenanie a nerovnomerné tón pleti. (A veľkými pórmi vec je zvlášť v pohode, pretože až doteraz sme naozaj len vidieť tento problém riešiť z pohľadu akné).

load...

Niekoľko skvelých nových produktov starostlivosti o pleť, aby sa pokúsila

Biotherm Aquasource Skin Perfection High-Definition Perfecting Care hydratačný

L'Oréal Paris Skin Genesis Pore Minimizer

Vichy LIFTACTIV CxP Total

Dr. Brandt Póry No More Vacuum Cleaner Blackhead a Oil Remover

Ďalšia vec, o veľkými pórmi je, že aj keď ich veľkosť je väčšinou daná genetikou, ak sa zanesú s odumretých kožných buniek, mazu, opaľovací krém, nečistoty a make-up, ktoré môžu vyzerať väčšie. Derm som hovoril s odporúčanou exfoliačný raz týždenne (častejšie v lete). Nové exfoliačný produkty vyskúšať: StriVectin Jednodňové resurfacing sérum alebo neostrý tónovacie riešenie Level 2.

V poriadku! Teraz môžeme hovoriť o primery.

Ako R. Zmienil, že využíva výhodu, že Gal. Aj keď som nikdy nepoužil produkt sám (nie som si istý, či musí byť pochovaná niekde v mojich kozmetických košov), existuje mnoho pozitívnych recenzií na internete. Ale R.? Myslím, že môžete robiť lepšie. Prečo? Vzhľadom k tomu, že Gal je leštenie primer, takže to väčšinou bude vystrojiť jednotvárny koži, ale nie riešiť svoje hlavné obavy, veľké póry a lesk, rovnako ako niektoré z ďalších možností vonku.

Čo chcete hľadať, je olej bez primer sa dve veci:

A) olej-reguláciu alebo lesk-absorbujúce vlastnosti, a

B) schopnosť zastrieť nedostatky, ako sú veľkými pórmi

Tu je niekoľko priméry, ktoré robia oboje

Make-up na veky, všetka Mat

Smashbox Photo Finish Foundation Primer Light

Kryt FX Clear prípravný FX matný Foundation Primer a Anti-liečba akné

Presýpacie hodiny Veil Mineral Primer SPF 15

Osobne mám rád presýpacích jeden a doposiaľ to bol ten, ktorý je dodaný najviac bezchybný a dlhotrvajúci povrchovú úpravu. Je toho názoru, docela silikón-y deje, takže by ste určite chcieť používať základ cez vrchol, ale to neznamená, že ste mastný alebo lesklý vôbec.

Ja by som dal jeden krycí FX v blízkosti druhého, aj keď sa hovorí, že je to pre akné, nepovažujem to príliš sušenia a zdá sa, že udržať na uzde lesk na dlhú dobu.

Veľa ľudí milujú Smashbox je základný náter, ale som trochu na plot o tom. Som nenašiel, že olej-control trvalo tak dlho na mňa a bolo to ešte silikón-y ako primeru Hourglass. Neskúšal som priméry od Bare Escentuals alebo príliš čeliť.

Posledná vec: ak ste naozaj ženatý vo svoj prospech náter, môžete vrstvu v mattifier miesto. Rozdiel medzi primerom a mattifier je, že mattifiers sú špeciálne pre kontrolu oleja, zatiaľ čo primery môžu riešiť rad rôznych subjektov (ako je zjasnenie spevnenie, hydratáciu alebo áno, olej-kontrola). Tie by sa použiť mattifier s olejovým ovládania příměrového, ktorá by bola zbytočná, ale môžete použiť mattifier základným náterom, ktorý robí niečo iné, rovnako ako Gal, napríklad. Kým priméry sú určené ísť pod make-up, môže mattifiers zvyčajne ísť pod alebo nad hornou make-up.

Mattifiers vyskúšať: neostré bezolejnatého zmatňujúci Fluid; Nuxe Aroma Perfection Anti-Shine Fluid

Ak sa dostanete lesklý počas dňa, vymaž s jedným z tých savý papier alebo priesvitné (nefarbené) prášku (to nebude vás cake). Aj LOVE Alison Raffaele Transparentné Finish prášok.

Dúfam, že pomáha! Niekto iný dostal nejaké priame odporúčanie R? Čo ste sa snažil? Čo fungovalo, čo nie?

load...