Krása

Najlepšie nové ružičky, balzamy a škvrny, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť

Najlepšie nové ružičky, balzamy a škvrny, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť

Myslím, že v týchto dňoch som znieť ako zlomený rekord, odpusť mi.

Zrovna minulý týždeň môj blog sista Anya, kto píše nádherné módne zamerané stránky Som It Girl z Vancouveru, robil zábavnú profil na mojich hlavných "tajomstvo krásy", kde som smelo (heh) vyhlásil, že "svet by šťastnejší miesto, ak väčšina z nás na sebe svetlú rúž. "

load...

A to nie je nič nové tu, pretože som sa nezastavil búchanie o rúžu vec, čo som vyhlásil, lesk na pery, "over" vlani na jar. Od tej doby som omdlela viac ako luxusné Lippia štarty od Chanel, YSL a Toma Forda. Štípl si, že Revlon mohla prísť s takou fantastickou rad v cenách drogérie. Zamiloval sa do Joe Fresh je ridonkulously dobré rtu škvrny (aka "počiatočná rúžu"). A samozrejme sa pozeral šťastne na veľmi mnoho módnych návrhárov, ktorí dali Bold pery jednu z hlavných rolí na jar / leto '11 mólach.

A teraz? Teraz hovorím, že svetlé pery nie sú len trend, ale o klasický. V skutočnosti sú.

A tak dnes by som vám ukázať niekoľko ďalšie nové a vzrušujúce nové pery prodz, že možno budete chcieť zahrnúť do otáčania make-up.

1. Možno najlepší vôbec balzam pre nosenie POD rúžu

Je L'Occitane je bambucké krása balzam na vinici Rose:

Jo, jo, ja viem, povedal som dnes hovoril som o jasný pery veci. Ale to je január v Kanade a to znamená, že môžete mi stačí zavolať Tenderflake. Pery sú peeling. Správny. Off. Čo, ako si viete predstaviť, druh marí všetky snahy o skutočné opotrebenie rúž. Popraskané pery s rúžom na vrchole nikdy nevyzerá dobre, stačí sa pozrieť na náš priateľ Amber Heard, ktorý sme videli v Globes round-up včera after-party.

Väčšina z nás sa snaží napraviť túto situáciu uplatnením liberálne vrstvu balzam pod našou rtu farbou voľby. Ale nemôžete len použiť akýkoľvek starý balzam. Keď sú príliš mastná alebo goopy alebo lesklé, farba, ktorú vrstva na vrchole nemá nič uchopiť do nehovoriac textúra premení v niečo podobné na farebné lesk miesto rúžu.

load...

Riešením je toto číslo L'Occitane, ktoré môžem úprimne povedať, že je pravdepodobne najlepší balzam pod rúž, čo som kedy našiel. (Alebo ho použiť na vrchole škvrny. Váš výber.) Ide o veľmi tenkou vrstvou, ale nenechajte sa oklamať, pretože je to stále super-hydratačné a vydrží naozaj dlho. Navyše, je to matný. A to je certifikované ekologické. A môžete ho použiť na všetkých suchých miestach, a to nielen pery. Veľa lásky k tomuto produktu.

UPDATE: Fuj, to ľúto, zrejme išlo o limitovanú edíciu produktu (vďaka Margarita ma upozornil v poznámkach). Ale ako teraz, stále k dispozícii na webových stránkach (loccitane.ca) do vypredania zásob. Stále môžete byť schopní nájsť v niekoľkých maloobchodných butiky, ale odporúčame volať na bezplatnú linku číslo skontrolovať: 1-877-212-0238. Veľa šťastia sledovať ho! A ak nemôžete nájsť, ďalšie najbližší zápas bude Mini čisto Bambucké maslo:

2. NEW maskérka vytvorené LIPSTICK LINE AT Drogéria CENY

Zoznámte CoverGirl Lip Perfection:

Takže viete, ako Revlon najal veľkú Gucci Westman, aby svojim rúžov ​​prepracovanie? No, CoverGirl urobil to isté, a to vďaka Pat McGrath. Pat je, myslím, najvplyvnejší maskérka na svete, práve teraz, takže keď sa nasmeruje opätovné formuláciu rúžu línie, obzvlášť pod 10 € rúžu linku, berieme upozornenia.

Starí Covergirl rúžu, keď som bol úprimný, bol nudný. Príliš bledá a slabošský pokiaľ ide o farbu, a najviac mal ten nepríjemný hru farieb, že (pre mňa) zničený povrch. Pat bol oprávnene povedal, Procter & Gamble, aby farby plochejšie a jasnejšie, a nakoniec, po tom, čo dostal nahliadnuť vlani, keď som bol v jej ústredí v Cincinnati -I to skúsiť, em.

Najlepšie je červená, tzv Hot, ktorý Pat skutočne používa v Gucci, Mui Mui, Dior a Viktor & Rolf jarných výstavách. Tu to je Gucci:

Tiež som bol poslaný Embrace (fialovú) a Euphoria (hlboká vína), ktoré Pat v kombinácii spolu Louis Vuitton:

Celkovo vzaté, som ohromený, ale ak by som mohol urobiť jeden návrh, že by bolo pridať ďalšie pomaranča a koraly (pretože podľa mojich 2019 trend predpoveď tieto odtiene budú obrovské príde jar).

K dispozícii sú tiež nové pery vložky, len FYI, ak ich budete používať (môžete urobiť úplne matný červeno pier s nimi taky):

3. PERFECT PRODZ Ak ste ešte trochu vystrašený jasných rúž

Dobrý deň, Clinique Chubby tyče!

Nejedná sa o rúžu, ani nie sú peru ceruzky. Sú tónované balzamy. Ale v ceruzkou ceruzky form-FAT. Vzhľadom k tomu, neboli tí najlepší druh ceruzky v škole? Prajem dospelí dostal používať hrubšie písacie potreby, alebo nie?

V každom prípade, je ich tam sedem odtiene v rozsahu, ktorý práve vyšiel na konci decembra, a idú na bitovom bledšia, než by ste si mohli myslieť z vonkajšieho obalu (čo je dobrá vec, ak nie ste tučné pery typ , napriek všetkým mojim ramenom-krútenie tu). Väčšina odtieňov sú trochu hnedastá, ale páči sa mi dva "brights" (čo v skutočnosti nie sú): (!) Zavalitý čerešne a Woppin 'melón. Najtmavšie jedna, Richer hrozienka, bude nádherný na večer. A dobrá vec, o nich je, že nemusíte so sebou nosiť samostatnú balzam na pery.

4. A teraz HYBRID: Tónované "LESK BALM"

Úplne nový tento mesiac je CoverGirl NatureLuxe Gloss Balm:

Ľudia v Covergirl boli zaneprázdnení! A pre spoločnosť, pre koho som nemal veľa líp produktu lásky, je to všetko veľmi vzrušujúce. Myslite na tomto riadku, ako by ste sa Clinique palice, s výnimkou, že sú a) nie je bacuľaté a b) majú mierne lesklý povrch. Ach jo, a oni SPF 15 taky.

K dispozícii je 16 odtieňov a môj obľúbený je červená (zvláštne, nazvaný pieskovec), ale to nie je OMGred-len naozaj dosť odtieň. Vonia úžasne príliš; V skutočnosti, tento riadok sa deje naozaj napádať svoju Josie Maran lesk na pery posadnutosť. Jediná vec, ktorá mi dáva pauzu je, že používate slovo "prírody" v názve. Lesť to vám pletie tieto prodz nie sú úplne prírodné pozerajú len vymenili niektoré syntetické materiály pre viac prírodných ingrediencií. Pekný!

5. MY nový obľúbený LIP STAIN

Hľa Tarte LipSurgence Natural Matte Lip Stain:

Táto škvrna na pery bol na mojom zozname prianie k Vianociam 2018. A moja krásna mamička mi ho kúpil, požehnaj jej srdce. Len som chcel, aby podal správu, že všetky tvrdenia sú pravdivé o tomto. V nejakom podivnom čin technológie, dokáže byť hydratačný zároveň, že je to farbenie. Ostatné kozmetické eds pravdu.

Už ste si všimol, a / alebo sa pokúsil niektorý z týchto pier prodz ešte? Myslíte si, že svetlé pery trend už nie je trend? Videl si Angelina Jolie použitie lesk na pery na globus? Bo-krúžok, Jolie. (Ale myslím, že keď máte pery tak veľký, farba môže byť príliš veľa.)

load...