Krása

Najlepšie nové palety make-upu: Marc Jacobs, Giorgio Armani a ďalšie

Najlepšie nové palety make-upu: Marc Jacobs, Giorgio Armani a ďalšie

Niekoľko kozmetické výrobky môžu spôsobiť, že srdce preskočiť beat celkom ako dobrý paleta make-up robí.

V priebehu rokov som sa hromadí, takže veľa z nich, a to nielen preto, že ich nádhera, ale aj preto, že farby boli príliš nepraktické, aby skutočne stane súčasťou môjho rutina.

load...

Našťastie to nie je tento rok prípad. Stačí sa pozrieť na tieto farebné kombá:

Spústy a spústy neutrálnych očné tiene! Plus trblietavých Metallics na večer, a táto nová vínová / slivka trend, že vidím viac a viac. Líca, pery a líca veci tiež pracuje jeho tiež cesta do paliet, takže sú veľmi obchod pod jednou strechou.

Tu je bližší pohľad na mojich prvých päť palety výbery:

Marc Jacobs

Marc Jacobs 'prášok očné tiene sú naozaj dobré, najmä tie, trblietavé, a zdá sa, že dlhšie vydrží na mňa bez pokrčenia. Dostanete 20 z nich v obrovskom palete Style Eye-Con No. 20 Plyšová očný tieň, ktorý je skutočný kradnúť! Som rád, že existuje toľko akty / neutrálny pre denné, v rôznych textúr, a tony trblietavé tiene, ktoré nie sú čierne. Jasný fialovej a svetlé zlato sú dva nezvyčajné farebné praskanie.

Kde kúpiť: Sephora, Marc Jacobs krása

Giorgio Armani 

Pravdepodobne najlepšie neutrálne očné tiene môžete kúpiť je od Giorgio Armani. Textúry sú tak zvodné, a farby nie sú príliš pigmentované ani príliš prudký, takže si doslova nemôže pokaziť vašu žiadosť. The Luxe Viac Palette vám dáva 10 perfektné, odkudkoliv.Nejprve odtiene; väčšina z nich je jemne trblietavých neutrálny, ale je tu tiež striebro, biela a plochou čierne. A to je len horná vrstva! Zdvihnite ho, a tam je prášok a dva odtiene ich kompaktný smotane základu (plus dve huby). Jedinou námietkou: tvár make-up bude príliš svetlý, bohužiaľ, pre tmavej pleti.

load...

Kde kúpiť: Nordstrom, Neiman Marcus, Giorgio Armani, Selfridges

Guerlain

Mám pocit, že ľudia zabudnúť na Guerlain, ale majú niektoré z najkrajších limitovanej edícii kusov budete niekedy vidieť. Ako je NR et Merveilles Eye & Blush palety. Prvá vrstva sa skladá zo štyroch opaleskujúci neutrálnych tieňov a raz plochou ružové. Ich tiene majú tendenciu byť viac naprostá, čo je skvelé, ak si nie ste istí, super-; Páči sa mi ich použitie ako umývanie celé veko. Druhá vrstva vám dáva štyri sčervená: matné koralový ružové a svetlo ružové a trblietavých broskyňovej a stredne ružové.

Kde kúpiť: Nordstrom, Hudson Bay, Neiman Marcus, Selfridges

Lancôme

V minulosti som si vždy myslel, Lancôme paleta obal vyzeral trochu lacné kvôli peniazom. Ale tentoraz nie: My French Noel Palette (tiež ísť podľa mena La Palette 29, Faubourg Saint Honoré) je celkom vnútri aj vonku. Dostanete päť trblietavé neutrálne očné tiene, vrátane báječný zlato a ploché bledé béžovej. Zdvihnite malé zrkadielko na extrémnej pravici, a tam je líp základňu a dve matné farby červené pery. Čo je tiež unikátny o tomto paneli je, že prichádza s pokynmi k zrkadlu na čo dať kam. K dispozícii je tiež kvalitný štetec. Nie mizerný huby!

Kde kúpiť: Sephora, Hudson Bay, Lancôme, Selfridges

Dior

Trvať až je Dior, a iste, vonkajší obal the5 Couleurs štátu Gold očné tiene Palette nie je všetko, čo vzrušujúce (je to ich obvyklá námornícka modrá). Všetky akcie je na vnútornej strane. Pozrite sa na tie kľučkovanie! Dodáva sa v dvoch farebných kombá, ale páči sa mi tento 866 Blazing zlato, to najlepšie. Získate vínovej, ktorá je tak veľmi on-trend práve teraz. A trblietavé oceľovo šedá, ďalší z mojich najobľúbenejších odtieňov na seba. Tmavošedý, zlaté a svetlo ružové, sú veľmi univerzálne, a bude pracovať pre dennú či nočnú hodinu.

Kde kúpiť: Nordstrom, Hudson Bay, Selfridges

Ešte pár paliet na Odhlásenie

  • Yves Saint Laurent Pobozkaj & Love Palette: Eye, pery a červenať farby sídli v tomto rozkošný lip-print obalového YSL je na tom v tomto roku.
  • Chanel Signe Particulier Les 4 Ombres Očné tiene Palette: Tri neutrálne očné tiene a jeden tučne zlato, to všetko v podpisovom Chanel prešívanie.
  • NARS Jeden Šokujúce Palette Moment Cheek: Od Steven Klein Collab, štyri sčervená, dvoma vrstevnicami odtieňoch a bronzer.
  • Presýpacie hodiny Okolité osvetlenie Edit: Láska Táto značka slávnej svietiace prášky, ktoré dostanete šesť tady (a možno použiť ako bronzer / červenať tiež).
  • MAC Enchanted Eve Palette Face: Jeden z najlepších ponúk je táto paleta, ktorá obsahuje tri tiene, dve rúžu, prášok a krém farebný základ.

Shopu editora

1. Marc Jacobs | 2. Giorgio Armani | 3. Guerlain | 4. Lancôme | 5. Dior | 6. Yves Saint Laurent | 7. Chanel | 8. NARS | 9. Presýpacích | 10. MAC

Máte svoj obľúbený make-up paletu?

load...