Krása

Najlepšie neónové laky na nechty z leta 2019

Najlepšie neónové laky na nechty z leta 2019

Nič viac letného vhodnejšie ako nejaký neón na dosah ruky (rúk a nôh) pre horúce, horúce, teplo. Snažil som sa tohtoročný najnovšie a najjasnejšie-odtiene, aby zistili, ktoré z nich si jednoducho musím dostať. Bez ohľadu na to, ktorý neón si vyberiete, pre dosiahnutie najlepších výsledkov, naneste ho na bielom základu pre väčší pop!

load...

Essie Serial Shopper

Serial Shopper, neón zmes melónu a koralov, vrcholy môj zoznam. Aj keď mám slabosť pre všetkých, umiestnené v tomto príspevku, tento odtieň, z Príliš Taboo zbierky Essie, len remorkéry na moje srdce struny. Aplikácia bola rovnako ako akýkoľvek iný neón, ktoré vyžadujú dve vrstvy na bielom základu, ale to nebolo pruhy alebo ťažko použiteľný pre mňa (aj keď som čítal nejaké správy o že sa tak stane). Pretože väčšina neóny urobiť, je vysušený na semi-matný povrch, ale objavilo ešte viac sa povlak z vrchného náteru. Tento lesk je bomba pri aplikácii na všetkých 10 prstov-i v mojom 400 + -piece poľskej zbierke, ja naozaj nič iného podobného. Berte, kým môžete!

Kde kúpiť: Beauty.com, Ulta Beauty, Amazon.com

Essie Sittin 'Pretty

Zvyčajne som si fialové neóny sú príliš tmavé (* kašeľ, kašeľ * OPI) a nemajú ten neón jas všetci túžia. Namiesto toho sa všetci nakoniec vyzerať ako hlbokou farbou hrozna, viete, čo myslím? A nie je nič, neón o tom. Ale našťastie Essie z nás Sittin 'Pretty, ľahké a svetlé fialovej to až mojej uličky. Je to super-neon? Nie. Ale je to krásne na, má veľkú žiadosť, a je určite viac pop, než akýkoľvek iný svetle fialovým odtieňom mám. Milovať.

Kde kúpiť: Beauty.com, Ulta Beauty, Amazon.com

OPI nadol Core-al

Nadol Core-al je krásny odtieň z OPI najnovšej neónovej kolekcie (a ľahko text, ktorý ukradol moje srdce zo šiestich odtieňov). To malo jednoduchú aplikáciu pri aplikácii nad hladkého bieleho základu, aby sa tá farba naozaj vyniknúť. Ak potrebujete získať len jeden OPI neón, bolo by to úplne byť ono. Stačí sa pozrieť na túto farbu! Omdlieť. 

load...

Kde kúpiť: Ulta Beauty, Amazon.com

OPI Life dal mi Citróny

Život Gave Me Citróny, tenisový loptičku-žlto-neón mix, vyzeral trochu neatraktívne pre mňa vo fľaši, ale to bolo na tak pekné, okamžite som sa zamiloval. Vyzeralo to skvele na mojom mierne slnkom pobozkal koži, čo znamená, že to bude vyzerať len ešte úžasnejšie na tmavšej pleti. Páčilo sa mi to tak moc, som aplikoval to na oboch rukách hneď po swatching. Opäť platí, že to bolo celkom jednoduché aplikácie cez biele, pričom dve vrstvy vyzerať tento citrónovým a chutné. A ešte raz, nemám nič podobné vo svojej zbierke, tak je to rozhodne ojedinelý.

Kde kúpiť: Ulta Beauty, Amazon.com

OPI Juice Bar Hopping

Môžeme sa zastaviť pri druhej a oceniť amazingness ktorý je Juice Bar Hopping? Myslím, že je pravdepodobne najviac pulzujúca na tomto zozname, a ja som len tak posadnutý. I obyčajne nájsť oranžovú byť na nechty trochu drsné, ale tento úplne zmenil svoj názor. Bolo ľahké aplikovať cez biele, rovnako.

Kde kúpiť: Ulta Beauty, Amazon.com

Maybelline bielený v Peach

Maybelline má novú kolekciu bielené neónov, aj keď si nie som tak zamilovaný do svojej vzorca, som zničený nad farbami, to bieli Peach najmä. Trvalo tri prerastený odtiene vyzerať takto (a stále nie je úplne dokonalý), ale som rád, ako to je presne to, čo hovorí, že je: a bielené-out neon. Broskyňa odtieň je naozaj lichotivé na mojej pazúry-Jo, sú späť! -a som len všeobecne miloval odtieň. Ak sa chcete vyhnúť problémom aplikácie, myslím, že by to fungovalo oveľa lepšie ako čerstvý náter bielej.

Kde kúpiť: Drogéria

Nicole by OPI LeaPink For Joy

Som úplne posadnutá LeaPink pre radosť, je žuvačka ružové, ktorá dokáže byť najjasnejšie všetkých žuvačka ružové. Je to najkrajšie na a mal taký krásny aplikácie, ani som použiť biele základňu! Nicole by OPI neónov naozaj dojem ma, a ja by som si povedať boli najlepší na zozname, pokiaľ ide o žiadosti. Išli na super-hladký, vysuší rýchlo a boli len všeobecne úžasné. Dobrý na vás, Nicole.

Kde kúpiť: Amazon.com

Nicole by OPI The Coral Príbehu

Viete, poľský, je dobré, keď budete lapať sekundu po tom, čo ju na, a ja som úplne zalapal po dychu, keď som swatched koralovom príbehu. Je to určite skôr koralovo farby, ale je to stále jasné a je rozhodne neón. Maľoval som moja sestra-in-law nechty je (ona je pekná a tan, i) sa tento skvost, a vyzeralo to gawgeous. Miloval som ju na seba rovnako. Myslím, že to bude vyzerať skvele s väčšinou akýkoľvek tóny pleti, a žiadosť bola dokonalá.

Kde kúpiť: Amazon.com

Sephora Vzorec X Zip

Rovnako ako Essie je Sittin 'Pretty, tu je ďalší neón fialová, že to nie je úplne tma! Bol som naozaj Diggin 'zips (z Electrics nastúpiť), pretože je to viac letná purpurovo odtieň, ktorý nepripomína pádu. To predsa majú väčšiu konzistencia želé-ako k nej, ale to nie je problém. Prihlásil som sa to cez biele a dopadlo to celkom pekné.

Kde kúpiť: Sephora (ak ho stále nájsť v obchode!)

Sephora Vzorec X javy

Táto ružová, Phenomena, je v podstate všetko, čo neon ružové by mali byť. Stačí sa pozrieť na túto farbu! Je to tak šialené, pulzujúca a pigmentované, a miloval som na sebe to. Rozhodne letné perfektné a až budete uličke, ak ste úplný ružovo-posadnutý dievčenské dievča. Pridať nejaké trblietky k tomu ešte viac zábavy!

Kde kúpiť: Sephora (ak ho stále nájsť v obchode!)

Orly Tropical Pop

Aj keď táto fotografia je to typický políčko (je to najlepšie, čo som práve teraz, a navyše, ako šikovný je tiger tlač?), Len som potreboval ukázať chlapci to šialené jasné slnko tieň. Keď som zdvihol Tropical Pop, naozaj som si nebol istý, či som chcel milovať, alebo nenávidieť. Ale to sa rýchlo zmenilo druhý dopadol prsty na nohách a potom končekmi prstov! Vzorec na tom nie je najlepšie trvá dobré tri vrstvy sa vyrovnať, ale farba je tak jasné a zábavné, že to robí to všetko stojí za to. To je jeden z mojich Faves na leto, to je isté.

Kde kúpiť: Amazon.com

Vyjadrite svoj názor

Myslíte si hojdať neóny príde leto? Ktorý je tu váš obľúbený / najmenej obľúbený? Hľadať hociktoré iné dobré neónov, ktoré nie sú na zozname?

load...