Krása

Najlepšie kusy jemných vlnitých vlasov s poškodením

Najlepšie kusy jemných vlnitých vlasov s poškodením

Vitajte v našom vlasy konzultačnej stĺpci. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie vlasov, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Pomoc! Som Kanaďan vlasy chameleon uviazol v malom meste USA, ktorí nemôžu nájsť svojho Life Vyňať. Som v zúfalo potrebuje pomoc, nemajú prístup k high-end salon. 

load...

Po mnohých rokoch farbenie, strihanie a rastúce vlasy, sa konečne povedal: "Dosť!" Posledné salónu som išiel do zničil moje vlasy. Našťastie to bolo Ombre štýlu, takže mám veľa zdravý rast dovnútra. 

Práve teraz mám popolavý korene (s niektorými krásne kučeravé bielych chlpov) a mosadzný Ombre upozorní rastú von. Textúra je strašne kučeravé a suché na zvýraznené časti s tým, že nový rast objaviť lesklé a hladké. Moje vlasy je v poriadku, aj keď stylisti mi láskavo povedať, že je to v hojnej miere. 

Mám dlhý, chudý nos a underbite, takže som sa snaží nájsť rez, ktorý neznamená, že môj tvár vyzerať dlhšie. Chlpatý škrty majú tendenciu vyzerať hrozne na mňa a moje vlasy preferuje bočný diel. Mám tiež veľkú cowlick a vdovský vrchol, v prípade, že som nemal dosť problémov.

Rád by som niečo žil-in a uvoľnene, bez toho by bol chlpatý alebo super-elegantné. Moje vlasy držia štýlov ľahko, takže som ochotný stráviť pár minút s kulmou alebo blowdryer. I love me nejakú ranu, ale moje predchádzajúce pokusy boli dosť hrozné.

Pomôž mi! Ja jednoducho nemôže zvládnuť túto hroznú vzhľad už nie. Čo to môj život Cut? - Ashley

A: Ashley, dúfam, že to nie je príliš neskoro... Robím konzultácie o kto skôr príde, ten skôr miest. Zoznam je dlhý a ja som tak vďačný, že to je.

load...

Tu je štýl veľmi podobná tej vašej, že som celkom rád:

Myslím, že bohatší, trochu tmavšie farby by bolo báječné na vás. To pomôže s šľachovité prameňov, čo im farbu a náplň vo svojich koncoch, ako priviesť späť lesk.

Toto je dĺžka mám na mysli pre vás:

Dalo by sa nosiť v každom z týchto troch štýlov. Vyššie, pre ďalšie hrany. 

Mäkké a ležérne:

Glamorous:

S ľahko (a ja sa trochu na mysli) kratšie v chrbte bude robiť to viac moderné.

To je viac obyčajný úžitkového rezom, čo je super-classic-nemôžete pokaziť.

Dúfam, že to nájde dobre.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Hair 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...