Krása

Najlepšie farby na vlasy pre prírodné brunetky s čestnou pleťou

Najlepšie farby na vlasy pre prírodné brunetky s čestnou pleťou

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Ahoj Bille! Môj najväčšou výzvou vlasy sa snaží nájsť farbu a strih, ktoré pracujú pre mňa najlepšie. Snažil som sa skoro každú farbu vlasov možno by som mohol v priebehu rokov (s výnimkou červenej). Moje prírodná farba vlasov je veľmi tmavo hnedá, a mám veľmi silné, vlnité vlasy. 

load...

Som veľmi svetlou pleťou, moja prirodzená farba je tupá a plochá, a nech sa mi to skrútiť alebo narovnať to, moje vlasy vždy končia späť vo svojom prirodzenom stave zvlnená. 

Ja by som rád počul vašu radu o tom, čo si myslíte, že by bolo najlepšie farbu a strih pre mňa! Vďaka! - Ashley

A: Ashley, myslím, že ste bang na svojom mieste strihu a farby na vrchole. Veľmi pekná! 

So svojím súčasným farebne alebo akékoľvek iné farebnou tento štýl je pre vás. Jemný bočné sweep otvára vaše oči a tvár priestor.

Viem, že tam je veľa úsilia do štýlu, ale je to stojí za to. Ak sa chystáte robiť úsilie, môžem navrhnúť zmenu dielu a použiť suchý alebo horúcej vojne? Jazdou na prírodnej vlny s trochou kontrolou pridám nejaký objem.

Uvoľnil svoj štýl, ako by to bolo skvelý čas pridať bohatšie farby.

To vyplní vlasy, takže je menej priehľadný; posilní lesk rovnako. (Čím viac pigmentu vo vlasoch, na akejkoľvek úrovni farieb, od blondínky do brunety, tým viac to bude robiť.) Všetky podkladových pigmentov by mala byť vo vlasoch pre čo najlepší odraz svetla.

Dalo by sa hodiť rany do mixu.

Čo sa týka blondína, tlieskam vám za vaše kontrastov vo výbere farieb na vlasy, tak skvelú zábavu...

Keď sa robí blondína tento extrém z prírodnej farbe, som si prial, aby ľudia zostali verní svojim koreňom. O niečo menej žlté a s náznakom svoje skutočné riešenie, a vy môžete byť úplne blond.

load...

Ach áno, a ryšavé vlasy, rovnako...

Táto jemná farba na vlasy a silné farby na pery bude veľký hit aj pre vás!

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...