Krása

Najlepšie bavlnené podložky sú šitéido bavlna na tvár

Najlepšie bavlnené podložky sú šitéido bavlna na tvár

Dnes budem skutočne odporúčame vyskúšať designer bavlnené vankúšiky.

Vážne.

Mám veľmi dobrý dôvod, aby im navrhovať! V skutočnosti, niekoľko dobrých dôvodov. Takže majte so mnou, pretože je potrebné vedieť o tváre bavlna od Shiseido:

load...

Bol som náhodne poslal obrovskú režný vrece plný takýchto šteniat pred pár mesiacmi, hovorím aspoň 12 veľkých balení, každé o veľkosti povedzme, jumbo sadou vložiek by ste kúpiť v Ikea. Takže teraz dalo by sa povedať, že som celkom dobre zásobené. Ale v tej dobe, moje myšlienky boli a) dôvod, prečo je mi posiela kajillion značkové pleťové bavlnené vankúšiky, a b) dôvod, prečo by niekto vo svojom pravom platu myseľ návrhára vatový tampón tak ako tak?!

Tá je dobrá otázka. (Nie som sťažujú, ktoré majú celoživotný zásobu týchto veciach teraz!) Ako to dopadá, rozdiel je, že sú vyrobené zo 100 percent textilného-kvalitnej bavlny; V skutočnosti, 15 až 20 listov toho sú vrstvené spoločne, aby sa jeden blok.

Všimnite si rozdielu hneď, keď ich budete používať, pretože na rozdiel od run-of-the-mlyn drogérie bavlnené podložky (alebo horšie, vatových tampónov), je tu nechal nula páperie alebo vláknité kúsky doma, keď ich budete používať. To je obzvlášť užitočné, keď používate očný make-up odstraňovač, pretože nemusíte dostať nejakú z tých otravné vlákien zachytených vo vašich rias, alebo v tvojich očiach. Tak dobré!

Sú tiež super-mäkké a jemné na koži, ale super-odolné. Okrem lásky je ako prostredník pre očný make-up odstraňovač, tiež som sa snažil im micelárna čistiaca voda. Vieš, ako sa cítite, ako by ste sa plytvá, že (rovnaké s tonerom), keď ho vytlačiť na bavlne a to všetko sa zdá vsiaknuť a zmizne skôr, než dopadne na tvári? Tieto Shiseido chlapi nerobia. Pretože existuje až 20 vrstiev bavlny v jednom vankúšiku, to skutočne pomáha k výdaju produktu na koži, bez toho aby absorbovať do bavlny bavlna pomáha prenášať a uvoľňovať vlhkosť. Dokonca si môžete vyskúšať tieto pravidelné gélu alebo krému čistiace prostriedky, niečo ako DIY čistiaci druhu tkaniny veci-a použiť ich k obom dávkovať produkt a potom ju zotrie. (Jo, oni môžu ísť pod vodou po vyplákať a nemajú rozpadnúť.) Je trochu pocit, ako by ste bola fantázia facialist z pohodlia vášho vlastným sociálnym zariadením. Prisahám, že tieto pocit, že vankúšiky môj estetik používaných odstrániť všetky make-up, než moja posledná tváre.

load...

Ale ja viem, čo si myslíš. Myslíš, Michelle ešte nie som chystá kúpiť návrhár Facial BAVLNENÉ vankúšiky.

A počujem ťa. Ale čo v prípade, že nebol v skutočnosti prísť s designer cenovka? Poďme rozčleniť tento systém. Len som sa pozrel, čo Well.ca predávajú svoje bavlnené vankúšiky pre. Sú to z niekoľkých spoločností s názvom Vykonať off:

Získate 50 podložky pre 3 €. Znie to nie je zlé, nie?

No, s tými Shiseido dostanete neuveriteľných 165 podložky pre 9 €. Teraz, matematika nikdy nebola mojou silnou stránkou, ale podľa mojich výpočtov, ktoré vyjde na iba 5 centov na podložku. Kým Urobiť offs 8 centov pop.

WHOA. Nejedná sa o márnotratnosť, ale zjednávať! Teraz musím znieť trochu menej smiešne? Hovoril som ti, aby niesol so sebou.

Kde kúpiť

Nájsť tváre bavlnu na Nordstrom, Sephora alebo Amazon.com Shiseido.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali tváre bavlna Shiseido to ešte? Aké sú vaše rôzne použitie pre bavlnené vankúšiky? Aký je váš najabsurdnejší znejúce dizajnér krása pôžitok?

load...