Krása

Najlepšie alternatívy k blondínke

Najlepšie alternatívy k blondínke

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Dobrý deň! Som diskutovať zosvetlenie moja farba vlasov trochu, s odleskami. Neviem, aký typ blondínka ísť, alebo koľko to odľahčiť. Ja naozaj nechcem vyzerať vyblednutá.

load...

Toto je moja prirodzená farba vlasov, ktoré som nevidel od tej doby mi bolo asi 15. Keď som bol malý, mal som biely blond vlasy, a potom sa obrátil k tejto záhadnej farby (nie je blondína, ale nie hnedá). 

Keď som sa používa na farbenie svoje vlastné vlasy, že by vždy žltnú blond, ktorý skončil ma vymytiu. Mám veľmi bledý v zime, ale majú tmavé oči, takže neviem, že môžem vytiahnuť z ľahkej blondína ako dievčatá s modrými očami Can. 

Mám jemné vlasy-veľa, ale to je v poriadku. Je to prirodzene vlnité a ja sa snaží dostať ju pestovať. Moje vlasy zlomí ľahko, a to aj bez farby v ňom. Som veľmi nervózny, pretože to trvalo deväť rokov, než sa vrátiť k mojej prirodzenej farby vlasov, a ja nechcem mať hroznú blondínu, ktorá je pre mňa bledý a vedie k prasknutiu. Neviem, čo mám robiť! Prosím pomôžte! - Jackie

A: Jackie, myslím, že vaša prirodzená farba je krásne.

-Li vaše vlasy je tak jemná, že sa zlomí, prosím, drž sa ďalej od blond. Zosvetlenie vlasov vždy oslabuje pokožku, a bude podporovať väčšie poškodenie.

Ak by ste chceli zmenu, tak by som meniť rez. Ale ak ste absolútne nutné urobiť úpravu farieb, by som odporučil ísť trochu tmavšou farbou bez amoniaku. To zanechá pokožku bez zmeny a bude podporovať lesk.

load...

Tu je niekoľko tvarových nápadov, ktoré prichádzajú na myseľ.

Rastúce vlasy do štýlu one-dĺžky bude tak celkom.

To by predviesť svoje prirodzené farby lepšie. S kratšími vrstiev, nie je dostatok povrch pre svetlo odrážať. Jeden dĺžka vytvára súvislú plochu predviesť prirodzené upozorňuje vo vlasoch.

Spínanie časť je ďalšia možnosť s touto kratšie, jedna dĺžky rezu.

Prosím, drž sa ďalej od blond... Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...