Krása

Najlepšie (a najhoršie) rany pre tváre v tvare srdca

Najlepšie (a najhoršie) rany pre tváre v tvare srdca

Najlepšie rany na tvare srdca tváre.

Dnes budeme pokračovať s ďalšou tvar tváre v našej Bangs série: srdce tváre. (Pozrite sa na tie predchádzajúce celý dlhé a hranaté -a skontrolovať späť týždenne pre nadchádzajúce obráteného trojuholníka, hruška, diamantových a oválne tvary.)

load...

Pokiaľ máte srdcovitý tvár, potom byť hrdí! Vzhľadom k tomu, že ste naozaj jedinečný. Trvalo mi nejaký čas prísť s príkladmi celebrít pre tento jeden, pretože ozajstné srdce tváre jednoducho nie sú príliš časté. To preto, že majú vždy vdovský vrchol, ktorý tvorí "V" srdca. (Takže nemiešajú vytvoriť srdcovitý tvár s tvare obráteného trojuholníka, ktorý budeme so zameraním na budúci týždeň). Čo tiež tento výzvou je skutočnosť, že mnoho celebrít, vrátane Kim Kardashian, podstúpi laserovú vlasy odstránenie skutočne zbaviť špičky vlasových liniek, ich vdovy.

Prosím, nerobte to! Kým špicatý vlasová môže bezpochyby urobiť rany trochu náročnejšie, ja som všetko o objímať svoje prirodzené dary od Matky Prírody a nájsť spôsob, ako s nimi pracovať, nie proti nim. Dnes pôjdeme cez niektoré bang nápadov, ktoré vám pomôžu inšpiroval (a je si vedomý toho, čo sa vyhnúť). Samozrejme, že v tvare srdca tvár môže byť úplne úžasná s vlasmi nosí rovným chrbtom, ako uvidíte na Kourtney Kardashian behom sekundy.

Nezabudnite svoj vlastný prirodzený typ vlasov do úvahy pri posudzovaní týchto fotiek, a priviesť ich do svojho vymenovania vlasy, ako ukázať svoju stylista presne to, čo máte na mysli.

Máte tvár v tvare srdca?

Nikto v Hollywoode má teraz viac definitívnu srdcovitý tvár, než Kourtney Kardashian. Osobne som rád, keď nosia vlasy až úplne ukázať ho. Ako som povedal, v tvare srdca tvár bude mať vždy vdovský vrchol, v tvare písmena rast vlasov v stredu čela. Avšak to neznamená, že všetci s šiltom vdovský automaticky má tvar srdca tvár. (Brooke Shields, napríklad, je viac námestie a cez vrchol jej veľmi prominentnú vdovský, Alyson Hannigan je hruška). Musíte sa pozrieť na prevládajúci tvar, a v prípade, že srdce človeka, majú najširšie bod tváre na čelo, a potom sa zužuje až na najužšom mieste na brade.

load...

Najlepšie Bangs pre srdcovitý Faces

Bardot ofina: Ako roztomilé sú tieto?! Vysoko univerzálna Bardot rany, ktoré sme videli prácu znovu a znovu na mnohých rôznych tvárí, ísť veľmi dobre s Kourtney je tvare srdca. Oni znížiť len o niečo dlhšie na vonkajších okrajoch, a samozrejme chcú oddeliť trochu v strede, čo je miesto, kde vrchol vdovy je. Skoro každý so šiltom vdovský bude mať prirodzenú cowlick tam, a nemusíte s ňou bojovať. Nechajte rany oddeliť, kde chcú, pretože to môže vyzerať skvele!

Záclonové rany: Eva Longoria má na sebe pestuje-out verziu Kourtney Kardashian svoje rany, ktoré sú dlhé záclony rany, ktoré postihli tesne nad čeľuste. Že dĺžka pomáha pridať šírku v najužšej časti tváre, pri brade, a pretože sú tak dlhé, že majú dostatočnú hmotnosť, aby sa správal s cowlick. (I keď Eva sama nemá príliš obávať, pretože vrchol jej vdovský nie je príliš výrazný.)

Dlhé, textúrované rany: môžete nosiť rovný-cez rany s tvare srdca tvár; stačí, aby im dlho a jemne štruktúrovaný, ako Kelly Hu je tu demonštrovať. Dĺžka a hrúbka pomoc zaťažiť prípadné cowlicks tak, že ofina ležať viac plochý a textúrovanie rozbíja vodorovná čiara, čo je dôležité, pretože nemusíte najširšia časť tváre, čelo, aby vyzeral ešte širšie.

Trhaný rany: Ďalšia variácia na rovný-cez tresku sú tieto tie trhané na Kerry Washington. Rovnako ako Kelly Hu je, že sú dlhé, stredne ťažké a rozdelené na koncoch. Myslím, že tieto tie, najmä vyzerajú úžasne s textúrou vlny vo zvyšku vlasy; dĺžka obočie-skimming naozaj prináša mimo oči.

Dlhé, bočné pozametal rany: Rovnako ako Kourtney Kardashian, Cote de Pablo má krásne, silné vdovský vrchol vo svojom korienkom vlasov, ktoré sa rozhodne na obdiv miesto kože. Dlhý a bočné pozametal tresku môže urobiť to isté pre vás, dáva vlasom trochu povzbudenie na jednej strane "V", a potom znášanie dole flirtovať cez opačný pohľad. Nemôžete ísť s týmto štýlom zle.

Bočné pozametal rany: Je možné mať nežiaduce-pozametal rany, ktoré pokrývajú čelo s tvárou v tvare srdca? Možno. Milla Jovovich má na sebe jej tu dobre, aj keď je možné vidieť, že vlasy sa chce oddeliť na vrchole vdovského, miesto aby zostal spolu ako jeden celok. Takže stačí si uvedomiť, že budete musieť bojovať, aby bitový Navrhujem blowdrying svoje rany na svojom mieste okamžite po umytí vlasov, takže nemajú šancu sušiť na vzduchu do svojej prirodzenej polohy.

Najhoršie Bangs pre srdcovitý Faces

Zaujíma vás, čo nerobiť? Tu je niekoľko pozoruhodných príkladov:

Ťažké, tupé rany: Bangs Kerry Washingtonová tu sú oveľa menej úžasné, ako tie, ktoré som ti to ukazoval. To preto, že tieto tie sú super-ťažké, vyrezané z vyššie na hlave a bez akéhokoľvek tvarovania rozbiť linku. S dĺžkou oka úkrytu a spôsob, akým som bol vysušené do zaobleného tvaru, jednoducho vyzerajú príliš ťažká pre jej drobné tvári. Ťažký tresk môže ľahko trpaslík úzku spodnú polovicu tváre v tvare srdca.

Ťažký, krútil rany: Beautiful Milla Jovovich môžu dostať preč s týmito údermi, ale stále si nemyslím, že sú tou najlepšou voľbou pre ňu. Vyzerá to, že som bol rez zámerne silná, z vysoko na temene, takže budú ležať naplocho bez cowlick nútiť oddelenie. Rovnako ako tomu bolo v prípade Kerry, sú tak dlhé a ťažké, že premôcť zvyšok svojich funkcií.

Jemný rany: Nie som priaznivcom tenkých, tenký rany na nikoho, ale sú problematické najmä v tvare srdca ľudí kvôli cowlick. Je to niečo ako Zlatovláska s hrúbkou tresku: nechcete, je príliš silný (ako Kerry Washington), ale nechcete je príliš tenký, a to buď (ako Eva Longoria tu). Ja si nemyslím, že nutne vyzerať zle na ňu v tejto fotografii, ale to bude sakramentsky ťažké na kontrolu so šiltom silného vdovský, nehovoriac o tom, ako rýchlo oni by sa zhlukujú na olejovom / spotené čelo. Myslím, že niečo ako Kelly Hu je plnšie štýl je spôsob, ako ísť: tak akurát.

Tenké rany: Tu je ďalší príklad z tenkých rany, tentoraz na Kristanna Loken. Jej sú ešte horšie ako Eva je, pretože oni sú zlepujú vo vymedzených úsekoch (ktoré sú v kontraste skutočne dátumom spôsobom s kaderami vo zvyšku vlasoch). Ďalšia vec, ktorá sa môže stať s ofinou, ako je táto, a ja viem, pretože sa to stalo mne, je to, že cowlick na vrchole vdovského môže urobiť kus vlasov vlastne stočiť miesto ležať vo vodorovnej polohe. Skryť, že by bolo oveľa lepšie, keby mala väčšiu váhu v týchto rany, s trochou choppiness na koncoch.

Priamym cez ofina s bob: Jeden opatrnosť, keď robíte s priamym cez rany na tvári v tvare srdca je to, že ste nikdy chcieť spárovať s bradou dĺžky bob. Jenny McCarthy mal tento štýl pre horúce minúty pred niekoľkými rokmi, a môžete vidieť, prečo sa to nikdy neurobil, lebo. Vodorovná čiara z rany v kombinácii so zvyškom vlasov zastavenie na čeľuste skutočne kladie dôraz na špicatou bradu o tvár v tvare srdca, a sa spodná polovica vyzerajú naozaj úzky.

Zvlnené, oddelený rany: Pokiaľ ju vzhliadnuť, je jasné, že Juliette Lewis má problém bang. Jej proste nikdy Zdá sa, že chcú zostať pohromade. Chápem, ale ja by som tiež rád, aby naznačujú, že namiesto tohto podivného stočený-under a bočné-parted štýlom, že sa snaží niečo ako Bardotová ofinou Kourtney Kardashian je. Domnievam sa, že aj možno trochu texturizačním by ísť dlhú cestu smerom k dať jej viac definovaných a lichotivé štýl.

Aký je váš obľúbený štýl rany na tvári v tvare srdca? Ak máte srdcovitý tvár, ktorý účesy pracovali pre vás? Čo je to najhoršie štýl v tvare srdca tvárou?

load...