Krása

Najlepšie (a najhoršie) odtiene v novej kolekcii rúk značky Marc Jacobs

Najlepšie (a najhoršie) odtiene v novej kolekcii rúk značky Marc Jacobs

V prípade, že ste si nevšimol, bol som na real prestížnej rúžu-recenzného kop v poslednej dobe. NARS Audacious, Clinique Pop, Givenchy Le Rouge-a-Porter. Ste pravdepodobne zle pohľade na detailné zábery z mojich úst už.

load...

Ale majte so mnou, pretože dnes budeme hovoriť o inom novej kolekcie, nové Le Marc Lip krémy od Marc Jacobs. 

Balenie je elegantný a čiernej a magnetický, čo bolo nepríjemné pre fotografiu, pretože sakramentsky veci stále držať pohromade. Ale celkom sa pozrieť na:

A teraz, neviem iste, či sú tieto výmene Lovemarc Lip gély, ktoré boli pôvodné rúžu v rozmedzí od Marc Jacobs krása, keď sa prvýkrát uvedený na trh v roku 2018. Ale to rozhodne vyzerá to tak, je-li webovej stránky Sephora je nejaký náznak. Stránka Lovemarc je mŕtva zóna.

Asi preto, že technológia sa zlepšila míľovými krokmi v posledných dvoch rokoch, mohli by ich nahradiť Le Marc -a krémovú vysoko pigment, hydratačný rúž s beztiaže pocit na perách a 10 hodín dlhovekosti.

Navyše gél rúžu sú tak 2018 (ak sa nemýlim, Lovemarc mal lesklé, naprostá-ish povrch). Teraz si myslím, že sme sa vracať k plné krytie a semi-matný textúry, ale s množstvom hydratácie. Ako tieto!

K dispozícii je 20 odtieňov, a akt extrémneho veľkorysosti, Marc Jacobs -The značka, nie osoba-mi poslal všetky do jedného. Takže je to len spravodlivé, že som sa ukázať vám, pretože Marc Jacobs.

Ako vidíte, je to červeno-centric zber a (eeks!) Existuje veľa hnedé. Či už je to dobré alebo zlé, nechám vás rozhodnúť. Celkovo možno povedať, že tieto farby sú veľmi jedinečné a nie tie, ktoré uvidia od väčšiny iných značiek. 

load...

Každý odtieň bola pomenovaná po žene, ktorá inšpirovala Marc Jacobs-muž, tentokrát-v určitom okamihu svojho života. (Vari Tom Ford mať ten nápad najprv Lips & Boys?)

Pozrime sa:

200 Oh Miley!

200 Oh Miley! je popisovaný ako "jahodové korenia" (a to je celkom jasné, kto to bol pomenovaný po). To je jasne červená s chladnou podtextom, a ja myslel, nenosia červené, ktoré často, tak by som určite dosiahnuť za to. Na webových stránkach, Marc odporúča tento jeden pre ľudí s teplou kožou (zlatá alebo marhuľové podtónmi) a blond, striebornej alebo červenej vlasy. 

202 Goddess

202 Bohyňa je popisovaný ako "hlboké Maraschino." Jedná sa o klasickú červené v zbierke. Je to podobné ako 200 Oh Miley!, Len zlomkom hlbší a menej cool. Navrhujú tento jeden pre teplú kožu tiež, ale s bruneta alebo čierne vlasy. Mám tendenciu súhlasiť, pretože to bolo trochu "Prišiel mi z pier!" Na môj spravodlivý sfarbenie.

204 Amazing

204 Úžasné je popisovaný ako "sladkosti jablko červená." Jedná sa o teplé červené, ktoré sú určené pre osoby s chladnou kožou (ružové alebo ružovými tónmi) a blond, striebornej alebo červenej vlasy. Našiel som to raz trochu jednoduchšie nosiť ako 200 Oh Miley!, Ale kto to sakra vie, čo moja pleť tón. (Myslím, že by som mohol ísť buď cestou?)

206 Dashing

206 Dashing je popisovaný ako "veľmi čerešne." Sme späť k ochladeniu opäť, to je ďalší červený s chladnými tónmi. Je to blízko 202 Bohyňa, ale s väčšou bobule v ňom. Takže hádam, je to pre brunetky. Stále veľmi classic.

208 slečna Scarlet

208 slečna Scarlet je popisovaný ako "hlboký rubín." Je to tu s tými zaujímavé! To je hlboká tehlovo červená s teplými tónmi. Páči sa mi to na seba pre dramatický večerné vzhľad, ale Marc napovedá, je to lepšie pre chladné kožu a bruneta alebo čierne vlasy. 

210 Blow

210 Blow je popisovaný ako "tmavé bobule zamatu." Preklad: vínovo červená. Vidíme veľa tohto tieňa na červenom koberci v poslednej dobe, a ja som rád, že toto nie je príliš gotický (aj keď len počkať, je tu fialová blíži). Marc ho odporúča pre teplú kožu a bruneta alebo čierne vlasy.

212 Rei of Light

212 Rei svetla je popisovaný ako "opečenú tehál." Tiež známy ako "hlboké Sienna oranžovú." V podivné spôsobom, že som sa s ním-hovoriť o neobvyklú farbou! Vyzerá to, že rovným dielom oranžovej, červenej a hnedej, a prekvapivo, myslím, že to vyzerá dobre na. Marc toto sa páči na chladné odtiene pleti s bruneta alebo čierne vlasy.

214 Georgie Girl

214 Georgie Girl je popisovaný ako "cukrovej vaty ružové." Oni tiež nazývajú neutrálne ružová, ale nemyslím si, že je správne; Povedal by som, že je to viac v pohode-posilnil (a vôbec dobré na mojej farbe pleti). Tiež som mal problémy ho, aby zostali na vnútornej strane úst, čo je nikdy roztomilé.

216 Kiss Kiss Bang Bang

216 Kiss Kiss Bang Bang je popísané ako "pečené ruže" alebo prašných ruže. Začínam, 90s vibrácie tu, ale myslím, že tieto stredné tóny budú vracať. (Ak je to Marc áno, potom to musí byť tak.) Myslím, že to nie je presne nelichotivé. A ja rozhodne nemám nič iné, ako je to v mojom masívny kolekciu. 

218 Clara

218 Clara je popisovaný ako "tučné ruže" a tiež "francúzsky ruže ružová." Je to v pohode-posilnil, ale trochu viac zábavy (a menej modrá) ako bežný fuchsie. Ak ste do svojich brights, budete pravdepodobne sa mi to, ja! To je veľká letná tieň.

220 Jolly Molly

220 Jolly Molly je popisovaný ako "jasný žuvačky." Ale potom na webových stránkach MJ, hovoria "koralov ružové." Ako to teda je? Myslím, že žuvačka je presnejšie; Nie som dostať toľko koralov tu vôbec. Je to v rovnakej rodine ako 218 Clara, len ľahšie a s lapačom žltej podtón. Páči sa mi tento jeden oveľa lepšie ako 214 Georgie Girl, druhé svetlo ružové v tejto kolekcii.

222 Boy Gorgeous

222 Boy Gorgeous je popisovaný ako "bobule rouge" alebo "tmavo fialovú červenú." Je to pekné, Plumma berry-druh odkudkoliv.Nejprve tieni, vo dne alebo v noci. Ale asi najlepšie pre teplé pleť a tmavé vlasy.

224 Magenta

224 Magenta je popísané ako "hroznovej sangria" alebo "tmavo purpurové." Je to tááák v blízkosti 222 Boy nádherný, ale radšej toto, ako sa zdá vyzerať nádychom viac naprostý na perách, a nie je tak krémová / ťažký. 

226 Scandal

226 Škandál je popisovaný ako "intenzívnu slivky." Skôr fialové alebo baklažánu, a nie, nebudem mať na sebe to von z domu v dohľadnej dobe. Ale ak je to vaša taška, choďte do toho! Čo je divné je, že to v skutočnosti nebol najväčší nelichotivé v zbierke. Že jeden je ešte len príde!

228 Infamous

228 neslávne je popisovaný ako "mäkké pivonka." Je to tlmené teplej ružové a svetlejšie variácie na 216 Kiss Kiss Bang Bang Dusty ruže. Nemám nenávidieť, ale nemám ho rád. Aj keď poviem, že je to obrovské zlepšenie oproti tým vápencových akty v niektorých rúžu zbierkach (aj na červenom koberci).

230 J'Adore

230 J'Adore je popisovaný ako "terakota červenať." A ani náhodou, to nie je úplne najhoršie farba na mňa v tejto kolekcii, ale blíži. To moka odtieň je ešte viac, 90s než tie ružové. Ja len. Nie. Chcem, aby moje pery vyzerať takto. Je nám ľúto, Marc.

232 Mahagon

232 mahagón je popisovaný ako "horúcu čokoládu." A to je pre mňa vyzerať pozitívne chorý. Prisahám, že má zelené tóny, a obráti sa moja pleť úplne žltkastú to, čo dáva, Marc Jacobs? (V skutočnosti to vyzerá oveľa lepšie vo fotografii, ako to robí v reálnom živote.) Som si istý, že to bude fungovať lepšie na niekoho s veľmi hlbokým kožu, ale postupovať s najvyššou opatrnosťou! Nie som rád týmto podtónmi jeden bit.

234 Jadro Cora

234 Jadro Cora je popisovaný ako "vynikajúci koralov." Oveľa lepšie. Jedná sa o oranžovo-červené a jedna z mojich najobľúbenejších odtieňov v celej kolekcii, ale na druhú stranu, ja som tvor zo zvyku. Marc hovorí nosiť tento jeden, ak máte blond, striebro alebo červené vlasy a chladný tón pleti.

236 Takže Sofia

236 Takže Sofia je popisovaný ako "elektrický melón." Je to jasnejšie a červenšie než 234 kľúčové Cora, a páči sa mi to rovnako dobre. Je to určite o niečo jednoduchšie nosiť ako klasický plný červené, pretože účinok je tu viac vybielené a utlmený.

238 je t'aime

238 je t'aime je popisovaný ako "rum malín." Oni tiež volať to "ružovo červený," ale myslím, že opis malina je presnejší. Rovnako ako 236 Takže Sofia je zmäkčená, snehobiely jasne červené, je to rovnaký účinok na tradičné bobule. Som naozaj rád tento jeden rovnako.

Kde kúpiť

Nájsť Marc Jacobs Marc Le Lip krémy na Sephora a Marc Jacobs krásy.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali nejaké rúžu Le Marc ešte? Ktoré odtiene sú vaše obľúbené? Ktoré z nich by ste nikdy nosiť?

load...