Krása

Najlepšia make-up make-up pod 20 EUR

Najlepšia make-up make-up pod 20 EUR

Povedal som to pred a poviem to znova: keď moja kolekcia make-upu, získal ako kozmetický editor, zmizli navždy (spolu s mojím aktuálne cracku, ako dodávky nových prichádzajúcich denne *), som úplne presvedčení, že by som bol schopný prežiť nákupe make-up v lekárni alebo supermarkete.

load...

(* Viem, že môže znieť ako nepríjemný, ale to je to, čo robím. Len nezabudnite, že väčšina kozmetické redaktori by radi vzdať pár Tom Ford rúžu, aby sa platiť nájom. Dobre, možno nie Tom Ford. Ale rozhodne Dior.)

Mimochodom, čo hovorím, je to, že istý, I love me trochu YSL a Chanel a značky Thierry Mugler a Josie Maran. Ale naozaj? Až na niekoľko málo výnimiek (ktoré som sa mohla vyliať na iné miesto, na iný deň), keď si odniesť obalov, ktorá je ďaleko, ďaleko lepšie ako u luxusného konci spektra, to tak nejako vyrovnáva hracie pole.

Áno, stále si myslím, existuje niekoľko kľúčových položiek, že je lepšie, aby márnotratnosť na: základom pre istotu, a tiež očné tiene, pretože textúry a pigmenty sú zvyčajne oveľa lepšie vo vyšších-end značiek. Ale rúž? Riasenky? Cheapie veci robí dobre, thankyouverymuch.

Mal som kopať cez to, čo je prísť v posledných niekoľkých mesiacoch, a potom trochu play-A tu je to, čo myslím, že je nový a stojí mimo kontroly nabudúce budete zdvíhate potraviny alebo nákupu toaletného papiera.

Pre vaše pery:

Hard Candy Painted Lady Lip Color v Kitten

Naprosto. Posadnutý. S týmto rúž. Pamätať Hard Candy? No, ako výbuch z 90. Rokov minulých, je to späť, ale teraz výhradne v Walmart (Wal je drogérie / supermarket, nie?), So všetkým, čo za 10 €. Hovorí sa, že vzorce sú úplne rovnaké ako predtým, keď bola linka predáva za Holt Renfrew, a zatiaľ čo ja nie som istý, že som úplne veriť im Úplne som kopať rúž. Nielen, že je čerešňovo ozdobená obaly rozkošný (kompletné s roztomilou fuchsie páskou na konci, ktorý myslím, že viac rúž spoločnosti by mali vážne uvažovať), ale farba je nádherný čerešňovo červené s najmenšou, najmenší kúsok lesk (ale nie lacnej trblietanie, sľubujem). (Ak by ste chceli viac ploché červené, navrhujem na love.) Tie tiež vojdú do Nars esquí bacuľaté pery ceruzkou verzii: Šokujúce Glossy Ceruzka na pery, ktorý je rovnako báječný.

load...

Joe Čerstvé matný rúž vo Fuchsia

Táto 6 € (!!), Joe Fresh Lippia bolo po všetkom Twitteri minulý týždeň, a to vďaka fotenie, kde sa používal to na môjho priateľa M. Zrazu sa všetci museli mať it-a nádherný Allie z nadané (nezabudnite ju?) vytrhol ma môj vlastný vzorku. Je to naozaj tak dobré, ako humbuk: matný, ale nie suchá vyzerajúci a nádherné, nasýtené tučným fuchsie s nulovou hru farieb. Pretože sa nám nepáči naše odvážne rúže s hru farieb, že nie?

(Mimochodom, ne-nové, ale aj vynikajúce drogérie rúž je to jeden z Revlon. Gucci Westman robil to tak je to samozrejme fab).

L'Oréal Paris neomylným Lipcolour v Beyoncé Red

Hovorím veľa o pery škvrny, pretože sú to skvelý spôsob, ako zmierniť do ktorej majú viac farieb na perách, bez toho aby na sebe plne na rúž, čo môže byť trochu desivé pre minimalistov pier medzi nami. Ale sú tiež skvelé, pretože zostať na mieste. A na tento účel, sa mi páči táto L'Oréal Paris jeden. Teraz musím ťa varovať, je to celkom jasne červená, ale ak ste pripravení na to, ako som sa už zmienil, L'Oréal Paris robiť naozaj veľké červené. Ďalšia skvelá vec, o to je to, že prichádza s balzamom, ktorý ste vložili cez vrchol. Tak múdra!

Dva ďalšie (opäť ne-nové, ale skvelé) možnosti pery škvŕn sú tieto tie z Joe Fresh a tiež Covergirl je.

Pre oči:

CoverGirl LashBlastFusion Volume + Length Mascara Very Black

Kto hovorí, že budete musieť obetovať dĺžku pre objem, alebo naopak? Nie je CoverGirl. Ja používam tento riasenku práve teraz a som prevažne spokojný s nedostatkom zhlukovaniu, je vážne NONE a teraz (po dvoch mesiacoch) existuje v skutočnosti malo byť. Považujem to perfektný deň maskara: nie je to bude najviac volumizing ALEBO najväčšie predĺženie vo vašom šatníku maskary, ale to sakramentsky dobrú prácu a to ako pri pohľade veľmi "čistý" na riasy.

A ešte jedna varianta riasenky (to bola zahájená v ranom lete) je Maybelline New York je to Falsies Volum'Express riasenka. Milujem to.

Hard Candy Eye Candy Sparkle Cream Eyeshadow & Glitter Eyeliner v Pixie

Dobre, ďalšie Hard Candy. Nečakal som, že sa to páči, ale musím povedať, že mám. (Hodí kozmetické pravidlá z okna.) Vidíte, my sme len o vstup do sezóny, kedy je to spoločensky prijateľné mať na sebe trblietavé veci na vlastné oči. A prečo míňať viac ako 10 €, že jo? To je dobrý, pokiaľ ide o trblietky očné tiene ísť, pretože to nie je v príliš klzké, liquid báza, ktorá dostane všetky pokrčené až do 10 minút. Navyše dostanete mini-očné linky! A aj keď som tiež povedal, že nemám rád ružové očné tiene (pozri: Blake Lively), robím výnimku tu, pretože keď som sa snažil ju sa mi páčila. Veľa. (Možno preto, že ružová je bližšie k mojej vlastnej pleti a preto tónovanie dole glitteriness na to?)

Pre vašu pokožku:

CoverGirl a Olay Stačí nestarnúci Serum Primer

Primer a séra v jednom? Chlad! Olej-control nie je vaším hlavným záujmom, bolo by to byť báječný produkt, aby vaša pleť nový impulz, než si dať na make-up. Nielen, že to bude vám veľa hydratácie a anti-aging dobra (to je Olay sérum časť), ale Covergirl rozbušné zložky pomôže makeup ďalej hladšia, vyzerať leštené a vydrží dlhšie. Milujem spôsob, akým to cíti na mojej koži ako veľké veľké pohár vody.

L'Oréal Paris a Hardy Candy tiež priméry (bývalý sa nazýva Studio Secrets mágia Obracanie základňa). Dať im nahliadnuť príliš. Aj rovnako ako Olay jednej, pretože to nie je silikón y vôbec. Že tieto tie sú, že silikónový gél textúra, že to nie je pre každého.

L'Oréal Paris Touche Magique Anti-Únava a osvetľovacie Concealer

Um. Drogérie Touche Eclat, niekto? Som vážne ohromený výkon tejto malej Twist-top pero, čo je skvelé pre pop do vašej kabelky. Spomínam si, ako Carmindy hovoril o osvetľovaní určitej oblasti tváre? No, to by bola veľká vec na použitie, a to najmä na vnútorných kútikov očí. Úroveň krytia je prekvapivo slušné!

To je pre dnešok všetko, priatelia.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov ešte? Aký je váš obľúbený cheapie krása kúpiť? Myslíte, že by ste mohol prežiť, ak ste mali kúpiť všetky vaše make-up v lekárni alebo supermarkete?

load...