Krása

Najlepšia inšpirácia krásy na filmovom festivale v Cannes v roku 2019

Najlepšia inšpirácia krásy na filmovom festivale v Cannes v roku 2019

Nezdá sa vám proste milujem, ako červenom koberci akcia nie je nikdy ďaleko? Je to hrozne pekné celebritami, aby nás potešil tak. Minulý týždeň to bolo Met Ball, a teraz filmový festival v Cannes práve odštartovala.

load...

Boli ste niekedy v Cannes? Bol som tam raz klišé kanadskej vlajky ozdobené batoh na rozťahovanie, takže hádam, že som úplne iný zážitok, než niekoho, ako Rachel McAdams. Ona je tu pre jej nadchádzajúce Woody Allen film, Polnoc v Paríži (jej čo-star je Owen Wilson), a ja som veľmi potešený oznámiť, že naše dievča robí hrdí. Veľmi hrdý.

Beauty-múdry, dievča len svieti na červenom koberci. Uvidíte, pozrime sa jej vlasy a make-up v porovnaní s červenom koberci veteránmi, ako je Angelina Jolie, Uma Thurman a Salma Hayek. Oh, a Karolína Kurková. (Ale modely nie sú naozaj počítať, pretože by mohli ísť s holou tvárou a neumývané vlasy a stále vyzerajú úžasne. Boo).

Tak tu je Rachel počas dňa, na Photocall pre jej nového filmu:

Incroyable, non?

Prisahám, že nie som zaujatý, aj keď je členom kanadského a nosiť svoj obľúbený druh make-upu (LOTS červenať!) A športové môj účes voľby (long, šikmé rany cestičkou uprostred, Sienna Miller -štýl). Je to tiež trochu Bardot-ish príliš, nezdá sa vám?

Len na predmet červenať: vidieť, to je to, čo sa stane s krásou po celú dobu. Zrovna, keď som pripravený sledovať Carmindy múdrosť a tón ju na mojom červenať závislostí, vidím tento pic a ja zase nasávaná späť. Super-ružová, ružová tvárenka je vzhľad tu nie je očný make-up. A Moc sa mi páči myšlienka zodpovedajúce Lippia na tvári farbu. Ja hovorím áno, prosím, na túto nasýteným ružovým leskom.

Teraz, keď som mal jednu sťažnosť, že by bol farba vlasov. Trochu blondínka, keď som rozhodne nebol. Keď idete to oveľa svetlejšie ako je vaša prirodzená farba, čo naozaj potrebujete, ktoré majú byť vyčlenené na časté koreňovej touch-up, najmä ak ste celebrita, a tak to je dôvod, prečo som si vybral viac nositeľný jahodovou blondínkou. Jemný náznak, Rach.

load...

Každopádne, tu je to s večerným vzhľadom k premiére:

Dobre, to je chorý. Kto vedel, že Rachel by mohla ísť tak glam? Upozorňujeme, že starý Hollywood vyzerať, že som si všimol z Met Guľový -deep-bočných dielov, jemné kaskádových vlny, červené pery a dlhými riasami, je tu nový povrch, čo znamená, že má nohy, naozaj.

Asi by som to neurobil toľko farby na očné viečka (Dobrý deň, Blake Lively!), Ale inak si myslím, že je to dokonalosť. Najlepšie na tom je, ako sa jej podarí vyzerať tak HAPPY. Dokonca aj jej oči sa usmievajú. Výborne! K-Stew by si mal robiť poznámky z tejto dievčatá.

Teraz sa poďme rýchlo pozrieť na ostatných účastníkov.

Tu je Salma Hayek na ňu Photocall pre Kocúr v čižmách:

Meh. Neexistuje nič, čo by milovať, alebo nenávidieť o tento vzhľad. Zistil som jej večer verzia oveľa zaujímavejšie:

Opäť máme hlbokú bočný diel a vlny, tentoraz na jednu stranu-čo myslím, že vyzerá skvele.

Čo si myslíte o belavý očné tiene? Z nejakého dôvodu je to, že ma premýšľať zuby sú veľmi žlté. Ale to by mohlo byť, pretože som sa práve vrátil z poznávania hrebeňa najnovšie Whitestrips inovácie v Montreale druhý deň. (Veľmi vzrušujúce novinky na to čoskoro, takže zostaňte naladení!)

Tu je Uma Thurman:

Som veľký fanúšik zelených Visiace šperkov pre náušnice, si spomenúť, kedy Reese nosil na Oscaroch, a Angelina rok pred ňou? A tak som celkom rád, že Uma zvolil toto príslušenstvo sa obliekať ju inak úplne holé šaty / vlasy / tvár.

A keď už hovoríme o Angelina Jolie, tu je na Photocall pre Kung Fu Panda:

Pri pohľade trochu bledý. Keď jej bolo, tak by som nosiť béžová. A ja by som asi robiť rukávy. Ale inak? Vlasy a make-up zvyčajne low-key nádhera.

Posledný zo všetkých, budem ťa opustiť tento záber modelu Karolína Kurková:

Musím znieť ako zlomený rekord s touto vecou Old Hollywood? To je nový twist keď: a faux-bob s 1920 cítim. (Ak budete potrebovať niekoľko tipov, ako vytvoriť, pozri tu). Som rád, že to urobila s minimálnym make-up miesto v-vaše-tvár červené pery, atď

Čo si myslíte o týchto Cannes červenom koberci vyzerá? Súhlasíte s tým, že Rachel McAdams vyzeralo to najlepšie, alebo sa vám páči ďalšie celebrita tu lepšie? Ako sa cítite o tejto veci Old Hollywood v každom prípade, že budete to vyskúšať?

load...