Krása

Najlepší spôsob, ako odstrániť chĺpky na tvári (náznak: nie je to vosk)

Najlepší spôsob, ako odstrániť chĺpky na tvári (náznak: nie je to vosk)

Takže mám mini-krízy tu, a to má čo do činenia s mojím obočie. Viete, môj estetik (alebo, ako som jej zavolať, "moje obočie lady"), sa chystá ísť na dovolenku mat. Až do septembra, zajtra je posledný dobe, že bude ovládať kus nite do úst prehovoriť obočia do požadovaného tvaru. A aj keď to len brať, ako je štyri mesiace preč, ja už som nervózny a obavy, a už vôbec nie istý, či môžem veriť jej nahradenie (ktorý, priznajme si to, bude mať klientov sama, keby bol zďaleka tak dobrá pri tom obočie-právo?). Tak hľadanie začína, pretože som jeden z tých ľudí, ktorí sa vyžaduje mesačné profesionálnu údržbu obočie a (ako si možno zhromaždili) Som super-vyberaví ohľadom toho, kto to robí.

load...

V každom prípade! Vzhľadom k tomu, fúzy je hlavnou starosťou pre mňa práve teraz, myslel som, že najvyšší čas som urobil príspevok na mojej filozofie, pokiaľ ide o túto oblasť ženskej grooming. Hovorme o obočie, hovorme o fúzy, hovorme o broskyňové páperie. To je to, čo mi poradiť.

FOR obočie, Tweezing závitov sú lepšie ako voskovanie.

Okrem toho, že je to vždy ma vydesilo dostať horúci vosk slathered tak blízko mojich očí, existuje niekoľko ďalších problémov s voskom ako tváre metóda odstraňovania chĺpkov:

1. Je zrejmé, že Biggie je, že to môže byť dráždivý. Použil som požadovať ton korektor a práškové post-pribúdajúceho relácii len sa upokojiť svoju kožu, ktorá by bola červená hodiny. Tiež by som si často málo hrbole, alebo dokonca akné v tejto oblasti, čo je akási buzzkill keď ste práve plonked až 30 €, aby sa vaše obočie vyzerať pekne.

2. Tam je tiež otázka ťahá a ťahanie na citlivú pokožku, ktorá podľa nich v priebehu času môže spôsobiť vrásky. Ten, kto "oni" sú, budem mať "svoje" slovo.

3. A samozrejme, ak používate prodz ako Retina-A, bude vaša pokožka Peel hneď s voskom. Yowza! Urobil som to, a to je veľmi nepríjemné.

Rezanie závitov, na druhú stranu, neprichádza s týmito problémami, a so správnym lekára, môže byť spôsob, ako presnejší ako vosk. 

Poďme všetci jednoducho ignorovať skutočnosť, že sa závit obočie uvedených kurčiat waaay príliš tenký. Plné obočie je elegantný obočie, ľudí. Čo je dôvod, prečo, čo skutočne potrebujete mať čas nájsť dobrý estetik. A prečo som v panike, ale áno, už hovorili sme o tom.

load...

Mimochodom, pani bola robí combo závitom a Tweezing * na mňa asi šesť rokov a som neváha evah naozaj všade blízko k podráždeniu som sa dostal s voskovanie. Jediný problém je, ak váš estetik tlačí nadol príliš so závitom, že ťa mohol opustiť s diagonálnymi závitom zárezov, ktoré sa pár dní ísť dole. Ale verte mi: odborník nebude chcete urobiť, takže ak sa to stane, ísť niekam inam.

* Tweezing len je vlastne ideálne, ak môžete nájsť niekoho, kto robí to. Viem, že existuje pomerne málo NYC obočie guruovia, ktorí pracujú týmto spôsobom, pretože oni hovoria, že aj navliekanie nie je dostatočne presný. Na druhej strane, oni tiež účtovať US50 € a hore.

Ale dosť o obočie! Ísť von a nájsť si dobrú navliekača dámu. A ak máte ďalšie tváre potreby odstránenie chĺpkov, pokračujte v čítaní.

AK LASER alebo získať elektrolýzou, Odporúčam Bad Boy PRE VAŠE, Stach.

Tento jav sa nazýva Epicare, a je to v podstate pružný kovový Slinky podobné zariadenie, ktoré ohýbať and roll odstrániť chĺpky priamo z koreňa, napríklad takto:

Nikdy som sa dotknúť môjho hornej pery (pretože moje obočie lady sľúbil, že ma upozornil, keď "musím", a tiež preto, že vraj, akonáhle začnete nemôžete prestať?!), Ale musel som to skúsiť. Super ľahké a rýchle, a tak dlho, ako si vie poradiť sa mierna bolesť (Človeče up áno?), Je to úžasný spôsob odstraňovania chĺpkov, pretože je to v podstate ako at-home závitov. Ale bez závitu.

To by som nikdy neurobil moje obočie s tým, že to nie je presné / kontrolovateľné dosť, ale nikde inde na tvári, to by bolo úžasné! 

Môžete si ju objednať tu; len 14 € a sú dodávané zdarma v Kanade.

Rýchly slovo o iných metód odstránenie fúzy: Ja som samozrejme zástancom stálych metód, ako je laser alebo elektrolýzou, ak je vaša situácia oprávňuje. Ale povedať nie odfarbiť, prosím, aj keď Sally Hansen a Jolene a Andrea robiť naozaj ľahko ovládateľný domáce bielenie súpravy, ktoré som používané na mojej paži chlpy, napríklad (aj keď teraz už len epiláciu) -Oni môže dráždiť a vy , re stále prilepené s 'Stach. Len blondína, Stach. Voskom alebo depilačné (ktorý odstráni vlasy tesne pod povrchom kože) je lepšie, ale vy stále riskovať problém podráždenie, rovnako ako sa stanú obeťou tohto pojmu v Urban Dictionary.

(I keď Breaking News! Nemôžem vám povedať nič o tom ešte, ale značka mayjah prichádza s prelomovou nedráždivým depilačné súpravy na jeseň tohto roka. Viac o tom čoskoro. Ale teraz, môj tip je určite Epicare).

Myslíte si, vosk, niť alebo tweez vaše obočie? A čo zvyšok tváre, ak je potrebné postarať sa o podnikanie, ako si Dewit? PS: Hit me up v komentároch, ak viete o dobrej navliekanie v oblasti Toronto! V skutočnosti, aby to všetko kanadskej čitatelia potrebujú vedieť!

load...