Krása

Najlepší šampón a kondicionér pre moje jemné farebné vlasy

Najlepší šampón a kondicionér pre moje jemné farebné vlasy

Dovoľte mi, aby som vás na niečo opýtať:

Prečo si myslíte, že značky chceme ťažké, krémová šampóny a kondicionéry, len preto, že farba naše vlasy?

(Som arogantne predpokladá, že aj vy ste dostal jemnú, farbené vlasy, keď videl, ako ste klikli na tento post.) Možno je to držať rovno ako ja, alebo možno je to zvlnená alebo kučeravá. Ale som si istý, že sme všetci v dohode o nechce ho ťaží s partiou brečky v sprche.

load...

Pravdepodobne jedným z dôvodov, prečo máte farbu v prvom rade preto, že farbivo slivky z vlasovej pramene, takže to nie je tak jemný a klzká. Posledná vec, ktorú potrebujeme, je nejaký bohatý, šampón ťažká alebo kondicionér. Iste, oni by mohli držať farbu svieži, ale bude to nevadí, keď je to všetko vytáhl a mastný.

To je dôvod, prečo, keď sú konfrontovaní s voľbou medzi prínosmi farba na ochranu a objemu, vždy, vždy zvoliť hlasitosť. S výnimkou teraz nemám to! Odborníci pre starostlivosť o vlasy John Frieda® nedávno preformuloval ich luxusných Volume Touchably Full šampón a kondicionér:

Didja vidieť? Sú teraz špeciálne pre farbené vlasy. Takže nie je starať o urýchlenie blednutiu proces, aj keď sú veľmi ľahké. Vlasy modlitby odpovedal.

Ja som vlastne pomocou tohto dua od decembra minulého roka, kedy som sa prvýkrát dostal do rúk niektoré vzorky médií. Boli v mojom sprchou odvtedy, čo je veľký problém. Skoro som používal je hore, v skutočnosti! dôkaz:

Tu je to, čo sa mi páči o nich. Šampón nielen vám poskytuje dôkladné čistote, je tiež jasné, čo je skvelé, pretože podľa mojich skúseností tie biele sú stále príliš ťažký. Kondicionér je priesvitná biela; Tiež je dobré znamenie. Oni formuloval kondicionér pridať "grip" pre jemné vlasy, spolu s lesk a objem dávok. Úhľadný, čo?

Je to tiež skvelý detangler:

load...

Ďalšie cool vlastnosťou je, že technológia objem posilňujúci v šampóne sa aktivuje pri vyfénovať! Zažil som to pravda. Zvyčajne som lenivý vzduch vlasov, ale keď som to vynaložiť úsilie, aby tepelne štýl po použití týchto výrobkov, účinok je veľmi "wow" *:

* Dobre, "wow" na Jemné, ploché vlasy človeka. V mojom svete, to je veľký vlasy! A všetko, čo som tu urobil, bolo, vysušte ju s hlavou hore nohami; žiadne mimoriadne dielo s guľatým kefou alebo tak niečo.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali tieto produkty ešte? Rád by som počul, čo si myslíte!

load...