Krása

Náhľad na rúž Ecco Bella: krémové, pigmentované, všestranné odtiene

Náhľad na rúž Ecco Bella: krémové, pigmentované, všestranné odtiene

Pred niekoľkými mesiacmi, povedal som ti o o veľkom rozsahu organických rúžu z Nūdus Austrálie.

Hneď potom, Ecco Bella natiahol aby zistil, či by som chcel dať svojim FlowerColor rúžov ​​si skúšobnú jazdu, taky. 

load...

A teraz som s radosťou oznámiť, že som objavil ďalší skvelý all-prírodné rúžu čiaru!

V skutočnosti som bol oveľa viac prekvapený, že som rád lippies Ecco Bella. Sú to značky som videl v priebehu rokov v obchodoch so zdravou výživou, a v porovnaní s elegantným módnym Nūdus bielom obale, ich je trochu nudné:

Ja tiež nebude klamať. Bál som sa, táto rúž bude typická predajňa zdravej výživy nočná mora príliš hnedých tónov, podivných blyští a neobvyklých textúr. Vieš, ten druh make-upu, ktorý mení ľudí preč prírodné make-up úplne!

Našťastie títo nie sú rád, že vôbec.

Snažil som sa päť zo 17 odtieňov, a všetci sú tak milí! Veľmi moderné farby, a s krásnym balzam podobný pocit, rovnako. 

Predtým, než som im ukázať na vás, poďme sa rýchlo pozrieť na zložiek:

Ricínový olej, isopropylis palmitas (z kokosového orecha), kandelilový vosk, 100iu vitamín E, organický nechtíkový olej, organické harmančekový olej, organické jojobový olej, kvet vosk potiahnuté oxidmi železa. Ružovej farby obsahujú karmín.

Pekný a krátky, ako sa mi to páči! Dôležité je, že tieto rúže neobsahujú vonné látky, lepok, FD & C farbivá a ropy. Väčšina z nich sú aj vegan.

Poďme sa pozrieť na farby!

Rosewood

Palisander je veľmi tlmené hnedo-ružovo červený. Nikdy by som si vybral to až na vlastnú päsť, ale bože, ja to veľmi páči! To by bolo lichotivé na akékoľvek pleti a je ideálny pre tie dni, kedy budete chcieť trochu somethin'-niečo na perách, ale nepotrebujú plnohodnotné, pozornosti dostáva červenú. Textúra je jednoducho perfektný.

load...

Peach Frost

Peach Frost je mäkký, lichotivé broskyňový-nahá. Neexistuje žiadny mráz, takže sa nemusíte báť! Milujem svoje broskyňa rúžu, takže to je farba, ktorú bol najviac nadšený, a nesklamal. Štruktúra tento je trochu silnejší, čo je dostatočne nepriehľadný sa ukázať po svojej prirodzenej farby na pery. Jediná vec je, že mal trochu ako "vypnuté" vôňu, takže myslím, že som sa musel dostal staršie vzorku. (Žiadny z ostatných nemal žiaden zistiteľný pach vôbec.) Firma sľúbila, že mi poslať novú náhradu, ale nikdy neprišla.

Merlot

Merlot je tmavofialový jahodové. Jednoznačne najdramatickejšie partia tu! Avšak, pretože štruktúra je úplne číra, ale dáva vašim perám takmer zafarbený, "práve pohrýzol" efekt namiesto hľadá ťažké a Lipstick. Ja by som nosiť na večer. Je to jeden z najlepších, najviac nositeľné fialovej na ktoré som videl.

REDvelation

REDvelation je klasický, pravda, červená, ktorý bude fungovať na ľubovoľnom pleti. Tento balenie veľa pigmentu a je možná nie je tak úplná ako niektorí iní; textúra je krásne krémová. Ak máte radi červené, budete milovať! Poznámka: Tento odtieň nie je vegetarián.

Ružová ruža

Pink Rose je ľahká až stredne ružové so žltými tónmi. Rovnako ako vždy hovorím, žltá na báze ružové sú veľmi ťažké prísť, a to aj pri bežných make-up značky, tak aby existoval prirodzený dar je veľmi vzrušujúce! Tento odtieň proste robí mi to radosť; dáva váš tvár zábavný pop farby, ale stále nie je super-jasné. Poznámka: Toto je tiež nie je vegetarián.

Záver

Za cca 20 € každý, to sú celkom efektné find. Ak hľadáte pre prírodných ingrediencií, moderné výber farieb a ľahká, pohodlná, balzam na pery v štýle textúry, budete naozaj nadšení!

Nájdete ich na adrese:

  • Amazon.ca
  • Amazon.com
  • Vitacost
  • IHerb

Už ste vyskúšali tieto rúže? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia?

load...