Krása

Môžete úplne nosiť tekutú podložku pod očami (pozrite sa na Lily Collins!)

Môžete úplne nosiť tekutú podložku pod očami (pozrite sa na Lily Collins!)

Lily Collins na londýnskej premiére, lásky, Rosie '.

Liquid vložka je úžasné, a ak ste niečo ako ja, je to v rámci striedania make-up takmer každý deň v týždni. (Nie je v horúcom ružovej, nevadí vám, ale zvyčajne bronz a vo večerných hodinách, čierna).

load...

Ak ste tiež ako ja-a 99,9 percenta žien všade, potom budete nosiť svoj tekuté vložky pozdĺž horného rias jediný riadok. Mám pravdu?

Lily Collins je tu, aby nám ukázal, že to nemusí byť tak. Kvapalina vložka môže skutočne fungovať pod očami, taky. S niekoľkými výhradami.

Pohľad ťa dnes ukazuje pochádza zo začiatku týždňa, kedy Lily vystúpila v Londýne na premiéru svojho najnovšieho filmu, Láska, Rosie. ' Hovoriť o vstupe show-zastavenie:

Šaty od Solace Londýn (Shopbop má to ešte v čiernej farbe, BTW) a s vysokou krku a tvarovým siluetu, že volal nejaký kozmetický dráma. Hair up, obvs a na tvári, jasnou voľbou bola grafika oko. Nejedná sa o dymové oči, príliš zastaralý a nie je "čistý" dosť ísť s minimalistickým šaty. A nie rúž, a to buď príliš match-match. 

Tak smelý kvapalina líniové to bolo, a pozrite sa na dosiahnutie tohto cieľa:

Nemôže odtrhnúť oči. Je to mačka oko, ale super-moderné tá, ktorá zahŕňa spodné viečko a nie len vrchol. Výkres je v kvapalnom vložky znamená, že je navyše, EXTRA tučne, a schopní dokončiť v týchto ostrými, špicatými kina na vonkajších okrajoch. Liquid vložka tiež umožňuje ju dostať tie extrémne chudé vedenia na vnútorných kútikov očí. Zjednodušene povedané, budete chcieť robiť tento pohľad s kvapalným vložkou, pretože umožňuje, aby sa viac grafiky.

load...

Určite ste si všimli, že kvapalina vložka na dne neprekračuje u jej vodovody vôbec. To je kľúč, pretože vodnatá vložka tam je najhoršia nočná mora očného lekára je!

Ale nie je to len o bezpečnosť. Myslím, že niekedy ísť do vodovody môže oči sa zdajú malé a vzhľad príliš, tvrdé '. Kreslenie priamo pod nimi, ako Lily má tu, má opačný účinok otvára oči.

Pokiaľ ide o tom, ako ona to na sebe, zvyšok koža je veľmi, veľmi svetlo dokonca ani veľmi červenať deje, a zodpovedajúce sotva ružové pery. To je dôležité, pretože ak sa chystáte ísť silný a ostrý na očiach, musí byť spárovaný s holé plátno. Nos je trochu zmrznutý, ale oh dobre. Si ani nevšimnete, keď je tu, že vložka a tie obočie na pohľad! Myslím, že Lily ich nosia falošné riasy, taky, ale sú to celkom vkusné.

Tu je krok za krokom od Lily maskérka, Polly Osmond.

Ako sa dostať Lily Collins 'grafické oko pohľad

1. Dokonalá pleť s Lancôme Teint Miracle.

2. Ľahko prach líca s Lancôme Blush Subtil v Rose Sable.

3. Nakreslite grafický tvar očí pomocou Lancôme Artliner Precision Point Eyeliner v Noir.

4. Coat riasy s Lancôme Hypnose Doll Lashes Mascara do tej čiernej!.

5. Mix Lancôme Rouge Love rúž v ružovej Čaj s niektorými nadácie Lancôme Teint Miracle až svetlo ju a aplikovať na pery. 

Tu je opäť Lily:

Neuveriteľne nádherné. Teraz nie som obdarený obočie alebo pleťou Lily, ale ja som stále pocit inšpirovaný skopírovať tento grafický lesk. Chcel skúsiť svoje šťastie s kopanie svojho milovaného červenať a vamping ju s očné linky-how o vás?

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Lily vzhľad tu? By si to vziať na seba? Už ste niekedy skúšali tekuté vložku pod očami? 

load...