Krása

Môžete odhadnúť, ktorá make-upová make-upová značka Shailene Woodley má na sebe?

Môžete odhadnúť, ktorá make-upová make-upová značka Shailene Woodley má na sebe?

Takže vieme, Shailene Woodley rád zháňať potravu, jesť hlinu a opaľovať vagínu. (Skutočne nie. )

Ale ona môže tiež vydrhnúť až celkom pekne, ako je vidieť tu v New Yorku premiéru svojho nového filmu, chyba v našej hviezdy. Ako viete, že som nebol veľkým fanúšikom jej červenom koberci vyzerá v minulosti, ale wow, to je dobrý! Započítať jej žiarivo žlté šaty bez ramienok, ona si vybrala bočné-uhlaďte vlasy orosený, prírodnej kože a pekne ružové pery. Pozrite sa, ako skvele vyzerá?

load...

Je tu náznak na tej fotke o jeden z make-up značky ona nosí-značky nájdete v lekárni. Jo, Lekári vzorec; konkrétne ich Organic kolekcie oblečenia. Vedeli ste, že robia bioprodukty? Ak sú dosť dobré pre Shailene.

Ona je tiež nosia produkty z Caudalie, 100% čisté, Koh Gen Do, Josie Maran a koláč. Poďme sa pozrieť na úzkej-up, a potom sa zjaví odtiene!

Pri pohľade oveľa zdravšie a žiarivejšie než na MTV Movie Awards. Možno je tu veľmi malá Eagle situácia tu (light tvár, tmavšie krk), ale nie je to nič nepríjemné, a ja som rád, ako čerstvý to cíti, aj keď ona je na lesklé strane orosený. (To bolo pravdepodobne vriacej, že noc!) Vynikajúca obočie, mihalnice a veľkou mäkkou textúrou na perách.

Tu je návod, ako to prišlo dohromady:

Koža

Maskérka Roxy začal zahmlievaniu Caudalie krásy elixír celej jej tvár, krk a dekolt na prípravu pokožku na make-up. Milujem tento produkt; Je to tváre hmla, ktorá je súčasťou-toner a part-sérum, a samotná vôňa je nebeský. Môžete ju použiť nad alebo pod make-up, a sama o sebe po celý deň oživiť a obnoviť stránku. Pozrite na môj článok o mnohých úžasných aplikácií pre tvár hmly.

Ďalej Roxy náterom pokožku 100% čistého Luminous Primer, kým to bolo ešte vlhké z hmly. Jedná sa o silikón bez penetrácie s vera základne s jojobovým olejom a aloe.

Zdokonaliť Shailene kožu, Roxy používajú Lekári Formula Organic Wear CC krém Light / Medium. To je veľký CC krém, aj keď je to príliš tmavý pre moje pleti.

load...

Veľmi dôležité: Roxy aplikovať ho pomocou štetca (jej Chanel Foundation Brush # 6), začína v stredu tváre a prelínanie von do brady, až to bolo bezproblémové. Vždy som si odporučiť vynaloženie tvár make-up sa štetcom miesto prstov, ako budete mať oveľa krajší výsledok.

Na mattify, Roxy poprášené Koh Gen Do púdru pod očami a okolo nosa a úst.

Ak chcete pridať zemitý lesk a zároveň dáva subtílne definíciu lícach, otrela o Physicians Formula 100% prírodného pôvodu Bronzer pod lícne kosti a na spánkoch, pomocou Make Up For Ever Double končiaci vyrezávanie Brush. To je dobrý nápad na leto, a keď robíte pop farby na pery, vyskúšajte ju vymeniť si svoje červenať na bronzer.

Ďalej, pretože žiariaca pleť bola hlavnou súčasťou make-up vzhľad, požiadala Josie Maran arganového Illuminizer po moste Shailene nosa, okolo vonkajších kútikov očí a nad obočím v tvare C spôsobom.

Oči

Roxy začal naplnením viečka s Tarte čistý štít 360 ° Creaseless 12-Hr vyhladzovanie Eye Primer, prírodné očné tiene primer.

Udržať veci svetlo, keď preskočil očné tiene a šiel rovno na Tarte Skinny SmolderEYES Amazonská Clay Vodotesné Liner v Golden Tiger Eye. (Láska túto farbu!) Vytiahla tenký tesný čiaru cez horná línia rias a pozdĺž spodných rohoch a potom rozmazaný ju jemne špičkou hubou.

Zrejme Shailene prednosť použitie svoje vlastné riasenku, tak skočila do ďalšej, a vrstvené z dvoch vrstiev Physicians Formula Organic Wear CC Curl + Care Mascara. To je skvelá voľba, ak hľadáte pre prirodzený riasenky, ktorý nie je super-drahé.

Obočie boli držané prírodné, s vejárovitých vnútornými rohmi, az tohto Roxy len oprášil ich na miesto s Jane Iredale Deluxe Spoolie Brush.

Pery

Konečný dotyk bol Tarte Glamazon Čistý výkon 12 hodín Lipstick v Hravé, aplikovaná s prstom na nedokonalou, žil-in vzhľad.

Tu je finálna look-Milujem túto rúž s žltých šatách!

Miloval som zistiť, ktoré zelené make-up produktov skutočne stretol schválenie Shailene je, a to je najlepšie ona vyzerala po celý rok! Tvoje myšlienky?

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Shailene pohľad tu? Už ste vyskúšali niektorý z týchto prírodných produktov make-up?

load...