Krása

Moje top 10 prírodných a organických kozmetických výrobkov

Moje top 10 prírodných a organických kozmetických výrobkov

Vzhľadom k tomu, že je to Deň Zeme a všetko, myslel som, že by som sa s vami podeliť niektoré z mojich vôbec najobľúbenejších prírodných a ekologických kozmetických výrobkov. Väčšina z nich je to, čomu hovorím Desert Island Products, teda keby som zostal trčať niekde, tak by som určite potrebovať, aby tieto. Nemám jednoducho milujú, pretože sú prirodzené, samozrejme, robia svoj zoznam, pretože práca. Tu ide:

load...

1. Josie Maran prirodzený objem lesk na pery

Dlhé čitateľovi čas bude vedieť, že rave o tomto produkte veľa, pretože som jednoducho nikdy nepoužil lepší lesk na pery. To kliešte off všetky svoje políčok: prírodné, super-hydratujúce, non-sticky, dlhotrvajúci, plumping. A to dokonca aj báječný-ochutnávka! Nosím Daring, ale keď dôjdu (alebo možno nabudúce Som v Sephora) Chcem sa dostať niečo jasnejšie, ako Precious. Josie Maran je tiež začína škvrna na pery, ktorý budem vyskúšanie veľmi skoro, zostaňte naladení!

2. Nvey Eco Organické Erase Concealer

Som trochu paranoidné, že pravidelné concealers sa upchávajú póry mojej (alebo akékoľvek vady sa snažím skrývať), takže to je dôvod, prečo táto ekologická jeden je môj go-to. Nielen, že je certifikované ekologické, ale má tiež najlepší krémovú textúru blendable-a na rozdiel od mnohých prírodných concealers, v skutočnosti poskytuje kompletné pokrytie bez pocitu ťažké.

3. Čistá + Simple Rainforest lisované Powder Foundation

Ospravedlňujem sa za malý obrázok tu! Čistá + Simple je Toronto-založené prírodné kúpele reťazec (môžete si kúpiť ich výrobky v obchodoch alebo on-line). Bol som pomocou svojej prášok, ktorý môže byť tiež zmiešaný s hydratačný, aby sa základom krém, po celé roky. Je antibakteriálne a prírodné opaľovací krém, a v závislosti na pokrytie chcete, môžete použiť ju špongiou alebo kefou. Milujem čerstvý, rastliny (ne make-y) vôňa.

load...

4. Čistá + Simple All Natural Krém na opaľovanie SPF 30 pre mastnú / nečistú pleť

Kozmetické redaktori vždy chvastať o sebe opaľovací krém po celý rok (minimálne SPF 30), ale chápem nezhodu. Ak je vaša pokožka je na mastnú strane, pridáva ďalšiu vrstvu opaľovacieho krému pod make-up môže obrátiť vás do greaseball od 2pm. Našťastie toto nerobí, je to neuveriteľne ľahký a rovnako ako všetky Čisté + jednoduchých výrobkov, vonia naozaj čerstvé. Je tiež s oxid zinočnatý a oxid titaničitý namiesto potenciálne dráždivých látok.

5. Weleda Deodorant

Spomeňte si na príbeh o Kate Hudson kaderník trčať niekde bez riadnych stylingových prípravkov a museli používať jej Weleda Wild Rose deodorant vo vlasoch pred veľkým červenom koberci vzhľadu? Zrejme jej povedal, že je to najlepšie vlasy sa niekedy pozrel. Nie že by som obhajovať ho použiť na tento účel, Zmieňujem to preto, že je to najlepšie prírodné deo som sa snažil. Nelepí, vonia a vydrží najdlhšie. (Ak si nie ste do ruží, Citrus vôňa je taky pekný.)

6. Spoluhláska Telo Organic Foaming Face Wash

To je to, čo som teraz používa a nemôžem nabažiť! Ako viete, mám rád dobré peniace tvár umyť, a ten by bolo skvelé, ale na všetkých najsuchších typov pleti. Nenechajte si ujsť spoluhláska je mydla, ako dobre vonia skvele, fungovať dlho, a prísť s praktickým hubou je uložiť na, takže nebudú mať mokrý v sprche.

7. Lekári vzorec Organická Wear Liquid Foundation SPF 15

Nikdy sa mi páčilo Liquid Foundation, až som našiel túto vlani v júli. Hlavne kvôli vôni (ste snímanie trend tu?). Vždy som pocit, že póry by sa búrili, keď slathered je v týchto silne voňajúce základoch. Tento vonia čistý, rovnako ako levanduľa a má ľahkú, ale stredná pokrytie povrch s nádychom glowiness. Nemôžete poraziť cenu (21 EUR).

8. David Babaii pre WildAid Český Beach Spray

Čo sa to so mnou a produkty Kate Hudson? (Najprv Weleda dezodorant, a teraz toto line-Kate je Dávidov klient a objavil sa v reklamách.) Mimochodom, ja som veľký fanúšik pláž texturizační sprejov, a ten vonia príjemne tropické.

9. Red Flower guaiac Organic Parfumy

To je môj obľúbený parfum na svete, a to vonia tak nezvyčajné, že je to ťažké, aby aj nájsť slová, ako to opísať. Je to veľmi botanický, trochu woody a trochu citrusy. (Oh, a trochu drahšie:.. US186 € 15 ml samozrejme) Prečítajte si o tom tu (Chandler Burr je tiež ventilátor). Aj v mojej časté striedanie vône: všetko záleží na Lavanila L'Artisan Parfumeur v L'Eau de Jatamansi a všetky vône od Tsi-La Organics.

10. Dr. Hauschka Spruce Bath

Vianoce sú môj obľúbený sviatok, a to kúpeľový olej, ktorý obsahuje smrekové silice z Nórska, je v podstate ako Vianoce vo vašej vani. Samozrejme, nemám potrebu vám povedať, že Dr Hauschka je dedko prírodných krás, že jo? Ak existuje jedna značka veriť, že je to jedno. (Oh, a ak nechcete brať kúpeľa, prosím zvážte spustenie. Robil som rozhovor nie je to tak dávno sa estetik, ktorý povedal, že polovica dôvod, prečo vyzerajú tak dobre po kúpeľnej liečby je, že ste jednoducho daná vášmu telu šancu na odpočinok. Väčšina žien v ich neskorých 20s a 30s, ktorí vidia, že známky starnutia sú im vidieť, pretože sú v strese. Takže mať čas pre relaxačný kúpeľ a ste mohli vidieť výhody vašej pleti taky.)

Aké sú vaše obľúbené prírodné a organické kozmetické výrobky?

load...