Krása

Moje 7 najnovšie krásy, ktoré boli úplne oplatí

Moje 7 najnovšie krásy, ktoré boli úplne oplatí

Ahoj, ja som Elizabeth. A ja som krásu narkoman. Ľudí, čo je to o kozmetických produktoch a službách, ktoré ma núti zabudnúť rozpočtov, sporiace účty a účty kreditných kariet? Naozaj! Nedávno som sa vrátil z nebeského týždennú dovolenku v Palm Springs a LA a (povzdych) som urobil nejaké škody mayjah na uvedený účet stavebného sporenia.

load...

Vždy som milovala výlety cez hranice do pôsobnosti mimo všetkej prodz nezískame v Kanade, a tentoraz to nebolo inak. S temps dosiahnutie 43 ° C v Palm Springs väčšinu dní, mal som veľa času nakupovať, verte mi, nechcete sedieť vonku na slnku v 12 hodín v púšti. (Aj keď som ešte podarí dosiahnuť zlaté opálenie. Nehovorte Michelle, ale nikdy som nebol veľký na ochranu proti slnečnému žiareniu. Lapať po dychu! Ani som majú antioxidačné sérum! Ale to je ďalší na mojom zozname márnotratnosť, sľubujem !)

Späť k mojim problémom výdavkov, hoci. Začali sme náš výlet off v Palm Springs, a ak ste nikdy nebol, budem vám v na malé tajomstvo: výstupu centier. Ten na ceste do Palm Springs je do značnej miery shop-til-you-drop sen každého dievčaťa. Nielen, že som skóroval pár 850 € topánky 300 € na výstupe z Barneyho (NBD!), Som tiež dostal do rúk zaťaženie ohromí krásu kupuje, a to ako na výstupoch a inde. Po Palm Springs, sme zamierili do LA,. Kde som sa odhlásil všetky najlepšie kozmetické obchody a trávil posledné halier na parfum stojí za to zlomil pre.

Ak chceš žiť sprostredkovane aj podiel na radosti svojich kozmetických kupuje (mínus museli vysporiadať so svojimi účtami), Kľučky kľučky kliknite tu!

Môj South-of-the-Border kupuje krása

1. Pacifica Indian Coconut Nectar Parfumy

I love me trochu kokosu, a po prečítaní recenzie tohto parfumu, som vedel, že musím mať. Pretože som nemohol nájsť nikde vo Vancouveri, udrel som do Sephora v Palm Desert, aby konečne dostal do rúk nepolapiteľný vôňu. Milujem ho, len som si prial, aby mal väčšiu výdrž. (Bummer.) Pacifica parfumy sú všetky prírodné aj keď, a našiel som tieto tipy od spoločnosti spoluzakladateľ o tom, ako vytvoriť svoj prírodný vôňa vydrží dlhšie. (Majú tiež šikovný malý pevných parfumov, ktoré Michelle hovoril o tady -The Tahitian Gardenia je nádherná.)

load...

UPDATE: Vďaka komentátor Maddy za zdôraznenie, že Well.ca nesie Pacifica. (Poštovné zdarma v Kanade a žiadna minimálna objednávka!)

2. Clarisonic Mia

Skvelá správa! Teraz som hrdý nový majiteľ tohto geniálneho malého gadget. Po prečítaní svoje nadšené recenzie, vedel som, že musím dostať jeden, a tak som hľadal na dohodu skalné-bottom na Amazon.com a musel ho poslal do Palm Springs. Ľahunké. Ale môže mi niekto povedať, prečo sa americká verzia Amazon je tak oveľa lepšie ako Kanada je?!

3. Aztec tajné Indian Hojenie Clay

Môj Clarisonic je prekvapí, ale ešte veľkolepejšie (ak môžete veriť), je to ultra-fab clay mask som našiel. Tieto názory na to on je duševne chorý, a keď mám rád vybičovávala svoje vlastné tvárové masky, toto je skutočne zomrieť a ideálne, keď máte málo času, verte mi, keď hovorím, že je to veľmi dôkladné hlboké póry očistiť , Nebol som schopný nájsť vo Vancouveri jeden, ale môžete si ho kúpiť na vybraných Whole Foods obchodoch v Spojených štátoch.

4. L'Occitane bambucké maslo krém na ruky (y)

Obchod L'Occitane je medzi stovkami iných rozprávkovo zľavnené butiky na outletu v Palm Springs, a keď som navštívil, bol vrazil s ľuďmi (celkom klaustrofóbiu). Moje šetrné spôsoby vyhral aj keď, a ja som tlačil svoju cestu davom naložiť na tejto ultra-hydratačný krém na ruky pre seba, a používať ako osadenie stromček a ďakujem darčeky.

5. Mani / Pedi (alebo dva)

Tweeted som o tejto chvíli bol som tam, ale prečo musí Vancouver salóny účtovať viac ako 50 eur za túto službu, ale v Palm Springs a Los Angeles, môžete získať mani / Pedi pre medzi 18 € a 30 €? Išiel som rovno do salónu, keď som prišiel, aby si trochu zábavy, svetlé farby, maľované na svojich číslic a šiel opäť na našej ceste k letisku opúšťa LA Úplne oprávnené, že jo?

6. Dr. Lancer telo Smooth Lotion

Videl som Dr Lancer raz, keď som žil v LA probléme pokožky som mal, ale akosi zabudol na neho, kým som videl reláciu o Oprah vyzerať a cítiť sa 20 rokov mladšie. Keď som navštívil dom, môj bratranec sa na túto cestu (žije v LA a vidí ho, taky), som použil niektoré jej telové mlieko, a to páčilo natoľko, že som musel zohnať sám. Obsahuje 15% kyselina glykolová, ktorý pomáha vám GLOW kožu. A kto nechce, že?

7. Le Labo Parfumy

Parfém, ktorý ma tavené zlomil? Toto. Náš hotel sa priamo cez ulicu od výklenku parfumu značky La Boutique, tak som sa dozvedieť všetko o exkluzívnych parfumov. Každý z nich je postavený okolo prírodného podstaty, a sú vyrobené na zákazku priamo v obchode a personalizované s vaším menom! Oni tiež prísť zabalená v najkrajších, zjednodušujúce fliaš. Milovať. Moje faves boli Neroli a Rose, ale ja som skončil rozhodovanie o Rose. Je to tak sladké a pikantné, a je možné nosiť od mužov a žien. Môžete si tiež zakúpiť Le Labo vône v Toronte na hodnotu 6 Gee krásy. Jéj!

Čo krása nákupy ste urobil v poslednej dobe? Máte nejaké obľúbené prodz si môžete kúpiť len v Spojených štátoch? Čo bude ďalej na "márnotratnosť" zoznamu?

load...