Krása

Môj malý pony vlasy sú tu, aby zostali

Môj malý pony vlasy sú tu, aby zostali

Kto by mohol predvídať, že toto farebné vlasy vec, a farebné myslím odtiene ako je ružová, broskyne, modrej, fialovej a zelenej, bude mať nohy?

Rozhodne nie ja, pretože keď sme sa prvýkrát začala vidieť trend, myslel som, že to bude ďalší krátkodobé, celebrity riadený výstrelok so životnosťou asi tri, šesť mesiacov, topy. Myslím, že sa ľudia naozaj chystá kanál Lady Gaga a Nicki Minaj a Katy Perry?

load...

Ukázalo sa, že áno. V zosvetlenie rýchlosti to išlo od celebrít na dráhu do reálneho života. Dokonca aj kozmetické konzervatívci ako Julia Roberts dostal farbené vlasy pruhy. Julia Roberts!

Teraz, keď New York návrhári majú čo do činenia s tým, vzhľad My Little Pony bude asi najmenej ďalšiu sezónu (jar / leto 2018). Nemám v pláne čoskoro prijatie vzhľad kedykoľvek, ale podľa obvyklé u všetkých kozmetických trendov, som sa pomaly ohreje na tento jeden.

Tu je to, čo sa deje v Oscar de la Renta:

Je to niečo ako "dám, ktoré obeda" vzhľad, ale s twist. Vo francúzskych zvratov, v skutočnosti. Tieto Updos predstavoval jasné neónové pruhy v ružovej (pozri vyššie) a modrej (pozri nižšie):

Niektoré modely tiež mali žlté. Som stále snaží dostať do rúk ako na to, aby som mohol zistiť, čo bývali. Ale som trochu do toho. Are you?

Cez Peter Som, farbené vlasy pruhy boli tiež urobí vyhlásenie. (Ak si spomenúť na jeho jar '12 reláciu, bol jedným z prvých, kto predviesť vzhľad). Tentoraz je preč všetci von s radom rôznych odtieňoch na každý model:

Nie je to nádherné? Myslím, že to nie je vzhľad, že väčšina ľudí by mohla nosiť do práce. Alebo väčšina miest. Ale je tu niečo naozaj dychberúci všetky tie mäkké, akvarel odtiene dohromady.

load...

(Sú to len dočasné rozšírenie, BTW, nemali vlastne zafarbiť vlasy modelov.)

Anna Sui, na druhú stranu, naozaj zaviazala vzhľad s týmito veľkými kusmi vlasov tučne jednotlivých odtieňov:

Modely nosil s ich vlastné prírodné vlasy stiahnuté do copy na chrbte, takže efekt bol akýsi dva-posilnil.

Pretože mám rád všetky veci broskyňa a pomaranč práve teraz, mám rád broskyňový ružová vyššie. Ale to blue?

Nie veľmi. A štýl vyzerá trochu helmut-like.

Teraz čakať. Povedal som, že som mal rád VŠETKY pomaranča? Beriem to späť. To je Chloe Nørgaard -otherwise známy ako model s dúhovým vlasy-a ona sa prechádzali Nicole Miller ukázať vyzerá ako toto:

Môžem zabaliť hlavu okolo pastely a cukrovú vatu odtieňov. Ale tento konkrétny combo je len trochu príliš "pocit úzkosti-ridden experimentálne teenager s niekoľkými fľašami Manic Panic".

Avšak skutočnosť, že jej kariéra je to tak dobre, a že Nicole Miller chce, aby vystúpil s ňou v šou, dobre, že niečo povie.

Teória Theyskens 'mal tiež niekoľko modelov pustili do nezvyčajných farby na vlasy. Tento je športová močiare podobné šedozelené:

A toto je full-out sivá. (Spomeňte si na šedivé vlasy trend z niekoľkými rokmi?)

Tak tu to máte, ste práve nikdy neviete, akým smerom krása to bude trvať, vidieť?

Ak chcete získať vzhľad doma, môžete skúsiť tieto Kevin Murphy farieb chyby, ktoré ste práve maľovať a potom vymyť:

Buďte opatrní, aj keď. Počul som, že na svetlé vlasy majú celkom dosť výdrž.

Môžete tiež použiť krieda, je tu veľký tutorial nad krásou odboru, ktorý vám ukáže, ako.

A ak ste sa na nejakú predĺženie akciu, pozrite sa na SO.CAP fantázie farieb predlžovanie vlasov. (Donato v Toronte predáva, bol som na tlačovej náhľadu minulý mesiac a dostal sa do nich vyskúšať.) Tu je rad odtieňov:

Tak mi povedz:

Milujete alebo nenávidíte tento My Little Pony farbu na vlasy trend? By ste (alebo ste už) pokúsili sami? Ktorý z týchto dráhe vyzerá Váš obľúbený?

load...