Krása

Model Georgia May Jagger zdieľa svoje tajomstvá krásy

Model Georgia May Jagger zdieľa svoje tajomstvá krásy

Georgia May Jagger v roku 2018 Odstrániť Cancer Blood gala.

Než som deklaroval nový Rimmel Wonder'lash najlepšie drogérie riasenky som sa snažil v rokoch, som bol predstavený k nej Georgia May Jagger.

load...

Áno, že Georgia May Jagger. Najmladšia dcéra Rolling Stones Mick Jagger legendy a modelu Jerry Hall už bola jednou z tvárí Rimmel London od roku 2009 (keď mala len 17 rokov!).

Teraz 23, jej kariéra prudko stúpa. Ona bola vymenovaná Model roka na British Fashion Awards v roku 2009 a vlani zdobili models.com je zoznam 50 najlepších modelov na svete. Okrem Rimmel, ona sa objavila v kampaniach pre Chanel, Versace, Hudson Jeans a Thierry Mugler, a zdobila titulné stránky britského Vogue, L'Officiel a ELLE Francúzska, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Gruzínsko bola v Toronte nedávno pre Wonder'lash štartu, a musíme sadnúť na kus reči o všetky veci, krásy!

Aké sú kozmetické výrobky, ktoré nemôžu žiť bez?

Hydratačný krém. Ten sa mi páči, je naozaj ľahký a prirodzený. Ja v podstate ako farba, svetlý make-up, takže nemám rád len organický make-up. Ale moje [starostlivosti o pleť] výrobky sú veľmi prirodzené. Takže hydratačný musím mať, pretože mám naozaj suchá, anglicky kože. 

Mascara musím mať, pretože nemôžem ísť von, bez toho aby na sebe riasenku. 

Tá druhá by bola veľká matná červená rúž. Dávam prednosť oranžovo červené a super, super matný. Páči sa mi, v láske so zázvorom, ktorý je jedným z tých, Kate Moss. 

Tiež Show Off Matte Lip Velvet.

load...

Milujem rias natáčky. 

Veľkú exfoliačný produkt. Musím túto vec zvanú Cure v okamihu, keď som si kúpil. Trvá off odumretej kože bez použitia guličiek. Nie je to kyselina. Neviem, ako sa to presne to robí. Má to alkohol v ňom myslím. Nie je to super-prirodzený, ale to nie je ako typ vec chemicko-kôra. Je to len užívať, že prvá vrstva zvyšku z vašej pokožky. Je to celkom dobré. 

A ja som naozaj rád, Tracie Martyn tvár produkty.

Aký je váš udržiavacej dávky?

Mám vlasy vykonáva každé tri mesiace. Idem na ošetrenie tváre, rovnako ako dvakrát ročne. Nie som človek tváre. Či mám dostať liečbu, budem si Shiatsu masáž. Mal som len akupunktúra prvýkrát. Je to úžasné. Nemyslím si, že som veril v to, ale som naozaj teraz prevedené. Spal som okamžite. Páči sa mi ísť do miest, ako je Space NK v Londýne a Liberty kozmetickom oddelení a vyskúšať všetky nové veci. Myslím, že časť je v tomto odvetví a dostať sa hovoriť o nové produkty po celú dobu urobil ma odísť od niekoho, kto len použitý jeden očné linky, aby bol tento človek, ktorý má toľko vecí. Nemám ani používať to všetko, ale proste som rád skúšať nové produkty.

Aká je vaša krása ochranná známka?

Červená rúž, pravdepodobne.

Aký je najlepší Kozmetický tip ste sa naučili od vizážistov v priebehu rokov?

Učím veľa skvelých tipov po celú dobu a ja sa snažím, aby vyzdvihnúť na všetkých z nich. Ale ja vždy hovorím nie uviaznu vo svojej rutiny. Rád sa baviť. Rád skúšam nové farby, najmä očné tiene alebo rúžu. Takže by som povedal, nie uviaznuť v jednom pozore experimente.

Ako budete prepínať svoj make-up na jar?

Na jar, myslím, že by som ísť viac do robiť veci tak, ako odtiene. V zime sa mi veľmi páči s jasnou make-up, rovnako ako tučným červeným okrajom, alebo tak niečo, pretože som si, keď sa počasie naozaj bezútešný, je to celkom príjemné mať niečo s trochu viac farby. Na jar, tak by som urobiť viac ružovej farby-viac svetla ružové. Namiesto toho, aby na celom plášti toho, že pracujem ju s prstami a škvrnu to ako odtieň, a potom to trochu na tvárach. Niekedy budem dokonca použiť niečo ako lesk na mojich očných viečok, čo znie naozaj divné. Nie je to naozaj lepkavá jeden, ale skôr ako lesklý, prirodzený vzhľad.

Máte nejaké tipy na to, ako by ste chceli uplatniť svoje riasenky?

Za každý deň, budem len robiť jednu vrstvu. Budem škvrnu koniec prútika, kde sa zvyčajne dostane trochu naviac maskary na tkanivo, pretože zabraňuje jeho získanie toľko vo vnútornom rohu. Aj tendenciu používať to ide [horizontálne] cestu k vnútornému kútiku a potom dlhá cesta. Ak budem robiť to na večer, môžete ho sedieť v koreňovom adresári a potom ho pohybovať trochu, takže budete mať hrubšie povlak na koreňoch, ale stále sa rozprestrela na špičkách. Len som dal trochu na spodné riasy.

Ako dlho ste pracovali s Rimmel a čo vás prinútilo k partnerovi so značkou?

Štyri roky. Ale bola to vôbec prvá odliatok, ktoré som urobil, keď mi bolo 15, ale bol som v tom čase príliš mladý. Oni ma nenajal až o dva roky neskôr. Zrejme v Anglicku, je to taká veľká značka pre nás. Je to všade vo všetkých našich topánkach, čo je naša verzia CVS alebo čokoľvek iného. Tak som vyrastal s ním, a keď videl Kate Moss [] toľko celý môj život. Takže je to ako jo, samozrejme som chcel povedať, že áno.

Vyrastať, ste vždy cítiť pohodlne vo svojej vlastnej koži, alebo ak nie, aký bol váš vzťah ku kráse?

Povedal by som, že viac na ne. Nebol som naozaj dovolené mať správny dospelý-up make-up 'til I bolo 13. Takže môj vzťah s ním bol ešte jeden trblietania a detský druh make-upu. Je to vždy zábavné vzťah som mal s ním. Začal som na sebe bláznivé farby a tak. Ako Pracujem s rôznymi vizážisti, začal som sa učiť, ako to urobiť, aby veci v kvázi-dospelý spôsob, skôr než moje verziu, keď som bol mladší.

Už ste niekedy prepašovať niektoré make-up vašej matky?

Jo. Mala celý bielizník z rúžov. Bolo to vždy s obalovými tie s lesklým zlatom obalov, ktoré ma zaujíma najviac.

Kto sú vaši krásu ikony?

Mám rád staré hollywoodske make-up vzhľad. Ľudí ako Veronica Lake, drzá prístupu dokonca Mae Westová je. Mama a ďalšie, 70s modely ľudia ako Lauren Hutton a Grace Jones. Angelica Huston. Lupita [Nyong'o]. Robí úžasné veci s ňou očné tiene. Som super-žiarlivý a Kiež by som mohol vyzerať tak dobrý v oranžovej očné tiene.

Je nejaká krása Technika by ste radi na zlepšenie?

Myslím, že robí dymové oči s práškom je pomerne ťažké, a to je vlastne skutočný makeup zručnosť. Očné linky, niekedy som si to naozaj správna a niekedy jednoducho nie je, a to mi bude trvať niekoľko pokusov. Takže by som chcel byť schopný robiť, že v sekunde. Rovnako ako moja mamička môže robiť jej naozaj dobre. Takže by som rád, aby bolo možné zistiť, že sa jedného dňa.

Keď sa cítite najviac, ako ste vy?

Myslím, že práve doma. Keď Bývam s mamičkou, keď som vonku s mojím psom v Richmonde [Londýn]. Len nie na sebe nič vymysleného alebo naozaj veľa make-upu vôbec. Je to nepríjemné, pretože čím viac sa modelu, tým menej budete chcieť, aby skutočne nosiť vysoké podpätky, alebo tak podobne.

Ak by ste mohli vrátiť k svojim dospievania, aká krása lekcie by ste chcel povedať sám?

Nenoste príliš veľa make-upu. Nerobte si starosti. Byť odlišný od ostatných ľudí. Myslím, že je to ten, ktorý zabudol, pretože keď ste teenager, si len chcete byť rovnaká ako ľudia, ktoré vidíte, alebo popových hviezd alebo čokoľvek iného. Potom, akonáhle si s pribúdajúcim vekom, chcete vyskúšať rôzne veci a skoro pocit, že už je príliš neskoro. Nemyslím si, že je to stále príliš neskoro, ale povedal by som, že pochod do rytmu vlastného bubna. 

Ako myslíš, že modelovanie v našom Instagram posadnuté veku sa líši od modelovania v čase svojho mamy?

Všetko je veľmi prepojené. Vy ste ho okamžite dostať. Myslím, že je celkom ťažké takým spôsobom, pretože stráca moment prekvapenia. Ak ste tam boli vidieť show, mali by ste nevedel o oblečenie, kým kampaň vyšiel. Teraz je to všetko instant. Takže svojím spôsobom to berie niektoré mágie. Ale ja si stále teraz vidí všetko na Instagram. Som veľmi digital človek. Mám rád všetky dostupné fotografie a radšej ho cez Twitter alebo iných sociálnych médií, ktoré práve písané veci.

Aká je vaša posolstvo mladým ženám, ktoré vzhliadajú k "dokonalý" modely, ktoré vidíte na sociálnych médiách a v časopisoch?

Je to ťažké pre ľudí, aby si uvedomiť, keď vidí, obrázky, ako je to. Myslím, že ľudia vedia o Photoshop teraz, ale je tu všetko ostatné veci, ktoré ide do toho. Nie je to nutne chcel prebudiť to ráno alebo každý deň a ste takto. Dievčatá, ktoré sú modely, ktoré sú prirodzene chudá a majú prirodzene dobré kožu. Ale aby som bol úprimný, som videl dievčatá s obrovskými akné breakouts a všetky druhy kožných problémov. Dievčatá sú ľudské. Nie je to tak, že si to predstaviť byť. Je to oveľa menej okázalý. 

Máte nejaké myšlienky pre alebo proti Photoshop?

Myslím, že existuje spôsob, ako to urobiť v normálnym spôsobom a potom je tu spôsob, ako to urobiť, že je to divné. Niekedy, ak máte zit a tak, je to, že nemôžete vyhrať v dnešnej dobe. Ak ste sa hasí make-up reklamy a mám veľkú zit tam, ale všetko ostatné je v poriadku, to jediné, čo idú k re-touch je zit. By si byť trochu ako, "Prečo som pri pohľade na základovej reklamy s niekým, kto má zit v ňom?" Týmto spôsobom, to je časť priemyslu, pretože oni vytvorí obraz, ktorý nemusí byť nutne úplne vždy realistické. Je tu make-up človek, vlasy človek, je tu vietor stroj, tam je osvetlenie, je tu všetky tie veci, ktoré idú do toho. Je to svojím spôsobom make-veriť, aj keď sme predávajú skutočné produkty a skutočné vzhľad. 

Moja vec by bola, že je to divné, keď ľudia berú [off] časti vami, ako keď zložiť krtko. To je tá vec, ktorú som nájsť divný, keď vidím obraz ma a niekto to trvalo off peha. Nie každý je nejaký hladký kúsok kože bez pieh alebo čokoľvek na ňom. Ale to je niekedy to, čo skončí deje. Nemôžete narušiť všetky svoje funkcie. Keď ste známa osoba v každom prípade, ľudia všimnúť. Keby som zrazu nemajú medzeru medzi zubami, keď vidíte obraz ma, budete vyzerať, "Čo sa tam deje?"

Gruzínska Makeup

Tu je to, čo Rimmel maskérka Vanessa Jarman použiť na Gruzínsku pre prípad:

  • Základ: Trvalý Finish 25 hodín nadácia v 200 Soft Beige
  • Prášok: Pobyt Matte púder
  • Očné tiene: ScandalEyes Eye Shadow Stick v Blufovanie celého viečka; zmes Glam'eyes HD očné tiene v Brick Lane a ScandalEyes očné tiene Stick v Naughty Navy u rias liniek; Potom Glam'eyes HD očné tiene vo farbe červenej koruny k rozmazaniu rias linky
  • Mascara: Wonder'lash s arganovým olejom
  • Rúž: Vlhkosť Obnoviť Lipstick v 700 Nude Delight

Ako sa cítite o prístupe Gruzínska do krásy? Už ste vyskúšali niektorý z jej obľúbených produktov?

load...