Krása

Mila Kunis pred a po

Mila Kunis pred a po

Mila Kunis je jedným z posledných ľudí, ktorí prichádzajú na myseľ, keď hovoríme o celebrity plastickej chirurgie. Ale vďaka požiadavke čítačky, som trochu kopať. A moje poznatky by mohli prekvapiť!

load...

FHM nedávno menoval Mila, 30, ktorý je najlepšie známy pre jej úlohu na "To 70s Show'-sexy žena nažive. Po bližšom skúmaní sa možno mala pomôcť dostať sa do hornej časti tohto zoznamu!

Poďme preskúmať:

Mila v roku 1999

Tento snímok bol zhotovený, keď Mila bolo len 15. Ešte máte radi 90. Roky? Brown rúž, očervenieť nula, juvenilná vlasové doplnky a nelichotivé výstrihy. Dokonca aj napriek tomu, že je spôsob, krajší než priemerný teenager!

Mila v roku 2000

Geneticky. Požehnaný. Teraz, v tvári pozeral plnšie, keď ešte mali nejaké dieťa tuk a obočie boli chudší, rovnako ako trend. Ale plochy ja zónách.LI_END v ON sú vlasová, nos a očné viečka. Zaznamenať si.

Mila v roku 2007

Nos sa mohol zmeniť týmto bodom, ale nie som si 100 percent istý. Majte na pamäti, že opakované rhinoplasties sú celkom bežné. Zaujímavý je, že nie vždy majú také bezchybnú pleť. To všetko je súčasťou evolúcie, ľudí.

Mila v roku 2008

Teraz Mila koža vyzerá lepšie, aj keď je to trochu lesklé. A jej vlasová vyzerá trochu chudobnejšia v porovnaní s výstrel-možná rovnakého laseru postupu z roku 2000, že mám podozrenie, Kim Kardashian mal? Nos je tiež podobný tlačidlu, a nie je tak široký. Rozhodne si myslím, niečo chirurgický stalo medzi rokmi 2007 a 2008.

load...

Mila v roku 2004

Pleť vyzerá neuveriteľne, a mám pocit, že upresňovanie na nos pomôcť priniesť mimo jej neuveriteľné oči. To je hlavný dôvod, prečo toľko celebrity dostať nosa, mimochodom. Na rozdiel od nás ostatných, ich kariéra závisí na vyjadrenie emócií s očami. Takže je pochopiteľné, že by nechceli rozptýlenie nejednotného tvárových čŕt, v takom konkurenčnom poli. Tu, ona vyžaruje hviezdnu silu!

Mila v roku 2009 

Keď už hovoríme o oči, myslíš, že Mila tiež mal operácia očných viečok? Čitateľ, ktorý požadoval tento Pred Po podozrenie na toľko, a ja som premýšľal. 

Mila v roku 2013

Nebudem hovoriť, že Mila oči možno vyzerať trochu širšie, otvorenejší, než tomu bolo v prvých dňoch. Alebo by to mohlo byť make-up. Alebo blesku fotoaparátu. Budeme asi nikdy nedozvieme!

Aktualizovať: Mila v roku 2016

Mila má také úžasné oči, očný make-up! V tej dobe jej bolo 31, to nevyzerá, ako by bol ešte za použitia injekcie.

Aktualizovať: Mila v roku 2018

Mila porodila svoje prvé dieťa, len niekoľko mesiacov predtým, ako tejto fotografii. Vyzerá skvele!

Aktualizovať: Mila v roku 2019

Tieto prehnané mačacie oči sa rýchlo stávajú Mila podpis make-up. Love!

Záver

Podľa lekára Jennifer Walden: "Potom, čo pri pohľade na mnoho fotiek Mila Kunis, verím, že ona mala konzervatívne a elegantne urobiť Operácia očných viečok, ktorá slúžila k zúÏíte chrbta nosa (alebo most), aby to trochu viac výšky chrbtovej a rafináciu sprepitné. To sa hodí jej krásnu tvár oveľa lepšie; sa zdalo, že široká a boxy pre jej drobné tvári u starších fotografií. "

Dávam Mila do rovnakej kategórie ako Scarlett Johansson, pokiaľ ide o jej nos zmeny boli tak jemné a prirodzené, je to jednoducho rafinovaný jej krásu namiesto toho, aby vyzerala ako úplne nový človek. Moja jediná reptania? Že bude nielen vlastniť ju. 

Ako sa cítite o krásu evolúcii Míla je? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...