Krása

Mikropodi môže byť najlepší krása gadget, ktorý bol kedy vytvorený

Mikropodi môže byť najlepší krása gadget, ktorý bol kedy vytvorený

Vždy hovorím, že zuby sú dôležité, ale viete, čo je ešte dôležité? Feet. Zavolaj mi posadnutý kontrolou, ale pár vecí, sa cítim viac hrubá než mať unpolished nechty a zdrsnený mozolnaté podpätky a podrážky. Mať dobre udržiavaných stop je ako nosiť pekné spodnú bielizeň, aj keď ich nikto nevidí, len cítiť lepšie s vedomím, že sú tam.

load...

V decembri minulého roka, kedy som rozlial tovaru na mojich top 10 kozmetických výrobkov roka 2018, zahŕňal som gadget, ktorý pomáha s drsnosti a suchosti časť rovnice (stále si na vlastnú päsť pre uplatňovanie lak na nechty). Použil som to každý týždeň na pravdepodobne 12 mesiacov, takže nemám potuchy, prečo sa to vziať, til teraz dať svoj vlastný príspevok.

Ak ste doteraz splnená, je na čase, aby sa zoznámili s Micro-Pedi:

Aj zriedka hovorím, ale myslím, že každý potrebuje jeden. (Dobre, možno nie, ak máte dokonale mäkké, hladké, foot-modelu nohy. Ale šťastní ľudia málo a sú ďaleko od seba). Pre nás ostatných je to skoro to najlepšie, čo kedy sa zbaviť všetky odumretej kože že buduje na spodných častiach nôh. Je to tak oveľa účinnejšie (a menej obťažujúce na použitie) ako bežné ploché nohy súborov, ktoré nikdy vlastne robil veľa pre mňa, a len aby moje ruky unavený.

To, čo je v skutočnosti. FUN. A neexistuje žiadna bolesť vôbec.

Ako Micro-Pedi práce

Čo to je je napájaný batériami pradenie valec, ktorý robí mŕtveho-koža nárazníkového prácu za vás. Každý prístroj je vybavený dvoma valcami vyrobenými z mikro minerálov; modrý je extra-hrubé pre najodolnejší, suchých oblastiach a ružová je hrubá pre ľahší exfoliáciu.

load...

Bol som s použitím modrý, ale sú ľahko zameniteľné a zasuňte na svoje miesto v hornej časti nástroja. Sú tiež pánsky one-super-hrubé -Zo Chcem sa dostať do rúk. Er, nohy na!

Každé zariadenie má dve batérie typu AA; neexistuje žiadny kábel, takže nemusíte mať strach o tom, že v blízkosti elektrickej zásuvky.

Akonáhle ho zapnete posunutím tlačidla na prednej strane smerom nahor, valčeky začnú točí rýchlosťou 30 krát za sekundu. To je dostatočne rýchly, aby sa rýchlo a jemne vyhladiť prípadné zvyšky oblastí-a je to spôsob, ako bezpečnejší než pomocou súboru kovu alebo (lapať po dychu!) Čepeľ. (Ak ste niekedy zranený sám škriabaním preč príliš veľa, alebo mal technik nechty, ktorý to robí, že pre vás, potom viete, ako bolestné to môže byť.) S Micro-Pedi robí jemné valcovanie pre vás, je to len o nemožné ublížiť, a neexistuje riziko vzniku rezy.

V závislosti na stave vašej nohy, mali by ste byť schopní vyleštite, em na hladkosti len pár minút.

Ako používať Micro-Pedi

1. Vložte batérie a valce podľa vlastného výberu.

2. Mŕtvy kože, ktoré buff preč premenia biely prach, ktorý dopadne na zem, ako si prácu hrubý. Takže, choďte niekam do domu, ako je vaňa, ako to urobiť, alebo stanoviť uterák pod vami.

3. Uistite sa, že vaše nohy sú úplne suché. Nikdy by ste nemali používať Micro-Pedi na vlhkú pokožku alebo v sprche alebo vo vani, alebo na koži, ktorá je červená, podráždená, zapálená, infekcie alebo pľuzgierov.

4. Zapnite ho a opatrne otočiť ho cez oblasť stvrdnutej kože alebo bezcitným / obilia po dobu dvoch až troch sekúnd (tam a späť, alebo zo strany na stranu). Netlačte ťažké; Len ľahko kĺzať ju. Spustiť prstami po celej ploche a skontrolujte, či je to tak mäkké, ako chcete; Ak nie, môžete prejsť cez oblasť znova ďalšie dve až tri sekundy. Môžete pokračovať týmto spôsobom, kým nie ste spokojní s úrovňou mäkkosti. Až budete hotoví, budete pravdepodobne chcieť, aby opláchnite nohy, ako sa zbaviť toho bieleho prachu, a potom naneste hydratačný krém.

5. Ak vaše nohy sú veľmi mozole, budete možno musieť počkať deň alebo dva medzi opakovania relácií. V opačnom prípade je Micro-Pedi je určený na použitie raz alebo dvakrát týždenne, aby sa vaše nohy jemné a hebké.

6. Môžete vyčistiť valčeky s dodaným kefkou. Nikdy ponoriť im ani sám pomôcku vo vode. Ako dlho valčeky vydrží naozaj záleží na tom, ako často budete používať prístroj; akonáhle sa začne čoraz menej účinná, je čas prejsť na nový valec. (Náhradné sady dva sú predávané samostatne.)

Nie som asi hodiť svoje hrubé nohy na internete vám ukázať môj pred a po, ale tu je pohľad na niekoho iného, ​​takže môžete vidieť rozdiel to môže urobiť. Pred:

A potom, čo:

Tieto fotky sú 100 percent legitímne, BTW, ako som zažiť rovnakú premenu, keď som použiť túto vec. Je to naozaj mi pomohol udržať si nohy medzi pedikúru-sakra, ak ste dobrí v aplikácii na nechty na vlastnú päsť, môže dokonca eliminovať potrebu pedikúre úplne.

Ešte jedna vec! Slovo na ulici je, že Clarisonic prichádza s niečím podobným verrry (v skutočnosti je to už v Spojených štátoch, a bude v Kanade na jar 2019). Na 199 eur, to má oveľa viac zvončeky a píšťalky, ale je to tiež celkom drahý a nedokážem si predstaviť, že by sa buff nejako inak, než ten chlap robí, len 39 €. Ale budem hlásiť späť!

Získať produkty

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali Micro-Pedi doteraz a vy ho milujú? Robíte svoje vlastné pedikúru, alebo ísť do salónu? Skúšal nejaké iné studené nohy gadgets v poslednej dobe? Tento syr strúhadlo vec ma stále desí.

load...