Krása

Met Ball 2018: Top 10 WTF beauty moments

Met Ball 2018: Top 10 WTF beauty moments

Už ste videli Met Guľôčkové fotky (všetci 90-ti niečo z nich) ešte? Mám toho toľko povedať, krásu-múdry, pretože si nemôžem spomenúť na šťavnatejšie červený koberec, nikdy ale začnime s podivnosti ako prvý. S témou, ako Punk: Chaos na Couture, to bolo nevyhnutné. Niektoré celebrity jednoducho nemôže. A nemala. Robiť punku. (Ako bizarné je to vidieť niekoho, ako Ivanka Trump s modrými vlasmi pruhmi?) Ostatné, no, musím im dať body za snahu, aj keď nie celkom vytiahnuť ho. Koniec koncov, nie je to tak, že je na Oscarov, kde cieľom je proste vyzerať pekne. To je FASHUN!

load...

To znamená, že stále si myslím, že je to spôsob, ako byť punk a dosť, a to sa nestalo s týmito 10 celebrít:

Nicole Richie

Vieš to. Nicolina kaderník Luke Chamberlain dal jej šedivé vlasy farby na misiu, aby sa jej pohľad "na vyvýšenom, ďalší druh hladiny punku." Istí, či vaša interpretácia zvýšených zdrojov starnutia sám o 40 rokov.

Ale to nie je ani myšlienka na vlasy farbou, ktorá mi tu vadí. Je to rinčanie, že je problém. Táto farba je pre kožu úplne zle tón strašne zle. Ale na niekoho s pleťou, povedzme, na Fanning sestrou? Možno, že to mohol byť cool. Takže nebudem mlátiť na Nicolini riskovanie. Len prevedení. PS: Farba líp veje taky.

Miley Cyrus

Bol to naozaj nutné? Miley je už dostal punkovú vec deje s jej ostrihané blond strihu a podráždený oblečenie a šperky nosia na dennej báze. Mala na špice z vlasoch horší ako Corey Hart circa 1986? Medzi týmto a koreňovej akciu, som zvierala svoje perly tu.

Ja jej dám nejaké body pre make-up, hoci. Je to pekné! Oveľa menej než predtým nosiť v jej predlžovanie vlasov dní (nezabudnite potom?). Jej pleť vyzerá svieža namiesto palacinka podobné, a že červená rúž je tak šťavnaté vyzerajúci.

Katy Perry

Shock! Nie je prekvapením, že Katy je na tomto zozname, je to vôbec nie v kostýme? Ten zarába ešte menší zmysel ako obvykle, pretože nemôžem vymyslieť, ako to sa vzťahuje k téme punkovej. (Jej nová vôňa sa nazýva "Killer Queen" tak sa to má byť punk-rocková kráľovná, alebo tak niečo., Ale ja som to videl.)

load...

Tiež? Prial by som si, že by sa ho vzdať na tmavé, matné pery vec. Je to tak krutý. Necíti kučeravé vlasy jeden.

January Jones

January Jones jednoducho musí vlastniť ju Betty Draper-stva, dontcha podvod myslieť? Oceňujem, ako ona ide o extrémnu krása vyzerá znovu a znovu na červenom koberci. Takhle dráhy-inšpiroval očné linky. Ale takmer vždy sklamaním. Nejako to pôsobí nenútene a neuspokojivý, ako by nás to okráda o jej kráse. Porovnať ho, keď ona robí staromódny dobré kúzlo, rovnako ako v roku 2018 Zlatý glóbus. Teraz, keď je jej druh vzhľad. Ona ho zabiť!

Nie, že by som obhajovať to isté pre punkové gala, myslí si. Len si myslím, január potrebuje nájsť nejaké strednej ceste sem.

Ginnifer Goodwin

Tu je ďalšie extrémne oko pohľad, a skoro som ju na tomto zozname. Ginnifer je už známy pre jej make-up kreativitu SO je to sotva úsek ísť od tohto grafického čierny tieň tvar. Podľa jej maskérka Mai Quynh, to bolo inšpirované Siouxsie Sioux z Siouxsie and the Banshees.

Je to jednoducho nie je moc lichotivé, to je všetko, a to nešlo dobre s šaty. Aj keď budem tvrdiť, že Mai urobil fab prácu na koži a pery, ktoré boli vedené svieže a mierne začervenal.

Jennifer Morrison

Nedostal si túto fauxhawk vrkoč vec na Jennifer Morrison? V prednej-on pic, nemohli ste naozaj povedať, čo sa deje. Ale to je prekvapenie zo strany! Ne-moc-príjemným prekvapením, môžem dodať. Iste, je to punk, a to je niečo iné. Ale myslím, že to funguje oveľa lepšie, keď to Selena Gomez urobil pred niekoľkými týždňami. O Len, ja len nedostávajú rovnakú zábavu, bez námahy atmosféra.

Elle Fanning

Vieš, ja vlastne ani nevadí tejto dúhové očné tiene na Elle, pretože to, čo, 15 rokov? Nosiť s prírodným vlasmi a inak holé tvári, je to zábavné a primerané veku. To znamená, že pre dospievajúce ísť na najprestížnejších svetových módnych udalostí (!!). Jediné ďalšie miesta, videl som, že pracuje, sú a) RWY alebo b) strana Halloween. A pre všetky tri, je trochu musieť byť pod 20 rokov.

Julianne Hough

Tam je toľko,, snaží príliš tvrdý 'vychádzajúce z Julianne Hough, môžem ťažko dýchať. Každý raz za čas, dievča vyjde s niečím celkom slušné, alebo dokonca úžasné, rovnako ako jej Grammy vyzerať vlani but väčšinu času, keď útočia naše zmysly so zmiešaným sáčku trendov nosených naraz.

Hlavným problémom je tu obočie. Viem, že je to veľmi punková im zatemniť a myslím, Teresa Palmer vytiahol že off, ale Julianne nemá. Sú to len aby vyzerala prehnaná, a drsný a trochu blázon. Rovnako ako januára, ona jednoducho nemá tú správnu atmosféru, a potom chodí a pary je s Pouf šaty na ples, pavúčie riasy a komplikované, SWOOPE updo. (Nebudem hovoriť, že všetky vystavené sponkami boli čisté, ale zvyšok výkonu. Fuj).

Beyoncé

Smiešny! Je to jediné slovo, ktoré príde na myseľ pre Beyoncé Met ples štýl a ja to ani nehovorím o topánky a opasok, hoci oni boli celkom "zvláštne", ako je dobre. Nie, hovorím konkrétne o krásu časti. To, čo na svete by ju mať poprsie von Barbie, bábiky vlasy, mrazivé ružový lesk na pery, a všetci-celom tele trblietky pre módne udalosť punkového štýlu?

Nemôžem ani.

Zooey deschanel

A cena za najväčší WTF noci, je mi ľúto povedať, ide do Zooey. Si ju dokonca rozpoznať? Prisahám bohu, keď som sa potiahnu za jeden povraz všetky 93 obrázky pre galériu na druhý deň, to mi trvalo ďalšiu hodinu, pretože som si myslel som dostal ten zlý pre Zooey. Bez rany, vyzerá ako iný človek! A bohužiaľ, oveľa menej roztomilá. Pre Tip: Nenechajte sa zbaviť svojho kozmetického podpisu vec, ktorá prakticky dostali ste slávny, pretože jeden z najviac fotografovaných udalostí roka.

Ďalší tip: Nenoste Seersucker ballgown. Takže nie punku.

Ak chcete vidieť všetky Met guľôčkové kozmetické vyzerá, pozrite sa na celú galériu obrazu.

Povedz mi:

Ktorý Celeb vzhľad bol najhorší v noci? Kto sa vám najviac šokovala? Niekto iný si myslíte mala alebo nemala byť na tomto zozname?

load...