Krása

Met Ball 2018: 10 najlepších vyzerá krása

Met Ball 2018: 10 najlepších vyzerá krása

Teraz, keď máme WTF momenty z cesty, poďme sa ponoriť do toho najlepšieho z Met loptu krásy. Keď to bolo dobré, bolo to veľmi, veľmi dobré!

Tu je 10 celebrít, ktorých vyzerá som miloval, pretože sa držal témy, a úspešne prechádzal, že tenká hranica medzi punkom a krása:

load...

Sienna Miller

Ak by som mal vybrať jednu celebritou, ktorej štýl Zabil by som napodobniť, musela by byť Sienna. Stretli večer nebol výnimkou: Okrem všetkých skvelých vecí sa deje pod krkom (husto bundy, dlhé biele šaty), som po celej vlasy, make-up a ušné cukroví tu. Let prvý hovoriť o vlasy. Oscar Blanda pripravujú so svojím pomáda, penou a sérum, aby bolo cítiť "tučný a špinavé" pred pridaním ďalšej postele s čelami textúru s kulmou. ÁNO! Jedná sa o moderný spôsob, ako pracovať s horúcimi nástrojmi! Potom sa pripol na jednej strane späť a pridal spikey vlasový pás (môžete kúpiť lacnejšie kópie tu). Aha. Tak v pohode to bolí.

Make-up, tiež, bol klasický Sienna: čierno-obrúčkami oči matný, broskyňový pery a červenať. Proste perfektný.

Cara Delevingnová

Takže, duh, že je model, takže sa to bude vyzerať úžasne bez ohľadu na to, čo sa deje. Ale myslel som Cara preukázala ďalší skvelý príklad toho, pekný, nositeľné punkové kráse, podobne ako Sienna, ale s niekoľkými jemnými rozdielmi. Obaja mali zhruba textúrami vlasy, ktoré boli stiahnuté dozadu za jedno ucho, ale Cara opustil jej strácať na prednej-ešte jednoduchšie štýl, aby sme mohli kopírovať. (A opäť skvelý spôsob, ako predviesť svoje ucho šperky, pokiaľ ju nosí.)

Druhý odchod je tu make-up. S vynikajúcou Cara obočie, videl ste niekedy niečo podobné nich vo svojom živote ?? - to dávalo zmysel robiť komplikovanú dymové oči, miešanie matný hnedý / čierny tieňovanie s nepatrným zábleskom u vnútorných rohov. A nie je re-dotýkať tu ľudí. To je dôvod, prečo Cara robí veľké peniaze! Že koža je neuveriteľné.

load...

Emily Blunt

Ako zábavné bolo toto? Je to runner-up na Sienna pre mňa. Vzhľadom k tomu, že voľba medzi ktorý by som osobne nosiť, najskôr by som predvolený bezpečnejšie, grungier štýl Sienna. Ale ja som úplne milujú myšlienku ružová na očných viečkach. Tie by si, že by to mohlo fungovať, ale je to naozaj robí! A je to ideálna voľba pre niekoho, ako je Emily, ktorého štýl nie je naozaj punku. Nosila vlasy na svojom obvyklom elegantné updo, ale grafika ružový na horných viečok dáva to jednoducho dosť twist. Tu sú presné NARS odtiene sa používajú.

Rooney Mara

Existuje len hŕstka žien v tomto svete, ktorí skutočne vyzerať lepšie s čierno-červenou rúžom a Rooney Mara je jednou z nich. (Neviem, kto sú ostatní Peeps sú. Ale som si istý, že nie je veľa z nich). S jej štruktúry kostí, jemnými črtami a zaoblené línie vlasov, Stark make-up robí vyzerala ako dokonalý, porcelánovú bábiku bez jediná vada.

Ak ste to šťastie, že majú rovnaké genetické darčeky, potom nemám naozaj odporúčam tento pohľad. (Pozri: Katy Perry). Ale ja naozaj rád celý shebang na Rooney: krásne obočie, len tak riasy, presné pery a úplný nedostatok červenať. Bolo to na rozdiel od nikoho iného na tomto červenom koberci.

Michelle Williams

Oh, pozrite sa, Michelle vyrastajúce vlasy! A ako iný typ nepríliš punkovej osoby, myslím, že voľba husto čelenkou bol naozaj veľmi múdre. To jej dáva in-medzi dĺžkou viac štýlu, a je to len dosť nervózny jej normálne Gamine osobné štýl. Je to tiež v pohode vlasy príslušenstvo, ktoré má rád nás môže úplne kopírovať! A trochu chladnejšie ako normálny čelenky, ktoré možno ľahko vyzerať príliš knihovníčky-like.

Emma Roberts

Myslím, že táto elektrická modrá mini vlasy pruh je tak ideálny pre Emmu. Je to len správne množstvo hrany pre jej roztomilý vzhľad, spolu s náušnicami a očný make-up. (Som tiež milujúci jej normálnu farbu vlasov a spôsob, akým to bolo štylizované do nízkej žemľu s bočnou pozametal rany).

Ale späť k make-up. Modré riasy sú super cool, a jej orosený kože plus broskyňový odtieň na pery a líca rozhodujuca celú vec dohromady.

Anne Hathaway

Nebol som si istý blondína na prvý pohľad, ale idem von a hneď je na tímu Anne. Je to trochu pracuje pre ňu. Vždy budem mať viac fanúšik nej dlho bruneta vlasy vidieť ESP v roku 2018, but porovnaní s jej posledný predstavenie sa brunetka plodiny, myslím, že táto nová farba je lepšia. Toto riešenie sa osvedčilo, ale väčšinu času, rovnako ako na Oscaroch, to bolo super-nuda. Takže som rád, že blondína dáva Annie trochu viac štýlu. Aj keď sa farba je o niečo Brassy.

Tiež sa mi páči jej očný make-up tu levandule na vnútorných rohoch dáva tradičné dymová čierna chladnou twist.

Gwen Stefani

Poor Gwen hľadala malú voskovú v poslednej dobe, vďaka čokoľvek derm procedúry ona bola pustili dovnútra., Ale Musím jej úver tu, pretože si myslím, že vyzerá úžasne. Ako vždy oceňujem odhodlanie k jej intenzívnej koreňovej dojemné-up plánu (blondína je perfektný), a ja som rád, ako to bolo štylizované do Braidy zvrat vzadu s oponou elegantné, rovné vlasy vľavo voľne na jednej strane , Ťažká vzhľad, ale ona dá dole krásne.

Make-up, samozrejme, sa skladá z jej podpisu červené rúže a silné čierne očné linky. Keď už hovoríme o druhej, bude sa pozriete na chvoste na tej veci? To je umenie tu.

Diane Kruger

Diane je dlhoročným Met ples drahá, takže som bol tak zvedavý, ako ona pracuje punku do svojho normálne elegantnom štýle. Tu je odpoveď: a dip farbené vrkoč, že kaderník Rebekah počasie vytvorený vyzerať, ako keby to mohol urobiť sama. Všimnite si, že "špinavé" vlasovej štruktúry a ušné manžetu pridávať viac okraj. Ale potom make-up je klasickejšie, pretože si nemyslím, Diane bude vyzerať správny iný spôsob: sivé tóny jemne miešajú celú cestu okolo očí, s nádychom lesk.

Dakota Fanning

Rovnako ako jej mladšia sestra, Dakota (vo veku 19) vzal riziko očný make-up. Ja len, že toto vyšlo lepšie! Hrubé čierne lomítka na vonkajších rohoch sú veľmi dráhy-inšpiroval, pretože sme boli svedkami ostrej grafické linky na pár sezón. Čo robí je oveľa zábavnejšie, keď sú malé uhly pri vnútorných rohoch a jemný biely parník. Tak roztomilý! A oveľa čerstvejšie ako spôsob, akým January Jones jej oči.

Na dokončenie vzhľad, Dakota múdro zostal s prirodzene-textúrou vlasov a holej koži.

Teraz niekoľko čestných uznaní z Peeps, kto som myslel, vyzeral skvele. Ale v skutočnosti nie sú (alebo vôbec!) punku.

  • Kate Beckinsale: Ísť zväčšiť tento obrázok. Jej koža. Je to neskutočné. (Ona je 39, BTW).
  • Amber Heard: Miloval ju cez-one-rameno vlny, ale myslím, že je na zlom udalosti?
  • Emma Watson: Najkrajšie červenať a lip farby v noci, ale som čakal väčšie úsilie od nej, pretože ona určite mohol vytiahol punku off!
  • Amanda Seyfried: Jedna z jej najlepších kozmetických vzhľad, medzi vlasmi a make-upu.
  • Bella Heathcote: Umieram po tej očné linky! (Ale punku to nie je.)
  • Taylor Swift: Myslím, že je to toľko, koľko sme mohli dúfať, že pre ňu udalosť punkové. Stále veľmi pekný, hoci.
  • Solange Knowles: Um, vyzeráš skvele, ale pozvať nepovedal diskotéku!

Ak chcete vidieť všetky Met guľôčkové kozmetické vyzerá, pozrite sa na celú galériu obrazu.

Povedz mi:

Kto bol váš najobľúbenejší v noci? Ktorý z týchto trendov by sa skutočne nosiť v reálnom živote? Kto iný si myslíte, že by mala alebo nemala byť na tomto zozname?

load...