Krása

Mary-kate Olsen, pred a po

Mary-kate Olsen, pred a po

Na záver môžeme povedať Olsen dvojičky od seba!

Okrem toho, že to nie je jednoduché vlasy alebo make-up zmena, ktorá rozlišujú 28-ročný Mary-Kate Olsen z nej bratskej dvojča, Ashley. Rozhodne má nový vzhľad v týchto dňoch, a to má ma zaujímalo, koľko z toho je normálne starnutie oproti zákroky lekára.

load...

Poďme sa pozrieť na jej krásu transformácie:

Mary-Kate v roku 2003

Prvý pic siaha späť do roku 2003, kedy boli prvýkrát Olsens sa odváža do sveta módy s ich Wal-Mart linky pre dospievajúcich. Aký to Cutie, že jo? Bolo jej ešte len 17 tu, a mal tie veľké, guľaté oči, ktoré som teraz len spojiť s Ashley. Vlasy mal lichotivá mid-gaštanové.

Mary-Kate v roku 2004

Čerstvý-stál a super-rozkošný. Dodala, niektoré veľmi skoro, 00s blond upozorňuje na vlasoch. Úprimne povedané, dvojčatá vyzerala toľko podobní v tejto fáze, že som mal problém nájsť fotografiu, ktorú som mohol s istotou povedať, bola Mary-Kate a nie jej sestra! 

Mary-Kate v roku 2005

Vo veku 19, Mary-Kate opustil jej roztomilé dospievajúce štýl za sebou v prospech tejto noblesný prepracovanosti. Taká krásna! Pleť je svieža a orosený, obočie sú au naturel a páči sa mi to v čase medzi farbou vlasov toľko. Vieš čo? Je to celkom úžasné vidieť dospelú Olsen dvojča hľadajú elegantné miesto toho robil, že celý "bezdomovcov chic" schtick, kde sú zámerne snaží sa vyzerať pekne.

Mary-Kate v roku 2006

Do roku 2006, Mary-Kate sa preplavili na stranu Boho. To bolo počas Nicole Richie / Lindsay Lohan éry. , Povedal Nuff.

Mary-Kate v roku 2007

To nebolo až do roku 2007, že výrazný štýl spájame s Olsen dvojčatá začala naozaj chopí. Premýšľajte čelami textúra, spal vo vlnách, ukoptěného očné linky. Jo, podpis Olsen. Bola 21 tu.

load...

Mary-Kate v roku 2008

Skoro rovnaké vyzerajú tu, len o niečo menej leštené. (Ak môžete použiť aj slovo "leštený" popisovať Olsen dvojča v poslednej dobe.) Nos môže byť niekedy tak trochu užšie aj tu.

Mary-Kate v roku 2009

Stále sa zdá úplne rovnaká ako vždy tu, ale aby sa dobre pozrieť, pretože 1998 sa zdá byť kľúčovým bodom, kde sa veci zmenili.

Mary-Kate v roku 1998

Táto fotka je z roku 1998, kedy Mary-Kate bolo 24 rokov. Je to dokonca rovnaká osoba? Tieto zmeny sú dosť dramatické, ku mne, tak ako tak. Jej oči sa zdajú oveľa squintier a menej zaoblené a otvorené. Jej tváre sa zdajú plnšie. Nos sa zdá jemnejší. A ústa sa zdá ešte pevnejšie, tak nejako. Iste, to by mohlo byť jednoducho mimika veci, ako by bol chytený v podivné chvíľu, ale keď pretrvávajú každej fotografii z tejto chvíle. Musíme si klásť otázku.

Mary-Kate v roku 2004

Milujem tento priamy ish svetlé blond vlasy obdobia prešla krátko. A hot pink očný make-up je fenomenálny. Je to všetko dobré. Ale nie som si istý, či make-up je jediné vysvetlenie pre zjavné štrukturálne zmeny. Je to tak? Nie je to ako, že je nováčik na červenom koberci alebo pri fotografovaní, takže prečo jej úsmev sa tak náhle neprirodzené?

Mary-Kate v roku 2004

V roku 2009 to bolo späť do bruneta, a možno, čo ona má teraz "usadil". Napriek tomu jej lícne kosti a brada vyzerá tak oveľa Chiseled, a vo veku 26, by sa mohlo zdať trochu skoro na tento druh odbúravanie tukov. Na druhú stranu, ona a Ashley sú bratskej, nie identické dvojčatá, takže je možné, ich tváre by veku veľmi odlišne a rôznou rýchlosťou. 

Mary-Kate v roku 2013

Táto fotka je z roku 2013, vek 27. Späť na blond (a na "bezdomovcov šik" vzhľad), s hromadou štruktúry vlasov. Odkiaľ tie lícne kosti pochádzajú, hej?

Mary-Kate v roku 2016

Nič ma mohlo pripraviť na poslednú Mary-Kate obrázky. Som šokovaný, hovorím vám! Zdá sa mi to, alebo je bradu naozaj vyčnievajúce teraz, keď to nebolo predtým? Myslím, že je to veľmi, veľmi odlišný celkový vzhľad. Možno je to tiež zhoršuje skutočnosť, že MK je venovaný tento nový "moderný" parmice účes olejových korene, suché vlnité koncoch. (Vážne. Prečítajte si, čo mala jej kaderník povedať o tom!)

Ďalšie 2018 shot. Je to normálne starnutia (Pripomínam vám, Mary-Kate je len 28 teraz), alebo sa jej robiť niektoré CH-CH-zmeny? 

Úpätí: Mary-Kate v roku 2019

To je Mary-Kate na pravej strane, stále hľadajú veľmi odlišná od jej sestry.

Záver

Späť v roku 2007, tam bol špekulácie, že dvojčatá mali "dvojité rhinoplasties." Osobne si nemyslím, že nosa môže plne vysvetliť MK novom vzhľade. Ale podľa tlačovej vydanie Star magazín, publikovať na Celebitchy, Mary-Kate a Ashley je "žiarli" z mladšia sestra Elizabeth. "Myslím, že obe sestry prešli nos pracovných miest," hovorí Dr. Anthony Youn. "Mary-Kate má vyzerá ako menšie tlačidlá nosa, ale trošku pobledlý."

"Obaja majú zjavne operácie nosa a pravdepodobne rovnakým lekárom," povedal Dr. Brian Glatt novú krásu. ", Bodu'Špičky [ich nosy] boli silnejší a baňatý skôr a boli oholené až skôr" dodáva Dr. Marc Malek: "Zdá sa, že obaja mali Rhinoplasty Typicky, ako starneme, nosovej tip. Dostane plnšie, nie tenší [ako oni]. Mary-Kate má trochu šikmý nos kvôli trochu viac resekcii nosa. Tie s najväčšou pravdepodobnosťou mal rovnaký chirurga, ktorý sa snažil reprodukovať rovnaké zmeny. Bohužiaľ, nos je nepredvídateľný v dobe, počas hojenia zavedené, že je ťažké, aby sa obaja presný. Len matka príroda a DNA môže skutočne robiť dvojčatá. "

Rovnaké Dr Anthony Youn, ktorý bol citovaný v hviezda si myslí, že skutočne mal "niekoľko operácií." Povedal Radar Online, "Mary-Kate obočie vyzerajú oveľa vyššie ako predtým, dôsledkom možného endoskopického browliftu. Tváre sa tiež pozrieť zdvihol taky." Nemal som ani za to, že možnosť. Ale nebude obočie výťahu, aby sa objaví oči otvorenejší, nie zatvorené?

Či už sa to deje, sa lekárski odborníci si myslia, nebolo to prirodzený proces. Ale viete, čo vždy hovorím, jej tvár, jej výber, jej šťastie. Myslím, že Dr Eugene Elliott to najlepšie v tvare povedal:,! Vyzerali lepšie ako ' "Niekedy si myslíte, pri pohľade na hviezdy, a musíme si klásť otázku, prečo to robia. Boli tlačil na to agent? Snaží opraviť nešťastie v živote? Nemôžete súdiť iných ľudí zvonku, ale niekedy si priať, aby si mohol hovoriť s nimi o tom. " 

Ako sa cítite o krásu evolúcii Mary-Kate? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...